• Osobný odber bez poštovného
    • Komplikovaný prístup, problémy s parkovaním

Vcelku dobré.

Dobry den prajem,
    dakujem za recenziu aj pripomienku k parkovaniu.
    Parkovanie mame k dispozicii pred budovou alebo vzadu za budovou, vybavujeme dalsie moznosti parkovania.
    Dakujem a prajem pekny den.
    S pozdravom,

• dobre ceny
    • komunikacia!

na moju objednavku odpovedal automat, od zaplatenia ubehlo 8 dni a nik sa mi neozval

Dobry den prajem,
    dakujem za vasu, aj ked velmi negativnu reakciu. Kvoli dovolenkovej sezone, sa nam predlzila dodacia doba niektorych produktov, za co sa ospravedlnujeme. Situacia sa uz podstatne zlepsila. Co sa tyka komunikacie, dakujeme tiez za pripomienku, preskolili sme nasich zamestnancov.
    Este raz dakujeme za pripomienky a prajem krasny den.
    S pozdravom,
    vedenie spolocnosti Complete Care Investments s.r.o.

• objednala som si tri tie iste vyrobky, no bol mi doručeny iba 1, až po zisťovaní dôvodu mi povedali, že ich nemali viac, bez predošlého upozornenia, hoci peniaze som zaplatila vopred za tri výrobky

Dobry den prajem,
    dakujem za vasu, aj ked negativnu reakciu. Ospravedlnujeme sa za chybu v logistike, ktoru sme potom vyriesili.
    Co sa tyka komunikacie, dakujem za pripomienku, preskolili sme nasich zamestnancov, uz by sa to nemalo stavat.
    Dakujem a s pozdravom,
    vedenie spolocnosti Complete Care Investments s.r.o.

• tovar som si mohla vyzdvihnúť v mieste bydliska
    • objednaný tovar nebol kompletný, čo som sa dozvedela až po prebratí
    • očakávala by som aspoň pri potvrdení objednávky oznámenie,že zásielka nebude kompletená
    • vybavenie objednávky trvalo dosť dlho

Dobry den prajem,
    dakujem za vasu reakciu, aj ked negativnu. Ospravedlnujem sa za chybu v logistike aj v komunikacii. Zamestnancov sme preskolili aby taketo chyby uz nenastavali a upravili sme kontrolny proces aby nedochadzalo k chybam v dodavke.
    Dakujem a s pozdravom,

• rychla reakcia
    • siroky vyber znaciek

vsetko, co som potrebovala som nasla na jednom mieste za dobru cenu

• kvalita
    • rýchlosť

spoľahlivý obchod

• objednávka z domu
    • dovoz až domov
    • nízke ceny
    • žiadné

Vlastné skúsenosti zatiaľ nemám, kupovala som prvý krát.Som veľmi spokojná ,odporúčam aj ostatným, sú spoľahlivý.

Výborné produkty,doručenie v poriadku.

• - jediný problém je len zlé označenie maloobchodnej predajne, má tam byť Bajkalská 29/D a nie Bajkalská 29/F

Dobrý deň prajem,
    sme radi že ste spokojná s našimi službami.
    Adresa našej maloobchodnej predajne je naozaj Bajkalská 29F, budova VETEX, vchod zozadu. Fakturačná adresa je Bajkalská 29D.
    Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

vedenie spoločnosti
    Complete Care Investments s.r.o.

• Nízká cena
    • Dodací lhůta

• Velmi dobra cena v porovnani s konkurenciu a dobry vyber vyrobkov aj znaciek ktore som nepoznal
    • Nizka znalost obchodu

• dobré ceny, výborný výber produktov, široká škála možností doručenia
    • trošku treba vylepšiť komunikáciu ohľadom doručenia zásielok, potom to už bude perfektné

odporúčam

• přehlednost, rychlost, výborná komunikace

• rychly nákup
    • nevím o žádných

spolehlivost

• super vyber !!!
    • skvělé ceny !!!

moc skveli obchod jsem spojena s vyberem a s cenami jen doporucuji vsem

• Veľmi výhodné ceny za kvalitný tovar.
    • Slabinou sa mi zdá príliš vysoké poštovné, ak platba nie je uskutočnená prevodom na účet.

Odporučila som Váš obchod viacerým kamarátkam. Vaše produkty boli v priaznivých cenách vzhľadom na kvalitu. Moje kamarátky odradilo, keď počuli o výške poštovného.Inak som bola spokojná aj s doručením.

Reakcia obchodu Complete Beauty

Dobry den prajem, dakujeme za vasu reakciu. Myslim si, ze mame porovnatelne postovne s nasou konkurenciou - v podstate prefakturovavame naklady ktore mame s poslanim tovaru. mame rozne druhy dopravy - zasielkovna, posta, kurier pre rozne typy a ceny dopravy, platby - online, paypal, prevodom alebo na dobierku. Ak maju vase kamaratky este zaujem, prosim kontaktujte nas na [email protected] , uvidime co sa s tym da robit. Dakujeme a prajeme krasny den,

vedenie
    Complete Care Investments s.r.o.

• dostupnosť tovaru,ktorý som hľadala

Veľmi dobrý, spom spokojná

• Prehľadná stránka, kde sa dá tovar prezrieť.
    • Tovar čo som chcela bol za najlepšiu cenu.

Dobrá cena, príjemný prístup, tovar na 1*, boli mi hneď podávané mailom správy o mojej objednávke.

• Neviem

Odporúčam

• Hlavna vyhoda je ,ze v normalnom obchode nedostanem kupit tento vyrobok a u Vas ano.
    • Je to trocha drahsie,pretoze platim za dovoz.

Kupovala som teraz prvy raz a som velmi spokojna,nesklamala som sa.