• Milý personál ochotný pomôcť.

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov, kde na zákazníkov čaká náš ochotný personál.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Prešove.

• rychlost,usmev bez problemov

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Podrobná komunikácia o stave objednávky
    • Rýchle vybavenie
    • Konkurenčné ceny

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme okrem maximálnej komunikácie aj na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Prišla mi prázdna krabička bez svetla

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí vzniknutá situácia, ktorú sme vyriešili samozrejmým vrátením peňazí. Nedokážeme vždy ovplyvniť tvar, ktorý sa nám naskladnil od našich dodávateľov, ako to bolo aj vo Vašom prípade.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

• Rýchle a spoľahlivé dodanie tovaru.

• Rýchlosť vybavenia objednávky

Dobrý deń Viera,

• odporná predávajúca
    • neprofesionálny personál

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí Vaše neodporúčanie. Veríme, že došlo len k nedorozumeniu, nakoľko v našich predajniach čaká na zákazníkov milý a ochotný personál, čomu nebolo inak ani pri Vami už prevzatej objednávke. V prípade akýchkoľvek otázok nás máte možnosť kontaktovať, v rámci všetkých našich možností vyjdeme v ústrety a situáciu vyriešime.
    Ďakujeme Vám za recenziu a prejavenú dôveru.

Dobrý deň Miroslav,

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Rýchle doručenie. Celkovo spokojna. Co by som prijala naviac, je info o prijatej platbe. Dakujem, Oľga :D

Dobrý deň Oľga,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov. V prípade platby na bankový účet sú naši zákazníci informovaní notifikáciou o začatej príprave na expedovanie objednávky.

• Veľká sieť pobočiek na Slovensku

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov situovaných po celom Slovensku.

• Dobré ceny
    • Možnosť osobného vyzdvihnutia na mnohých predajniach

• dobrá cena

• Super ceny
    • Rýchlosť vybavenia objednávky

Dobrý deň Rado,

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Obal tovaru bol odlepeny, ale tovar bol v poriadku.

Rýchle vybavenie objednávky do 24 hod

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne si vážime Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• je to poruke dobre parkovanie

Zase so dosiel a obchod zavrety prestavka , musel som pol hodinu cakat ked som si prisiel na 20 sekund vyzdvihnut zasielku....... nestalo sa mi to prvy krat , spolocnost by mala informovat na stranke kedy si zamestannci zavru obchod , chapem ked je tam chalan sam potrebuje ist aj na WC alebo tak , ale informujte o tom kedy co a ako

Dobrý deň Dan,

skutočne si vážime Vaše odporúčanie. Našim zákazníkom ponúkame na našom webe otváracie hodiny všetkých kamenných predajní spoločne s vyobrazeným časom obedňajšej prestávky. V prípade prestávky je prevádzka vždy riadne označená príchodom. Osobné potreby našich predajcov skutočne nedokážeme ovplyvniť a určiť jasný čas aj pre krátke prestávky. Nakoľko ste zhodou náhod nezastihli predajňu, radi sme Vám objednávku po komunikácii podržali o pár dní dlhšie.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

• ponuka tovaru
    • komunikácia