• Na obrazku bolo sampanske s uzatvorenim ako klasicke sampanske a doslo s uzatvaranim ako vino. Fotka ilustracna, ziadna realna.

Objednala som si tovar, no uz je to 10 dni, co som tovar nedostala a ani obchod sa neozval preco....

Objednali sme detom 10 lampionov, ale polovica z nich bola poskodena - mali mensie diery a lampiony samozrejme nelietali. Diery boli vyditelne hned po odbaleni, akokeby prelezany tovar...

• Poslali mi poškodený tovar !!!!
    • Poškodený tovar !!!

Nenakupovať !!!

• Veľký výber..
    • Zobrazené produkty nemá na sklade

Bol to prvý nákup ale asi aj posledný.

• Katastrofalny pristup.Ziadna komunikacia.Neodporucam.

• Dostala som tovar aj faktúru pre niekoho úplne iného, nie to, čo som si objednala.

• Darčeky do 24 hodin. Moj prišiel za týždeň.

• Objednany tovar mi neprisiel

• Mylné info uvedené v popise produktu, resp. nesprávne foto.

Telefonicky som si preverila dostupnosť tovaru skladom, čo mi potvrdili. No bol mi doručený iný tovar, ako bol objednaný, resp. vyobrazený pri objednávke. Žiaľ keďže som bola v časovej tiesni a nemala som čas zháňať alternatívne riešenie, tak som ho neposlala späť. Keby som sa nebola telefonicky vopred informovala, tak si poviem OK stala sa chyba, ale potvrdia mi dostupnosť tovaru a potom pošlú iný??? Viac u nich nenakupujem.

• .
    • .

• Dostupnost tovaru na stranke nezodpoveda skutocnost. Po tom ako som tovar objednal a zaplatil kartou mi dalsi den volali z obchodu a ponukli alternativny tovar, alebo zrusenie objednavky. Objednavku som zrusil, ale peniaze na karte mam aj po dvoch tyzdnoch este stale blokovane.

• Vsetko ostatne

Cele zle

• objednávku ste zrušili, že tovar nemáte!!!!!!
    • Tak vás radšej nehodnotím, lebo by ste zle dopadli.

Reakcia obchodu COOLish

Dobry den,

objednali ste si tovar, ktory sme skladom nemali ako bolo uvedene pri produkte. Bohuzial sa nam ho nepodarilo naskladnit v riadnej lehote, o com sme Vas ihned informovali.
    Trochu nerozumieme Vasemu rozhorceniu..

Prajeme prijemny den,
    Vas COOLish team

• žiadne výhody
    • žiadna komunikácia o stave objednavky,pochybujem že mi bude vobec nieco dorucene

na to,ze som nakupovala cez tuto stranku prvykrat,som sklamana a viac ju uz nenavstivim....

• špatná komunikace,nedodání zásilky.

Žádný, obchod neproběhl v pořádku. Čekám na vrácení peněz.

• rýchle doručenie
    • nemožnosť doručenia kuriérom,neprišiel mi presne ten výrobok ktorý som si objednala

veľká nevýhoda,že som musela pre balík ísť na poštu,nemožnosť doručenia na adresu kuriérom a neprišiel mi presne ten výrobok ktorý som si objednala- zlaté šampanské s etiketou Merry Christmas - prišlo mi šampanské s obyčajnou etiketou

• ?
    • neaktuálne ponuky

hľadajte ďalej, určite nájdete niečo lepšie

• Přehled v nabídce.
    • Co prezentuje na internetu, nemá vždy na skladě a tak nepošle vše.

Ať si to zkusí sami.

• nebola som informovaná, že tovar mi nebude dodaný tak, ako bol objednaný

nespoľahlivý

Tovar mi nebol dodaný v zlatej krabičke, o tom, že ich nemáte ma nik neinformoval, inak by som tovar neobjednala.Večer pred osobným odberom mi bolo oznámené, že objednávka je komplet pripravená na odber. Pri odbere však bolo všetko inak.
    Žiadne ospravedlnenie. Preto známych budem informovať o mojej skúsenosti s Vašim obchodom.