• po par dnoch od objednavky volali ze az za dva tyzdne bude tovar tak reku ok neponahla je to uz mesiac a z bchodu ani obraz ani zvuk.

Kedy dostanem tovar dakujem

Reakcia obchodu DigiTel HS 2012

objednali ste si tovar ktorý nie je skladom. Písali sme vám 1.6.2018 email ohľadne dostupnosti a dodnes sme naň nedostali odpoveď.

• Splatnosť faktúry 5.1.2018.Tovar doručený 11.1.2018 Palec hore ale na nohe.

Neviete čo robi Ľava a Prava ruka .Kurva som sprosty ale nemožem rozpravať s pracovníkom že objednavku rušíme a na druhy deň je na pošte a ja medzitým si objednam z iného net obchodu,vytiahli ste mi 16,50 z peňaženky len zo slušnosti som prevzal balík ale už nikdy viac z Vášho obchodu

• cast tovaru prisiel poskodeny

tovar bol poskodeny, ale k poskodeniu muselo dojst este u predajcu, lebo tovar bol vyborne zabaleny

Reakcia obchodu DigiTel HS 2012

ak vám prišla časť tovaru poškodená nechápem prečo ste ju nereklamovali. Bolo by sa to riešilo s dopravcom.
    Vyjadrenie že k poškodeniu došlo u nás je nezmysel, tovar som sám balil a bol nepoškodený.

Nedodržali dodaciu lehotu a prestali komunikovať. Našťastie tovar bol na dobierku a už ho riešim s iným predajcom

Reakcia obchodu DigiTel HS 2012

tak ako som vám písal a vy ste s tým súhlasil termín naskladnenia je odhadovaný termín minimálne 14 dní a ten ešte neuplynul. Komunikovali sme spolu a dohodli sme sa na danom termíne.

• zlá komunikácia
    • dlhé termíny dodania ktoré nekorešpondovali s tým čo maju uvedené pri tovare na web stránke
    • zavadzajúce resp. nepravdivé informácie
    • zmätok v komunikácii aj na predajni pri výdaji

ak je možné zakúpiť rovnaký tovar u iného dodávateľa určite odporúčam iného....

Dobrý deň pán Procházka,
    nesúhlasím s vašim názorom. Na webe je jasne napísané, že tovar je na externom sklade pričom deklarovaný odhad naskladnenia 7 dní bol dodržaný. Po objednávke sme si vymenili 5 emailov kde sme si situáciu objasnili a vy ste s termínom súhlasil. Zmätok pri výdaji bol zapríčinený tým že ste nevedeli číslo svojej objednávky a preto vás kolegyňa poslala za obchodníkom celkovo ste u nás strávili necelých 8 minút.

Objednaná a vopred uhradená batéria od telefónu Samsung Galaxy Note 3 stále nedorazila.

• nedodržanie dodacej lehoty, komunikácia

Veľmi zlý obchod. Objednal som si 20.2 nabíjačku, ktorú mali podľa stránky skladom a do 28.2 mi ani neprišla a ani ma nijak nekontaktovali, aby vysvetlili prečo dodanie tak dlho trvá. Rozhodol som sa preto objednávku stornovať a pridať tento obchod na čiernu listinu, aby som do budúcna vedel, že to nie je dobrý obchod a že sa absolútne nesnažia komunikovať so zákazníkom o stave objednávky.

• Dĺžka dodania v dnešnej rýchlej dobe 14 dní je fakt veľká bieda.

Pokiaľ máte chuť čakať tak tu nakupujte, inak neodporúčam.

• produkt v ponuke, ale nedoruceny

• ziadne
    • vsetky slabiny

• komunikácia obchodu
    • 10 dní dĺžka dodania

neodporúčam,v dnešnej dobe sa nečaká na tovar 10 dní

• Rozhodla som sa kúpiť handsfree pretože ma zaujala cena
    • No má asi také slabiny že dodnes tovar nemám aj napriek tomu že som zaplatila

Radšej nekomentujem keď v obchode nemajú daný tovar prečo ho predávajú cez e-shop

Reakcia obchodu DigiTel HS 2012

Objednali ste si tovar ktorý nie je skladom pričom odhad naskladnenia je 7-21 dní s čím ste súhlasili.

• ziadne
    • nevedia dodat tovar v stanovenej lehote

neodporucam nikomu nakup v tomto obchode
    mna osobne stale odbijaju ze tovar caka v cechach na naskladnenie
    z 3 dnovej dodacej lehoty je to uz viac ako desat dni bez ziadneho upozornenia o stave objednavky ako nesralo by ma to ale uz som ju vyplatil a nic skurveny obchod

• Strašne dlhá dodacia doba.

Radšej sa vyhnem nákupu v tomto obchode.

• Neviem
    • Komunikácia

Aj keď toho mali asi pred sviatkami veľa, ale myslím, že keď zaplatím obchodu vyše 100€ objednávku, tak mám o tovar vážny záujem a pokladám za bezpredmetné ešte objednávku potvrdzovať dodatočným mailom. Až keď som sa po čase informovala na stav objednávky, bol následne tovar objednaný a dodaný.

• objednaný tovar aj keď bol určený pre osobný odber v Žiline nebol dodaný na odberové miesto, ktoré som si vybral a ešte k tomu to trvalo veľmi dlho.

• Dobrá cena
    • Zlá lokalita, bol problém zaparkovať auto.

+ Dobrá cena
    - Veľmi zlá lokalita obchodu, problém zaparkovať a sa tam dostať.

• V ponule je tovar ktorý je nedodatelný resp. Ponúkam niečo čo nemám = sklamaný zakazník z nevydarenej objednavky

Nezhrniem osobne nepdporúčam komunikacia fajn ale zbytok ma sklamal

• Zrušenie objednávky
    • Nemajú lekvarove buchty zadarmo. Sele zle