odporúčam nakupovať

• Komunikácia s obchodom, nepresné informácie o produktoch

Objednala som si zelenú kefu na vlasy, po 2 dňoch mi volala pani, že tovar nemajú vo farbe, ktorú som si vybrala (zistili to po 2 dňoch) a potom mi povedala, že ju majú len v modrej a ružovej farbe....na konci rozhovoru vysvitlo, že kefu majú iba v modrej. Prehľadnosť v ich sortimente ponúkanom je neskutočná..

• Rýchle dodanie,možnosť osobného vyzdvihnutia tovaru,príjemný zaškolený personál.
    • Doposiaľ žiadne.

Hlavný dôvod prečo som nakupovala v tomto e-shope bola dostupnosť tovaru aj keď sa jednalo o tovar v iných e-shopoch vypredaný,vzhľadom k blížiacim sa Vianociam.
    Určite budem aj ďalej odporúčať tento e-shop.
    A moje vlastné skúsenosti:rýchle dodanie,možnosť osobného vyzdvihnutia tovaru,príjemný zaškolený personál.

Obchod bol výborný, ale DPD kurier prišiel ako brigádnik bez terminálu takze sa nedalo platiť kartou. Obchod odporúčam

• vyborna komunikacia, rychle dodanie, sms aj email upozornenie..
    • ziadne

• Dobra komunikacia....rychla dodacia lehota

• siroky vyber tovaru
    • neviem

odporucam

Tovar, ktorý mali na stránke uvedený ,,skladom'' nebol k dispozícii, i keď mi volali pár dni po mojej objednávke, že je pripravený a môžem si ho prísť VYZDVIHNÚŤ, no o pár hodín neskôr mi ani neráčili zavolať ale poslali mi len mail, že bohužiaľ je tovar VYPREDANÝ a že ho budú mať až 10. januára. ,,Úžasná'' komunikácia so zákazníkom!

• Dobre ceny, rychle dorucenie
    • Na to ze nakupujem pravidelne drahe sampony, by som mohla nejake zlavy dostavat, alebo darceky. Zakaznikov si je potrebne aj takto udrziavat.
    • Komunikaciu som hodnotila, ale zatial sme spolu nijak nekomunikovali, na dodaz, ze by mi mohli dat zlavu mi neodpovedali, ale poslali mi malu pozornost. Preto som komunikaciu hodnotila na 80%

Velmi dobry obchod, rychle dorucenie, dobre ceny.

V pohode.

• Kvalitne produkty,vyborne ceny,rychle dodanie
    • ziadne som nespozorovala

Obchod odporucam kazdemu kupujucemu,produkty su kvalitne,za dobre ceny s rychlim a bezproblemovym dodanim.

• Dostupnosť tovaru za dobrú cenu.
    • Krátka otváracia doba kamenného obchodu v Bratislave.

• maximalna spokojnosť so všetky, super ceny a kvalita

každemu odporučam :)

• ziadne
    • Zavadza ohladne pripravkom na vyrovnanie vlasov

Nebola som spokojna s pripravkom,nakolko mi bolo povedane, ze mi vyrovna moje kucerave vlasy a vobec mi ich nevyrovnal,som sklamana.

• Pohodlie nakupu
    • Zakaznik nema moznost platit kartou pri osobnom odbere.
    • Poplatok za platbu sa mi zda zbytocny.
    • Chybal navod na pouzitie samponu.

• Spokojná som bola s rýchlym vybavením objednávky ako aj možnosťou osobne si tovar vyzdvihnúť.
    • Zaujal ma výrobok, ktorý sa mi zdal kvalitný, ako aj možnosť osobne si tovar vyzdvihnúť a ušetriť tak na poštovnom. Takže aj dostupnosť tovaru.
    • Pri osobnom odbere je stanovená doba vyzdvihnutia tovaru do 17.00, čo som kvôli práci len tak-tak stihla. Ťažko sa mi aj hľadalo miesto, kde obchod sídli.

Obchod ma zaujal svojím sortimentom,ako aj dostupnosťou tovaru. Objednávka bola vybavená veľmi rýchlo a bola som spokojná aj s prístupom priamo na mieste. Obchod vrelo odporúčam, so zakúpenými výrobkami som spokojná a určite si tu ešte nakúpim.

• prehladnosť
    • popis toaru
    • nemá

spoľahlivosť

• vyzdvihnutie tovaru sa umožnuje aj v iných mestách- je to VELKA výhoda.
    • cenovo bola najvýhodnejši preto som tu nakúpila
    • ešte som ich nepostrehla

veľký výber
    dobrá cena
    rýchle doručenie
    osobný odber aj v iných mestách
    ponukané výrobky maju hned pro prvom použií viditelný efekt (samozrejme nie vsetci sme rovnakí)

• Dobre ceny
    • Neviem

Dobrý obchod, nakupim aj nabudúce.

• Na stránke sa neuvádza,že tovar je nedostupný.
    • Netušila som,že budem tak dlho čakať na tovar.

10 dní čakám na tovar!
    Dodacia lehota pri výrobku je uvedená 5 dní.

Reakcia obchodu Complete Beauty

Dobry den prajem,
    dakujem za vasu aj ked negativnu reakciu. Objednali ste si tri rozne produkty a vsetky boli skladom, bohuzial jeden z nich ste si objednali v mnozstve 3ks ale skladom boli len 2ks.
    O tomto sme vas obratom informovali a ponukli sme vam poslat len 2ks. Dalsia zasielka tohto tovaru od dovozcu do republiky stale nedosla.

Dakujem za pochopenie a s pozdravom,

vedenie spolocnosti Complete Care investments s.r.o.