• Možnosť si tovar objednať a poslať kdekoľvek, aj na predajňu

Nakupoval som prvýkrát, takže zatiaľ pohoda. Bez problémov.

Dobrý deň František,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Objednávka rýchlo vybavená, po doručení mojej platby na druhý deň objednávka bola doma.

Dobrý deň Jano,

• objednal som si smart hodinky a po 28 dňoch som ich reklamoval
    (prestali fungovať)

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí Vaša negatívna spätná väzba, nakoľko pravdepodobne ani nepatrila nám. U nás evidujeme len jednu Vašu objednávku, a to na modem.
    Ďakujeme.

Super rychly servis, dodanie ako slubili. Maximalna spokojnost

• Široký sortiment
    • Trošku dlhšia doba dodania

Dobrý deň Roman,

skutočne si vážime Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• S nákupom v tomto obchode som bol spokojný a určite v ňom budem ešte nakupovať.

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Dobra cena pri objednavke cez internet a osobné vyzdvihnutie
    • Spracovanie niekedy dlho trva aj keď si objednávam nieco čo maju na sklade

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Vaša objednávka bola prichystaný a prevzatá vo vybranej predajni ešte v deň jej vytvorenia. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.

• rýchlosť
    • nič ma nenapadá

• Super vihodi

• Rychlé dodanie

Super

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Na eshope maju fajn zlavy

Dobrý deň Iveta,

• Spoľahlivý

Dobrý deň Iveta,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Tovar este neprisiel, neviem čo mám hodnotiť, pomalu dodávku???

Nič neobjednavat

Dobrý deň Marta,

skutočne nás mrzí Vaša negatívna spätná väzba. Už pred vytvorením objednávky ste boli informovaná o tovare, ktorý sa nachádza len u nášho dodávateľa, čím sa dodanie predlžuje.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

Prišlo, vyzdvihol bez problémov, fuguje

• Vsetko ok

Dobrý deň Nataša,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov situovaných po celom Slovensku.

Obchod objednávku zrušil asi po 5 dňoch bez akéhokoľvek vysvetlenia :(

Dobrý deň Milan,

skutočne nás mrzí Vaša spätná väzba. Vaša objednávka bola prichystaná ešte v deň jej vytvorenia a na prevzatie ste mali 2 dni. Túto dobu ste nestihli, čím sa objednávka automaticky zrušila. Na možnosť prevzatia, dobu vyzdvihnutia aj následné zrušenie ste boli upozornený formou SMS. Neváhajte nás nabudúce kontaktovať, radi objednávku podržíme o pár dní dlhšie.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

Výhodou je,že nemusím chodiť do obchodu a vyčkávat. Puzdro bolo na predajni k vyzdvihnutie expresne rýchlo, až som bola prekvapená . Oceňujem.

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Ľahko prístupná predaj a na osobný odber

Dobrý deň Silvia,

• Rýchle dodanie, super komunikácia

Dobrý deň Katka,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme okrem maximálnej komunikácie aj na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Ústretovosť, super komunikácia a super ceny...

Dobrý deň František,

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.