• Cena kupovaného tovaru podstatne lepšia ako v iných obchodoch
    • bezproblémové dodanie

Dobrý den paní Evo,
    děkujeme Vám za nákup, i za udělené hodnocení.
    Jsme rádi, že jste byla se službami našeho e-shopu spokojena. Centrshop.cz

• Rychlost
    • Komunikacia
    • Z Čiech za krátky čas dorazilo na Slovensko

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup uskutečněný v našem internetovém obchodě. Jsme moc rádi, že jste byla s vyřízením objednávky spokojena.
    Centrshop.cz

• skvelá cena, rýchle doručenie, komunikácia
    • žiadna

Dobrý den paní Tatiano,
    děkujeme Vám za nákup a hezkou recenzi.
    Vašeho názoru si velmi vážíme a budeme rádi, pokud si naše webové stránky přidáte mezi oblíbené.
    Centrshop.cz

Nedodali jeden druh tovaru ze ho nemaju hoci na eshope bol dostupny do 5 dní , vyvolávali na 3 krát behom hodiny . Najskor ze jeden tovar nemaju o 5 min. na to ze ci budem platit eurami ze ak hej musim mat presne lebo nevydavaju, a dalsi ze uz je to k vyzdvihnutiu . Potom na eshope maju viacej variant. Na stranke sa mi pacili vsetky obaly zositov tak som nepisala o konkretny typ no dostala som uplne iny motív ako boli varianty v eshope . Nakupovala by som znova ale len priamo v predajni.

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup a čas věnovaný ohodnocení našeho internetového obchodu. Dovolte aby jsme se vyjádřili k Vaší recenzi:
    U Bloku se spirálou jste měla uvedeno, že požadujete žlutý se smajlíkem, případně takový, který má více fotografií v koláži. Blok se smajlíkem nebyl skladem, kolegyně Vám tedy přichystala druhou z požadovaných variant. Pokud nejste s dodaným zbožím spokojena, můžete nám je v zákonné 14-ti denní lhůtě vrátit.
    U další položky z Vaší objednávky bylo uvedeno, že je sortiment na objednání u dodavatele. Po tom, co Vámi objednané zboží nedorazilo, jsme kontaktovali dodavatele a dozvěděli jsme se, že je položka již vyřazena z prodeje. O nedostupnosti tohoto sortimentu jsme Vás informovali a následně jsme aktualizovali web.
    Do objednávky jste si zadala osobní vyzvednutí na prodejně v Kyjově. Fakturační i doručovací adresa v objednávkovém formuláři byla z ČR, ale platbu jste si vybrala v měně EUR. Kolegyně Vám volala, aby Vás na tuto skutečnost upozornila. Domluvili jste se na úhradě objednávky v Kč.
    Mrzí nás, že nákup neproběhl podle Vašich představ a telefonáty pro Vás byly obtěžující. Pokud je v objednávce nějaká nesrovnalost, zákazníka vždy kontaktujeme (telefonicky nebo e-mailem) a domlouváme se na dalším postupu. Bez souhlasu zákazníka bychom si provést změnu v objednávce nedovolili.
    Jakmile je zboží připraveno na prodejně k osobnímu odběru, je zákazník informován zaměstnancem prodejny o možnosti vyzvednutí.
    Věříme, že Vaše příští objednávka, již bude vyřízena bez problémů.

• rýchla dodacia lehota
    • prijateľné ceny
    • dobrá komunikácia

bezproblémové objednávky do SR a možnosť platby v EUR

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup a kladnou recenzi, kterou jste udělila našemu internetovému obchodu, na základě vlastní zkušenosti.
    Centrshop.cz

bohužiaľ motorka bola príliš malá, ale vrátenie tovaru prebehlo úplne bez problémov

Vážený zákazníku,
    občas se stane, že zakoupené zboží přesně neodpovídá požadavkům nebo představám o produktu. V takovém případě je zde možnost vrátit zboží ve 14-ti denní lhůtě.
    Jsme rádi, že vrácení motorky proběhlo bez problémů, o čemž svědčí Vaše recenze i udělené hodnocení.
    Děkujeme.
    Centrshop.cz

• - vyborne ceny - polovica oproti klasickym obchodom.
    • - siroky sortiment
    • - dobra skladova dostupnost
    • Zasielanie tovaru Slovenskou Postou - pomale a dodanie len po branku. Kedze som nebol doma, moja partnerka musela velku tazku krabicu niest z ulice do domu sama. Kurierske spolocnosti su urcite kvalitnejsie a nie su uz zasadne drahsie. Z vacsej objednavky hraciek prisla jedna poskodena, ale obchod reklamaciu vybavil rychlo k mojej spokojnosti.

