• Vyhody e-shopu: celkom fajn sortiment, zaujimave akcie.
    • Vyhody predajne: mily a ochotny personal.
    • Slabiny e-shopu: dost neprehladny, mizerne spracovanie objednavky (neprisiel potvrdzovaci email), zmatocna komunikacia (telefonicky potvrdili odoslanie, emailom napisali, ze tovar nie je vobec), chat na stranke aj pri statuse ONLINE stale uvadza "sme offline", nemoznost zvolit osobny odber na predajni pri objednavke pod 40 Eur.
    • Slabiny predajne: mizivy sortiment, kopa poloziek z e-shopu na predajni nie je.

Ak potrebujete nieco na nejaky presny termin a objednate tyzden vopred, neda sa na e-shop spolahnut. Ich komunikacia je uplne od veci a zmatocna. Na predajni si mozete vyberat len z velmi obmedzeneho sortimentu a vacsinou to co chcete prave aj tak nemaju. Slecna na predajni, u ktorej som nakupoval, preukazala az nadpriemernu ochotu a slusnost. Jej davam 6 z 5 hviezdiciek. Zvysok bud prepadak alebo nic moc.

Objednala som nástenné hodiny s fotografiou. Hodiny prišli rýchlo, všetko bolo na 100% akurát strojček v hodinách bol nefunkčný, čo je dosť veľké mínus.

Reakcia obchodu COOLish

Pani Zuzana, velmi nas mrzi, ak ste obdrzali nefunkcny produkt. Z nasho skladu odchadza vsetko vzdy testovane, pravdepodobne pri dorucovani musela nastat zavada. Bohuzial o tejto skutocnosti ste nas neinformovali, samozrejme si viete uplatnit reklamaciu a okamzite by sme Vam dalsie hodiny zaslali este v dany den.
    Prajeme Vam prijemny den,

Vas COOLish team www.coolish.sk

• sortiment, ktory inde nemaju
    • naco maju v ponuke nieco co nemaju?
    • neodpovedali na e-mail

mne jedna skusenost stacila

• Zla obchodna taktika. Nemali tovar a napisu,ze ho nevedia dorucit, namiesto toho, aby napisali, ze vieme ho dorucit najskor o 2tyzdne alebo take nieco.

Zaujimave vyrobky ale nespravny obchodnici, aspon cez internet.

• Do dnešného dňa mi tovar nebol doručený, napriek tomu, že som zaň zaplatila kartou a predajca mi avizoval v e-maili, že ho expedujú v piatok (je utorok).

Objednal som, neprisiel ani potvrdzujuci e-mail. Nic.

Reakcia obchodu COOLish

to čo uvádzate nie je pravda. Poslali sme Vám potvrdzuj. email 2014-09-24 11:43 na Vašu emailovú adresu. Taktiež máme na stránke uvedené, že si máte skontrolovať spam v gmail učte alebo nás upozorniť. Ak niekto zadá zlú email adresu nevieme bohužial kontaktovať zákazníka, kedže ste si dali osobný odber.

Ak by ste zadali tel. číslo mohli sme Vás kontaktovať telefonicky. Z našej strany sme urobili maximum pre Vašu spokojnosť.

Taktiež sme držali tovar rezervovaný na Vaše meno do včera 4.10.14 na predajni COOLish NC POLUS:

Team COOLish.sk

• ziadne som nepostrehla
    • nekomunikuje

nenakupovat, aj tak tovar nedostanete ani informaciu kde je

• absolutna absencia komunikacie. Jedna sa len o zaistovanie objednavok pre kamenny obchod.

Vyhabat sa oblukom alebo ist do kammenej predajne.

Reakcia obchodu COOLish

Vašu objednávku ste mali pripravenú k odberu v predajni tak ako ste si zvolili. Naša predavačka 'brigádnička' ju omylom vydala inému, za čo sa Vám ospravedlňujeme. Poprípade je dobré nechať tel. kontak, aby sme vedeli ihned reagovať.

• Dobry den, tovar som stale neobdrzala. Cislo objednavky 504237. Ziadam o dodanie tovaru.

Dakujem
    Lucia Riegelova

• nevedia dorucit tovar na vlastnu predajnu

nekupovai nedodrzia slovo

• nejake ma?
    • nedodava zbozi

objednavajte jinde tady je to ztrata casu

Dobrý deň pán Novák,
    tovar ktorý ste si objednali dňa 8.12.2013 21:04 Vám bol doručený dňa 13.12.13 do odberného miesta v Brne, tak ako ste žiadali. Všetok tovar, ktorý sme mali uvedený skladom sme Vám okamžite expedovali. Keďze bolo predvianočné obdobie, robili sme všetko, čo bolo v našich silách, aby ste zásielku obdržali v čo najskoršom termíne. Nevieme si predstaviť ako by sa Vám páčilo, keby sme Vám pozdržali zásielku - pretože ste si objednali aj tovar, ktorý sme uvádzali, že je len na objednávku.

Team www.coolish.sk
    Ševečka Vladimír

• tovar na internetovej stránke,aj keď nie je k dispozícii

prvá skúsenosť s týmto obchodom,avšak negatívna

Reakcia obchodu COOLish

ďakujeme za reakciu. Náš obchod ponúka viac ako 2000 druhov darčekov, ktoré stále dopľňame. Je možné, že sa v tomto období stalo, že sa darček, ktorý ste si objednali vypredal - avšak odosielame viac ako 97,6% objednávok do 24 hodín. Ešte raz sa ospravedlňujeme - snažíme sa pracovať najlepšie ako vieme. Ak taká situácia nastane – vždy kontaktujeme zákazníka v najbližšom možnom termíne.
    Team www.coolish.sk

• nezvyčajný tovar

Sklamanie... Kúpil som tovar, ktorý nikde inde nemali, tak som bol ochotný zaplatiť aj vyššiu cenu, avšak nečakal som, že mi príde zjavne používaný. Otvorená krabička, celá ošúchaná a len prelepená lepiacou páskou. Keby som ten tovar nekupoval pre seba ale ako darček pre niekoho, tak by som im asi napísal veľmi nepekný mail a tovar vrátil. Ale prežijem to. V každom prípade skôr NEodporúčam tento shop ak nemáte radi takéto "prekvapenia".

Dobý deň,

ďakujeme Vám, za Váš názor. Tovar, ktorý ste si objednali vozíme priamo z USA. Karty neboli nikdy použite. Je možné, že balenie bolo otvorené na colnom úrade -, keďže tento tovar podlieha colnej prehliadke.
    Avšak sa ospravedlňujeme, ak nie ste spokojný s dodaným tovarom. Tovar nám môžete zaslať späť a radi vybavíme reklamáciu čo v najkratšom možnom termíne. Team www.coolish.sk