• Nedodanie tovaru.

Ak chcete tovar, objednať inde.

• Dva dni na potvrdenie platby kreditkou ?!? Prečo??? Strašne dlhá dodacia doba oproti iným eshopom. Nevľúdna web stránka. Konkurencia je už oveľa ďalej

Neodporúčam, je už veľa iných okamžite reagujúcich eshopov

Dobrý deň pán Kvasnica,
    na stránke je jasne napísané, že tovar je na externom sklade, dodacia doba bola 5 kalendárnych dní vrátane víkendu.

Dodacia doba z externého skladu nemá vplyv na platbu kartou. Podmienka dvoch dní je z dôvodu pár prípadov, že na úhradu cez CardPay sa použili kradnuté údaje bez vedomia majiteľa karty.

"Okamžite reagujúci eshop"
    Tovar ste objednávali 18.3.2015 o 18:25 a potvrdzovacie emaily ste dostali 19.3.2015 o 8:05 a vyskladnenie 24.3.2015 o 11:47.

objednala som si budík, ktorý síce došiel, ale nefunguje!!!

Tovar došiel rýchlo a v poriadku. Ale na internete bolo písané niečo, čo zo skutočnosťou nesúhlasí. Ak človek objedná biele, nech je to biele a nie priesvitné.

Reakcia obchodu DigiTel HS 2012

vaše hodnotenie sa asi netýka nášho eshopu nakoľko ste objednávku zrušil a tovar ktorý ste si objednali bol jasne označený ako priesvitný.
    "Crystal Cover for Samsung Galaxy K-Zoom, transparent"

• veľké slabiny, keď som telefonicky kontaktoval Vašich zamestnancov - neochota, odkazovanie na Vaše stránky, ......

neodporúčal by som

Reakcia obchodu DigiTel HS 2012

objednali ste si tovar, ktorý nebol skladom, termín naskladnenia bol odhadnutý na 7 dní s čím ste súhlasil a na druhý deň ste objednávku zrušil. Tovar bol naskladnený podľa odhadu.

• objednaný tovar som mal spolu s dopravným za 14,88 € - no pri dodaní som musel zaplatiť 16,08 €

neodporúčam tu už nákup - menia si ceny ako chcú

Reakcia obchodu DigiTel HS 2012

rozdiel 1,20€ je poplatok za dobierku. nakoľko ste si vybrali prepravu s platbou vopred.

• chcel som objednat tovar v dobrej cene
    • nekomunikuje

Poučil som sa a uy asi viem kde netreba objednavat.

Reakcia obchodu DigiTel HS 2012

dňa 29.12.2014 sme vám písali že tovar je na externom sklade pričom dodávateľ má inventúru do 7.1.2015. Tovar dnes prišiel na sklad a bude vám expedovaný.

• - komunikácia s klientom je maximálne priemerná
    • - nie je možné platiť v hotovosti pri prevzatí tovaru v predajni bez zvýšenia nákladov
    • dodacia lehota
    • manipulacny poplatok 0,60€
    • 12 a viac dnove omeskanie
    • zla komunikacia o lehote dodania

Tovar nebol po 12-tych dňoch dodaný.

Takto prebiehala komunikácia obchodu:
    * 0-ty deň - 21.August - Objednavka tovaru - Uhradenie kupnej ceny+postovne+manipulacny poplatok - email: (DigiTel HS) Vasa objednavka bola vložená do systému
    * 1.deň - email: Vaša objednávaka bola práve potvrdená obch. odd.
    * 10.deň - email: (heureka) Ohodnotťe Váš nákup po 10.dňoch
    * 11.deň - email: Vaša objednávka bola práve vydaná zo skladu: Tovar Vám, bude doručená do dvoch dní.
    * 12.deň - 3.9 - Tovar naďalej nedodaný, schránka prázdna.

29.8 a 1.9 bol štátny sviatok, ale aj tak nerozumieme, ako môže jednému obchodu trvať doručenie dlhšie ako 6 pracovných dní. Zaplatili sme za prvú triedu, zaplatili sme manipulačný poplatok s očakávaním rýchleho dodania. Domnievame sa, že poplatky boli účtované neadekvátne, a obchod by ich okrem ospravedlenenia mal vrátiť všetkým, ktorým nie je schopný dodať tovar do 5 pracovných dní. Obchodu prajeme veľa úspechov.

• Nepresne informacie ci je tovar na sklade alebo nie

Pred nakupom odporucam kontaktovat eshop ci tovar ktory chcete kupit maju na sklade (aj ked je napisane ze maju), mne sa stalo ze bolo napisane a poslali mi mail ze to pride o 20 dny ze to nemaju na sklade ... a hlavne ze si nezmenili status na tom produkte ... , a neodporucam platit vopred ako ja ...

• účtujú si peniaze za osobny odber a este aj 0,60 centov manipulačný poplatok na ktory vas ani neupozornia.

• neviem posudit,lebo tovar nemam
    • pri objednavani maju vzdy napisane,ze tovar maju,ale ak ho objednate napisu ,ze ho nemaju

neplatte hlavne dopredu peniaze,lebo Vam potom napisu,ze tovar mozno niekedy aj budu mat a vy neviete kolko budete na tovar cakat,ak ho vobec dostanu

• cena, možnosť osobného odberu
    • tovar, ktorý uvádzajú, že je na sklade bol do predajne doručený až na 11.deň a to až po troch telefonických urgenciách

pravdepodobnosť opätovného nákupu v tomto obchode je malá

• Všetko ma uvedene : Skladom 1+
    • Ale na sklade to nemajú a na objednávku sa čaká dlhšie. Min. 10 dni.
    • Problem je v komunikacii. Jeden email typu:
    • tovar na objednavku, dodacia doba minimalne 10 dni, pockate?
    • To nieje komunikacia, ked uz bola objednavka zaplatená.

Objednávate az ked ste si istý ze to maju realne na sklade. A neverte portalu kde uvadzaju množstvo : 1+
    Inac čakáte na tovar min. 10 dni, ale max nikto nevie. :)

• ....

lebo ste banda babrakov. Poslete my hodnotenie ale zabudli ste na tovar! ! ! Strčte si ho už do prdele

• žiadne.
    • Aktualizácia stavu skladu na internete.

Môj názor by nebol objektívny keďže som sa tu "pokúšal" nakupovať prvý krát.

• Super kvalita za výbornú cenu. Hlavne cena.
    • Popis produktu!

Som veľmi spokojná s tovarom, ktorý je prvotriedny. Cena je najnižšia zo všetkých stránok. Ale, cítim sa byť oklamaná! Pri produkte nebolo napísané, či strany v albume vlepovacie, alebo vsúvacie. Tak som si objednala aj lepidlo, ktoré asi v živote nepoužijem, lebo mi prišiel album na vsúvanie fotiek. Album je super, ale zbytočne som minula 2 EUR, za ktorých som si mohla vybrať niečo iné. Rada by som to aj poslala späť, ale určite musím platiť poštovné a to sa mi už neoplatí. Toto je nevýhoda internetového obchodu. Zriedka je objednávka 100% podľa predstav zákazníka.

neaktualizuje si tovar v obchode.

• Tovar som nedostal a nik so mnou nekomunikoval
    • Nekomunikujete!!

• nie je schopny umierajuci pri telefone s kuskom života v hlase odpovedat.ani kebi ho tam niekto nasilu držal a možno drži ovela lepšiemu a komunikativnejšiemu človeku miesto .

nedoporučam