Nakupim znova - najblizsie planujem kupit elektricke auticko.

Dobrý den pane Tomáši,
    děkujeme Vám za nákup, i čas věnovaný napsání recenze.
    Těší nás, že i přes vzniklé komplikace, zvažujete další nákup v našem e-shopu.

• Nenašla som

Reakcia obchodu Centrshop

děkujeme Vám za nákup a hezké ohodnocení našeho e-shopu.
    Centrshop.cz

• Dobrá cena, kvalitné služby .

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za nákup a ohodnocení našeho internetového obchodu.
    Centrshop.cz

• prehľadná stránka, dostatok tovaru.

odporúčam dobrý výber za dobré ceny.

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za uskutečněný nákup, i za udělené hodnocení.
    Jsme rádi, že jste byla spokojena. Pochvala od zákazníka, je největší odměnou za naši práci.

• Rychle odoslanie

Reakcia obchodu Centrshop

děkujeme Vám za nákup a hezké hodnocení, které jste udělila našemu internetovému obchodu.
    Centrshop.cz

• cena, kvalita, komunikacia, rychlost dodania tovaru
    • nezistila som ziadne

Dobrý den paní Jano,
    děkujeme Vám za nákup a udělení kladného hodnocení.
    Těší nás, že jste byla s nákupem, i službami poskytovanými naším e-shopem, spokojena.

• dlhá doba doručenia 10 dní

Dobrý den pane Jaroslave,
    děkujeme Vám za nákup a recenzi udělenou našemu internetového obchodu.
    Pokud Vám vznikly komplikace z důvodu dlouhé doručovací lhůty, příjměte prosím naši omluvu a dovolte abychom Vám vysvětlili vzniklou situaci.
    Na Slovensko vozíme zásilky jen 1x v týdnu, a to v úterý (viz. obchodní podmínky). Jelikož jste si objednal hračku, která nebyla skladem v našem centrálním skladu, ale na pobočce ve Vyškově, nebylo v našich možnostech expedovat zásilku hned následující pracovní den. Zboží jsme tedy odeslali až následující úterý. Z tohoto důvodu došlo k prodloužení doručovací doby.
    Zásilky pro slovenské zákazníky vozíme na poštu do Holíče. Pokud by jsme balíky posílaly Českou poštou, cena zásilky by se značně prodražila a nákup by se již zahraničním zákazníkům nevyplatil.
    Centrshop.cz

• osvedčená kvalita výrobku, primeraná cena, dostupnosť
    • nemá žiadne

pohodlný nákup z domova,rýchle doručenie, dobré balenie

Vážená paní Villemová,
    děkujeme Vám za uskutečněný nákup a hezkou recenzi, udělenou našemu internetovému obchodu.

• Dobré ceny.

Dobré ceny.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za nákup a hezkou recenzi.

• Všetky :)
    • Nema žiadne :)

Úplna spokojnosť, môžem len odporúčať :)

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě.
    Jsme rádi, že jste byla s vyřízením objednávky spokojena a o svou zkušenost se podělila s dalšími lidmi, kteří zvažují nákup v našem e-shopu.
    Centrshop.cz

• že som si mohol obiednať aj česku knihu nakolko mam vnužatá v Prahe :-)

Bol som spokojny po všetkych stránkach..

Reakcia obchodu Centrshop

velmi Vám děkujeme za hezkou recenzi a uskutečněný nákup.
    Těší nás, že jste byl s nákupem v našem e-shopu spokojen.
    Centrshop.cz

• Ma to, co v inych obchodoch nemaju
    • Ziadne

Super

Vážená zákaznice,
    těší nás, že jste byla s nákupem v našem internetovém obchodě spokojena.
    Děkujeme Vám za nákup a udělené hodnocení.

• Platba na fakturu
    • Nepostrehla som žiadne slabiny

Len odporúčam

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup, hezkou recenzi a doporučení našeho e-shopu.

• dobra ponuka
    • dobre ceny

Urcite sa oplati skusit.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za nákup a kladné ohodnocení našeho internetového obchodu.