• pohodlný nákup z domova

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup a udělení kladné recenze.

• cena ponukanych vyrobkov
    • jasne a prehladne podmienky
    • cena prepravy na SK
    • siroky vyber kvalitnych hraciek

Vážená zákaznice,
    jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem e-shopu spokojena a o svou zkušenost se podělila na srovnávacím portále Heuréka.sk.
    Děkujeme.
    Centrshop.cz

Som spokojná s vybavením a doručením objednávky.

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup a kladnou recenzi, udělenou našemu e-shopu.

• vydajne miesto

Reakcia obchodu Centrshop

děkujeme Vám za uskutečněný nákup a čas věnovaný ohodnocení našeho e-shopu.
    Centrshop.cz

• všetko bolo v poriadku....
    • neviem...

spokojnosť

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za uskutečněný nákup, i za kladnou recenzi.
    Těší nás, že jste byl s nákupem spokojen a budeme rádi, pokud naše stránky opět navštívíte.

Komunikácia,rýchlosť,maximálna spokojnosť.

Reakcia obchodu Centrshop

děkujeme Vám za objednávku. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem e-shopu spokojen. Pokud budete shánět hračku, papírenský sortiment nebo drogistické zboží, navštivte opět náš web. Věříme, že si z široká nabídky vyberete.
    Centrshop.cz

Obchod má dobré ceny a ako jediný mal aj na sklade dostupnú konkrétnu verziu produktu, ktorú som potreboval. Nevýhodou je, že ak kupujete tovar na Slovensku, tento zasielajú iba raz týždenne, takže tak ako mne nestihla prejsť platba do utorka, stratil som celý týždeň čakaním na odoslanie, hoci peniaze boli celý ten čas na účte obchodu. Napriek tomu nákup odporúčam, ak vám nevadí dlhšia dodacia doba.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za uskutečněný nákup a čas věnovaný napsání recenze.
    Na Slovensko zavážíme balíky opravdu jen 1x v týdnu, a to v úterý. Aby jsme Vám (zákazníkům ze Slovenska) mohli nabídnou co nejnižší poštovné, vozíme zásilky přímo na poštu do Holíče. Kdyby jsme balíčky zasílali z ČR, byly by náklady na poštovné podstatně vyšší a nákup u nás by se Vám nevyplatil.
    Veškeré informace o nákupu naleznete na našich internetových stránkách v záložce "Dodání na Slovensko".
    Jsme rádi, že jste náš internetový obchod doporučil, děkujeme.

• doteraz nedoručený tovar

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za objednávku a čas věnovaný napsání recenze.
    Vzniklá situace nás velmi mrzí, ale některé skutečnosti nedokážeme ovlivnit. Přijměte prosím naši omluvu a vysvětlení vzniklé situace.
    Vaši objednávku jsme přijali v pátek 12.8.2016 ve 12:47. V objednávce jste měla tři položky na objednání u dodavatele. Zboží, které objednáváme naskladníme v rozmení 5-7 pracovních dnů. Na Slovensko zavážíme zásilky pouze 1x týdně a to vždy v úterý. Všechny tyto informace máme uvedeny v obchodních podmínkách i v rekapitulaci objednávky.
    Bohužel, zboží do Vaší objednávky bylo přivezeno dopravcem až v odpoledních hodinách a námi odesílané balíky byly v tu dobu již na slovenské poště.
    Zásilka byla odeslána dnes tj. úterý 30.8.2016.
    Jako kompenzaci prosím přijměte poštovné zdarma k další objednávce.

• len 1 fotka z peračníka, z ktorej som zle odhadla veľkosť - peračník bol malý

Reakcia obchodu Centrshop

děkujeme Vám za nákup a recenzi.
    Dívala jsem se na Vámi objednané zboží. U etue máme opravdu jen jednu fotografii, ale v popisu výrobku je uveden rozměr.
    Pokud Vám pouzdro nevyhovuje, máte možnost jej do14-ti dnů, bez udání důvodu, vrátit. V případě zájmu se můžeme domluvit i na výměně.
    Pokud jsou u Vámi poptávaného výrobku nedostačující popisky, můžete nám zaslat e-mail nebo nám zavolat. Pokud to bude v našich nožnostech, rádi Vám informace zjistíme a dotazy zodpovíme.
    Centrshop.cz

• výhodou je aj možnosť platby na slovenský účet

Reakcia obchodu Centrshop

děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě.
    Těší nás, že jste byla s nákupem spokojena. Budeme potěšeni, pokud na naše stránky opět zavítáte.
    Centrshop.cz

• dobrá cena tovaru, možnosť zaslať aj na svk
    • neviem

Reakcia obchodu Centrshop

děkujeme Vám za uskutečněný nákup a kladnou recenzi, udělenou našemu e-shopu.