• Zamestnanci, komunikacia, nespoľahlivosť, neprehľadnosť v účtoch a platbách

Nikdy tam už nebudem nakupovať

• Ziadne!
    • Tovar kt. je udajne skladom este dodnes nebol vyexpedovany! Ziadna reakcia na maily! Neodporucam!

• lacnejší kondicionér takmer o polovicu (40%) oproti ostatným e-shopom
    • hneď sa dovoláte, telefon dvihaju aj keď nemajú pracovnú dobu
    • vysoká doprava: 5,05€ za dopravu + poplatok za platbu 2,39€ = 7,44€ za dodanie tovaru na dobierku a platbe pri prevzatí.
    • tovar,ktorý uvádzali na stránke skladom ma na druhý deň po potvrdený objednávky upozornili že mi príde až za 5 dní. tovar mi prišiel až po týždni a po telefonickom upozornený.

lacnejší tovar
    super komunikácia
    drahá doprava
    neskoré dodanie

• nekomunikuje s klientom
    • Nakoľko som po prevzatí tovaru zistila, že na dvoch výrobkoch z troch zakúpených neviem identifikovať dátum spotreby, poslala som správu na vašu meilovú adresu s dopytom pre vysvetlenie kódov dátumu výroby a spotreby okamžite po zakúpení tovaru. Diposiaľ ste mi neodpovedali, t.j. dodnes neviem či výrobky, ktoré som od vás zakúpila sú v norme alebo po dobe spotreby. Chcela som len vysvetlenie ku kódom uvedeným na výrobkoch, netvrdím, že sú po záruke ale nakoľko ju neviem rozlúštiť tak ako je uvedená na výrobkoch išli radšej do koša, kedže som nedostala žiadnu odpoveď. Z toho pre mňa prirodzene vyplýva - nekupovať váš tovar a neodporúčať ho ďalej. Bohužiaľ....
    • Pekný deň
    • Škriečková

Reakcia obchodu Complete Beauty

Dobry den prajem, dakujem za vasu aj ked neferovu recenziu. Ako som vam uz pisal do mailu, na kazdom produkte su medzinarodne oznacenia, ktore symbolizuju dobu spotreby po otvoreni produktu. Samozrejme neocakavame ze vsetci zakaznici vedia vsetko, preto zakaznikom sme k dispozicii s radou i pomocou. Je skoda ze ste sa na nas neobratila hned ako ste mali pochybnosti a uplne zbytocne ste vyhodili produkty, ktore boli v poriadku.
    Kazdopadne vam prajem krasny den a s pozdravom,
    vedenie spolocnosti Complete Care Investments s.r.o.

• Volala som 3 krat a pytala som sa kedy mi bude zasielka dorucena a ta slecna mi stale hovorila iny den dokonca mi v piatok povedala ze zajtra mi to pride teda v sobotu ze to neni problem a nakoniec mi volal v sobotu kurier a povedal ze dorucuje zasielky iba v BB... Pritom slecna s ktorou som volala musela dobre vediet ze nebyvam v BB lebo mala moje cislo objednavky.. Takze by som radsej uprednostnila keby mi vraveli realny den kedy mi bude zasielka dorucena kes uz tam clovek zavola a pyta sa.

• nespoľahlivá komunikácia

neseriózny obchod, nedržia slovo, objednávka nebola pripravená na predajni k odberu, napriek oznámeniu, že všetko je pripravené, neodporúčam...

• 23.1.2014 bol tovar expedovaný, dnes je 30.1.2014 a o tovare ani zmienka

neodporäčam

Vazena pani Novotna,
    vasu objednavku z 15/1 22:20 sme expedovali 16/1 a 17/1 16:32 ste si ju vyzdvihli osobne v zasielkovni Kosice, Toryska 3. Takze absolutne nechapem vas komentar...

vedenie spolocnosti Complete Care Investments s.r.o.

• Komunikácia na bode mrazu. V e-shope produkty, ktoré nemajú na sklade. Nakup v tomto obchode určite neodporúčam

Vo svojem e-shope uvádzaju produkty na predaj, ktoré však nemaju na sklade a dodací termín v nedohladne. Ked som zrušila svoju objednávku a začala žiadať peniaze naspať, už som od obchodu nedostala žiadnu odpoveď.
    Určite neodporúčam nakupovať cez tento e-shop Complete beauty. Nákup som realizovala prvý a posledný krát.

Vazena pani Matecekova,
    objednali ste si produkt, s ktorym mame problemy s dodanim od vyrobcu a o situacii sme vas informovali. Bohuzial ked nam nedorazi tovar od vyrobcu tak ani my ho nevieme poslat nasim zakaznikom. Po vasom storne sme vam do 24 hodin poslali naspat peniaze bankovym prevodom.
    Mrzi ma vasa negativna skusenost a prajem krasny den. Mozno budeme mat moznost v buducnosti vam lepsie vyhoviet.

• slabá komunikácia

pokiaľ ste na telefóne nonstop, tak sa pravdepodobne dohovoríte, pokiaľ vám to práca nedovoľuje, tak sa nedohovoríte.

Dobry den prajem,
    dakujem za vasu reakciu aj za podnet na zlepsenie. Budeme sa snazit tuto oblast vylepsit.
    vedenie spolocnosti Complete Care Investments s.r.o.

