Nemám čo vytknúť.

Reakcia obchodu DATART.sk

ďakujeme za hodnotenie a sme radi:)

Stanka

• Komunikacia na bode mrazu.

Sest krat som volala na zakaznicku linku informovat sa o stave mojej objednavky a doteras mi volaju spät.

Dobrý deň Georgieva,

poprosím Vás o zaslanie e-mailu s touto recenziou na mna: [email protected], rada sa pozriem na stav Vasej objednávky.

Stanka

Bezproblemove vybavenie objednavky v case do dvoch dni.

Dobrý deň Jozef,

tak to sa tešíme na Váš ďalší nákup:)

som spokojný , dobrý obchod

Dobrý deň Kuko,

sme radi, že ste boli spokojný, ale len 70% :)

• Overene.spolahlive

ďakujeme :)

• Obchod mal tovar na predajni len 2 dní, to je v dnešnej dobe málo

Dobrý deň Jozef,

zrejme máte na mysli objednávku s vyzdvihnutím v kameni. Tu máme v sezóne a v čase výpredajov skutočne nastavené dva dni.Túto lehotu je však možné predĺžiť aj prostredníctvom telefonátu na našu Zákaznícku linku.

Stanka

• Tovar dodaný až do domu

Reakcia obchodu DATART.sk

sme radi, že sme splnili vaše očakávania:)

• dobrá cena
    • doprava zdarma
    • platba kartou pri prevzatí tovaru

Dobrý deň Robo,

ďakujeme za uvedené pozitiva.

Stanka

Obchod poskytuje zavádzajúce informácie o dostupnosti tovaru. Tovar je skladom znamená, že tovar bude pravdepodobne dostupný o 9 dní.

Dobrý deň Branislav,

verťe, že vždy robíme všetko preto, aby mal zákazník svoj objednaný tovar, čím skôr, ale nie vždy sa nám to podarí jako sa stalo aj vo vašom prípade. Je možné, že na daný tovar sme mali väčší záujem jako skladové zásoby, a preto sa Vám čakanie predĺžilo.

• Rychla a bezproblemova kupa

Dobrý deň ku4ierka,

sme radi, že všetko prebehlo hladko:)

• Prehladnost

Nebolo upozornenie ze pri donaske tovaru musi tovar stat aspon 3 hod pri izbovej teplote jedna sa o tv a tym padom nebolo ho mozne nastavit

Reakcia obchodu DATART.sk

při nízkých teplotách je potřebné, aby sa výrobok před spustením aklimatizoval, mrzí ma, že Vás o tejto skutočnosti neinformovali u nás vopred.

• Dobre ceny
    • Platba prisla v jeden,ale zauctovali ju az na dalsi den.takze avizovany datum dodadania sa predlzil ...

Dobrý deň Robo,

bohužiaľ, nie všetky oddelenia pracujú 12 hodín denne. Pokial nie je platba zaúčtovaná, nevieme dohodnuť doručenie. Mrzí ma, že sa tým u Vás doručenie predĺžilo.

• Dobrý výber
    • Pri niektorých výrobkoch veľmi dobré ceny (výpredaj)
    • Prehľadné webstranky eshopu

S chladničkou som si objednal aj odvoz starého spotrebiča a vynášku až do bytu a urobil som dobre, keďže do výťahu sa tovar nevošiel. Ale chlapi to z dopravy po schodoch zvládli.

Dobrý deň Martin L.,

ďakujeme za hodnotenie, potešili ste nás. Tešíme sa na Váš ďalší nákup:)

Stanka

• Nevýhoda je s uplatńovaním reklamacie

- ked chcem uplatnovať reklamaciu - treba poslať poštou alebo osobne doviezť do najbližšej predajne - toho ktorého internetového obchodu- čim sa predraží kupený tovar

Dobrý deň Maria,

tovar je potřebné doručiť do najbližšej predajne, alebo autorizovaného servisu danej značky, čo sa týka veľkých výrobkov, tam chodí servis priamo ku zákazníkovi. Je len na Vás, ktorú možnosť využijete.

Stanka

• cenu mali každý deň inú. v Čechách ju má ten istý Datart lacnejšiu. po mojej kúpe až o 40€
    • lákali ma na dopravu zadarmo no ak chcete výrobok o 20 metrov ďalej, za dvere bytu musíte si zaplatiť 12.50€. Datart je jediný predajca, ktorý mi chladničku za 600€ s týpkom ošlahal o steny a položil len za vchodové dvere. iné spoločnosti mi zakúpený tovar doviezli na tom malom vozíku až do bytu bez problémov. taktiež je to jediný predajca, ktorý vám nedá ani kontakt na dopravcu a ani nepovie čas kedy príde. napíše len od 13:00 do 20:00. teta na tel. vám to tiež nepovie a s úsmevom len prezradí, že určite prídu. pre nezamestnaného malina pre mňa nie. zariaďujeme si holobyt so spotrebičmi, no s Datartu to už ani jeden nebude.

Reakcia obchodu DATART.sk

rada si by som preverila všetky okolnosti Vašej nespokojnosti a budem preto rada ak mi číslo Vašej objednávky s touto recenziou pošlete na môj e-mail: [email protected]

Stanka

• Neochota pri dodávke tovaru, ja som sa musel prispôsobiť času dodávky i napriek prosbe aby mi ju doručili o 2h pozdejšie nakoĺko som sa nemohol na obed uvoľniť z práce, tovar nám nebol rozdelený, predvedený a ani obal nezobrali zo sebou ako to bolo napísané že je to v cene dodávky 12,50e!

Dobrý deň Marek,

ak Vam v rámci služby neboli vykonané služby tak ako prezentujeme, bolo potrebné vodičov na plnenie danej služby upozorniť, prípadne nás kontaktovať na našej Zákazníckej linke, aby sme to vedeli hneď poriesiť. Verím, že naše ospravedlnenie prijmete a budete u nás ešte nakupovať a budete s našimi službami už len spokojní.

Stanka

Dodany tovar poškodeny a 100km som cestoval zbytocne.

Dobrý deň Peter,

samozrejme sa Vam za danú skúsenosť ospravedlňujeme.

spokojnosť,

Reakcia obchodu DATART.sk

sme radi, že ste boli spokojní:)

• doručenie tovaru

Doručenie za prvé dvere nie je definované v paneláku alebo v byte.
    Tovar mi vyložili v paneláku za vchodovými dverami. To mohli vyložiť aj na ulici. Pre mňa je to to isté. Obsluha mi povedala, že som nezaškrtol vynášku. Ale za prvé dvere to bola tiež vynáška. Ja za vynášku považujem vyniesť po schodoch na dohodnuté poschodie. Keďže som zaškrtol, že máme veľký výťah, toto nepovažujem za vynášku. S týmto nie som spokojný.

Dobrý deň Ivan,

je mi ľúto, že s nami nastavenými službami nie ste spokojný, ale služby našich dopravcov máme len za poplatok 12,50€. V ramci tohoto poplatku je výnos do bytu, alebo do priestoru RD, bezplatne je len doprava na miesto bez služieb. Při dohadovaní dopravy, tieto informácie vždy našich zákazníkom poskytujeme.

Stanka

Tovar čaká na dodanie 10 dní, pričom je na sklade v minimálne 3 predajniach. Prevoz medzi predajňami asi nefunguje ale mohol by.

Reakcia obchodu DATART.sk

je mi ľúto, ale nie, presun medzi predajnami počas výpredajov nie je možný:(