Katastrofa,termín dodávky aj komunikácia s klientom.

• rýchlosť dodania
    • ústretovosť pri výmene tovaru

• Pohodlný nákup z domu. Rýchle doručenie tovaru. Dobrá komunikácia obchod zákazník.

• Spoľahlivý a rýchly obchod, najlepšia cena na daný produkt.

Prehľadná web stránka, nápomocná vybrať si model / typ podľa množstva kritérií, dobrá komunikácia.

• výborná komunikácia
  • Obchod na slušnej úrovni ochota a spolahlivost dodania tovaru čím skôr k zákazníkom.

• Prekvapivo rýchle dodanie tovaru oproti dodacej lehoty uvedenej na stránke.

Rýchle dodanie tovaru behom dvoch dní, kvalitný tovar.

• Promptne vybavenie.

Vzhľadom na moju časovú tieseň, tovar bol zaplatený 29.11. a k 8.12. nebol dodaný, hodnotím obchod ako nespoľahlivý aj keď garantoval dodávku tovaru do 5 dní.

Tovar sme objednali a vopred zaplatili prevodom.
    Doteraz sa nám však nik neozval a tovar samozrejme neprišiel.
    Skúšali sme mailovať, telefonovať a posielať SMS.
    Bez akejkoľvek reakcie zo strany obchodu !!!
    Zvažujeme podať trestné oznámenie pre podozrenie z podvodu.
    Vystríhame všetkých aby si dávali pozor a nedopadli ako my.
    kolektív driveING, s.r.o. Žilina

Reakcia obchodu domintex

Dobrý deń, tovar sme normálne objednali, dúfam že vám ho zajtra aj pošleme. Bohužiaľ to nemal ani dodávateĺ, tak sa muselo čakať. Nemáme záujem vás nejako klamať, kolega posielal dva maily o meškaní tovaru. Nakoniec ste zásielku neprevzali, bez oznámenia zrušenie objednávky, tiež ste tvrdili že ste nevedeli o expedícii, správu posielame my aj dopravca, dokonca vám prišlla SMS

Domintex

Super, všetko ok.

Objednavka bez problemov, rychle dodanie.

• neskora dodavka produktu

• Veľmi dobré ceny, prehľadná stránka a ústretová komunikácia.
    • Zatiaľ žiadna, toto bol prvý nákup.

• Nic.
    • Neplaťte předem i když uvádí, že zboží je skladem.
    • Slibované termíny dodání opakovaně nedodrženy.
    • Zaplacené zboží nedodáno ani po měsíci ujišťování, že je na cestě.
    • Slib, že peníze vrátí, také lež!!!
    • Nejhorší zkušenost z Domintex jakou jsem kdy měl.

Nepravdivé údaje o dostupnosti zboží vedou k ujišťování, že zboží již určitě zítra bude odesláno, za týden vám řeknou, že ho vlastně ještě nemají a čekají na doručení od dodavatele. čekáte, ale marně neboť po měsíci nic.
    Na základě neplnění smluvních podmínek obchodem Domintex jsem zaslal odstoupení od smlouvy. Opět rychlá a chlácholivá odpověď, že se omlouvají a peníze vrátí do 3 dnů. Je více jak týden a opět se nic neděje. Čekat již nehodlám.
    Jistě bude podobných případů více a proto navrhuji se spojit a postupovat hromadně. Pro tyto účely byla vytvořena emailová adresa [email protected]. Shromážděte veškerou komunikaci s obchodem Domintex a zašlete. Uvidíme na jakou částku se dostaneme. Mám lidičky se zkušenostmi s přeshraničními občanskými soudními spory, tak se do toho pusťme.

Reakcia obchodu domintex

Dobrý deń, peniaze máte poslané na účet. Po odstúpení od zmnluvy sme poslali dobropis účtovníkovi a bol zaslaný aj poštou na vašu adresu. Peniaze boli vrátené v zákonnej lehote od odstúpenia od zmluvy, dokonca pred vypršaním zákonnej lehoty. Takisto sa to udialo aj u ostatných zákazníkov, ktorý odstúpili od zmluvy. Zákonná lehota je 14 dni od odstúpenia od zmluvy, takže túto recenziu považujeme za ohováranie. Budeme žiadať Heureku o vymazanie príspevku. Kedže sa jedná o nepravdivé tvrdenie. Myslím že ak by sme jednali , ako vy naznačujete, dávno by nás riešil súd alebo SOI, opakujem, zákonná lehota je 14 dní, takže platba vám bola vrátená pred zákonnou lehotou, treba preštudovať zákon. To že sme tovar nevedeli dodať nás mrzí, a už tento typ tovaru na e-shope nemáme.

Domintex

za dva tyzdne mi pride tovar z Ciny na slovensko.. zo zapadneho slovenska na stredne to trva dlhsie

• Tovar objednany 24.10 , do dnes 13.11. NEDODANY !!! :( 4x telefonovanie na firmu - same vyhovorky ! 2x mail - ziadna odpoved ! Velmi neseriozna firma !!!

NESERIOZNOST !

• Dodanie načas a tovar nepoškodený.

• Dobré ceny
    • Dlhá dodacia doba