• Komunikácia s obchodom, nepresné informácie o produktoch

Objednala som si zelenú kefu na vlasy, po 2 dňoch mi volala pani, že tovar nemajú vo farbe, ktorú som si vybrala (zistili to po 2 dňoch) a potom mi povedala, že ju majú len v modrej a ružovej farbe....na konci rozhovoru vysvitlo, že kefu majú iba v modrej. Prehľadnosť v ich sortimente ponúkanom je neskutočná..

Tovar, ktorý mali na stránke uvedený ,,skladom'' nebol k dispozícii, i keď mi volali pár dni po mojej objednávke, že je pripravený a môžem si ho prísť VYZDVIHNÚŤ, no o pár hodín neskôr mi ani neráčili zavolať ale poslali mi len mail, že bohužiaľ je tovar VYPREDANÝ a že ho budú mať až 10. januára. ,,Úžasná'' komunikácia so zákazníkom!

• ziadne
    • Zavadza ohladne pripravkom na vyrovnanie vlasov

Nebola som spokojna s pripravkom,nakolko mi bolo povedane, ze mi vyrovna moje kucerave vlasy a vobec mi ich nevyrovnal,som sklamana.

• Na stránke sa neuvádza,že tovar je nedostupný.
    • Netušila som,že budem tak dlho čakať na tovar.

10 dní čakám na tovar!
    Dodacia lehota pri výrobku je uvedená 5 dní.

Dobry den prajem,
    dakujem za vasu aj ked negativnu reakciu. Objednali ste si tri rozne produkty a vsetky boli skladom, bohuzial jeden z nich ste si objednali v mnozstve 3ks ale skladom boli len 2ks.
    O tomto sme vas obratom informovali a ponukli sme vam poslat len 2ks. Dalsia zasielka tohto tovaru od dovozcu do republiky stale nedosla.

Dakujem za pochopenie a s pozdravom,

vedenie spolocnosti Complete Care investments s.r.o.

Katastrofa

• komunikacia, dodacia lehota

neodporucam

• dobre ceny
    • komunikacia!

na moju objednavku odpovedal automat, od zaplatenia ubehlo 8 dni a nik sa mi neozval

Dobry den prajem,
    dakujem za vasu, aj ked velmi negativnu reakciu. Kvoli dovolenkovej sezone, sa nam predlzila dodacia doba niektorych produktov, za co sa ospravedlnujeme. Situacia sa uz podstatne zlepsila. Co sa tyka komunikacie, dakujeme tiez za pripomienku, preskolili sme nasich zamestnancov.
    Este raz dakujeme za pripomienky a prajem krasny den.
    vedenie spolocnosti Complete Care Investments s.r.o.

• objednala som si tri tie iste vyrobky, no bol mi doručeny iba 1, až po zisťovaní dôvodu mi povedali, že ich nemali viac, bez predošlého upozornenia, hoci peniaze som zaplatila vopred za tri výrobky

Dobry den prajem,
    dakujem za vasu, aj ked negativnu reakciu. Ospravedlnujeme sa za chybu v logistike, ktoru sme potom vyriesili.
    Co sa tyka komunikacie, dakujem za pripomienku, preskolili sme nasich zamestnancov, uz by sa to nemalo stavat.
    Dakujem a s pozdravom,
    vedenie spolocnosti Complete Care Investments s.r.o.

• zavadzate a klamete zakaznikou,nedodate tovar ktory si zakaznik objedna a dodanie ma byť do 24 hodin ale je to lož nemate veci ktore ponukate a zamienate ich za ine.Som maximalne nespokojna

zavadzate a klamete zakaznikou,nedodate tovar ktory si zakaznik objedna a dodanie ma byť do 24 hodin ale je to lož nemate veci ktore ponukate a zamienate ich za ine.Som maximalne nespokojna.Maximalne nedoporučujem všetkym zakaznikom,taky pristup a zavadzanie som ešte nezažila nikde

Vazena pani Vargova,
    dakujeme za vasu reakciu aj ked je neprimerana. Tovar ktory ste si objednali sme vam obratom dodali s vynimkou jedneho produktu, ktory sme nemali skladom a nemal ich na sklade ani vyhradny dovozca do vychodnej europy. O tomto fakte sme vas okamzite informovali a ponukli sme vam riesenie formou dodavky lepsieho produktu inej znacky s dodatocnou zlavou. Ponukli sme vam aj moznost zrusenia casti alebo celej objednavky s tym, ze pokial nam tovar poslete v neporusenom stave vratime vam komplet peniaze. Nahradny tovar sme vam odoslali. Tovar ste nevratili ani dalej nekomunikovali. Myslim si, ze sme neurobili ziadnu chybu a postupovali naprosto spravne a ferovo.

Viera Tabackova
    konatel
    Complete Care Investments s.r.o.

• rychle dorucenie
    • nekvalitny tovar

Vyhodou je prehladna stranka a tovar dodany velmi rychlo. Nevyhodou je zla komunikacia ("zlata" slovenska arogancia:-/). Odporucam nekupovat vopred neodskusane produkty - hrozi, ze vyhodite vela penazi za vyrobok, ktory vobec nesplni ocakavania.