• Rychlost, spokojnost

Rychlost, spokojnosť a cena proti konkurencie

Vážený pane Michale,
    děkujeme Vám za hezké ohodnocení našeho internetového obchodu. Budeme rádi, pokud se na nás opět obrátíte.
    Centrshop.cz

• Rýchle vybavenie objednávky a zároveň dodanie.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za nákup a hezké hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem spokojen.

rýchle vybavenie, výborná komunikácia

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup a kladné ohodnocení našeho internetového obchodu.
    Centrshop.cz

Všetko ok, trocha dlhšia doba doručenia.

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup a vyjádření Vašeho názoru.
    Objednávku jste si v našem internetovém obchodě vystavila v pondělí 5.2.2018. Objednala jste si zboží, které jsme neměli v požadovaném množství skladem. O tomto Vás kolegyně informovala a zboží Vám doobjednala u dodavatele. Jelikož na Slovensko vozíme zásilky jen 1x v týdnu (viz. obchodní podmínky), byla Vaše zásilka odeslána následující úterý a to 13.2.2018.
    Centrshop.cz

• Čakáte dva týždeňe na veci ktoré sú na stránke uvedené v položke skladom

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za vyjádření Vašeho názoru. Dovolte, abychom se k vyřízení Vaší objednávky vyjádřili i my.
    Vaše objednávka byla vystavena v pondělí 5.2.2018 v 11:05 hodin. V objednávce jste měl cca 20 položek, které byly skladem a jednu položku, která byla na objednání u dodavatele (viz. rekapitulace objednávky, která Vám byla zaslána na e-amil). Zboží jsme pro Vás doobjednali, vše zkomletovali a zaslali Vám podklady k platbě. Jelikož na Slovensko vozíme zásilky jen 1x v týdnu, a to vždy v úterý (viz. obchodní podmínky), byla Vaše zásilka odeslána v úterý 13.2.2018. Balíček jste si převzal ve středu 14.2.2018. Celková doba od přijetí Vaší objednávky do odeslání byla 6 pracovních dnů.
    S Vaší recenzí nesouhlasíme a cítíme se jí poškozeni.
    Centrshop.cz

• obchod odstúpil od objednávky

Vážený zákazníku,
    za komplikace při vyřizování Vaší objednávky se Vám omlouváme.
    V našem internetovém obchodě jste si objednal Pracovní stůl BOSCH v kufříku s aku šroubovákem. V době vystavení Vaší objednávky probíhala v našem skladu inventura. Stavy na webu v tuto dobu nebyly aktuální. Žádný z našich dodavatelů již toto zboží neměl v nabídce, Vaši objednávku jsme tedy museli stornovat.
    Centrshop.cz

Kostým prišiel roztrhaný výrobná chyba zlá kvalita, celý rukáv, keďže to bol vianočný darček nemala som inú možnosť len ho darovať aj taký.

děkujeme Vám za recenzi.
    Vzniklá situace nás velmi mrzí. Jelikož píšete, že chyba byla v nekvalitním materiálu, nebylo v našich možnostech vadu na kostýmu odhalit. Kostýmy zasíláme v originálním balení, tak jak jsou nám dodány dodavatelem.
    Kromě rekapitulece objednávky jsme nedohledali žádnou komunikaci ohledně dodání poškozeného zboží. Nemohli jsme tedy Vaši reklamaci řešit.
    Spokojenost zákazníků je naší prioritou. Vždy se snažíme, aby byly nesrovnalosti co nejrychleji vyřešeny. Pokud není dodané zboží v pořádku, je nutné nás neprodleně informovat, aby jsme mohli vzniklou situaci vyřešit.
    Centrshop.cz

• Jasné a rýchle vybavenie požiadavky na vybraný tovar. Spokojnosť :)

Dobrý den paní Martino,
    děkujeme Vám za nákup.
    Jsme rádi, že jste byla se službami našeho internetového obchodu spokojena.

• Seriózne jednanie
    • Rýchla reakcia na otázky

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za uskutečněný nákup a hezké hodnocení, udělené našemu internetovému obchodu.

Dobre ceny

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup a ohodnocení našeho internetového obchodu.
    Centrshop.cz

• Super rýchle dodanie tovaru, všetko bolo v absolútnom.

Dobrý den pane Mariáne,
    děkujeme Vám za uskutečněný nákup a kladné hodnocení, udělené našemu internetovému obchodu. Vaše recenze nás velmi potěšila.

• Vyborne ceny
    • Dlha dodacia doba na Slovensko

Dobrý den paní Hanko,
    děkujeme Vám za nákup i recenzi.
    Jelikož na Slovensko vozíme zásilky pouze 1x v týdnu, a to v úterý, je dodací lhůta opravdu delší, než je běžné.
    Objednávku jste si v našem internetovém obchodě vystavila v pátek 8.12.2017. Některé položky byly na objednání u dodavatele, nemohli jsme tedy balíček odeslat hned následující úterý.
    Na druhou stranu Vám tím, že odesíláme zboží z pošty v Holíči, můžeme nabídnout výhodné poštovné. Pokud by jsme zasílali balíčky z ČR, bylo by poštovné podstatně vyšší a nákup by se Vám zajisté nevyplatil.
    Snad alespoň příznivé ceny dlouhou dodací dobu vyváží.
    Centrshop.cz

• super rychle dodanie aj na Slovensko za prijatelnu cenu postovneho.

Dobrý den paní Zuzko,
    děkujeme Vám zá nákup a hezkou recenzi udělenou našemu internetovému obchodu.
    Centrshop.cz

maximalna spokojnost pekne zabalene a super cena

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup a hezkou recenzi udělenou našemu internetovému obchodu.

Dobrý den paní Petro,
    děkujeme Vám za nákup a udělené hodnocení.
    Centrshop.cz

• Tovar prisiel rychlejsie ako uvadzali

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup a hezké hodnocení. Těší nás, že jste byla s našimi službami spokojena.
    Centrshop.cz

• Po tyzdni od objednavky tovaru, ktory deklarovali ze maju skladom mi telefonicky oznamili ze tovar nemaju a ani uz nebudu mat.

Vážená zákaznice,
    dovolte, abychom Vám vysvětlili vzniklou situaci. V sobotu 11.11.2017 jste si na našem webu objednala Parker roller. U této položky jsme měli uvedeno, že ji máme skladem na naší kamenné prodejně ve Vyškově. Vaší objednávku jsme začali zpracovávat v pondělí (provozní doba e-shopu je Po - Pá). Zboží jsme si vyžádali na prodejně, kde nám však sdělili, že poptávaný produkt prodali. Položku jsme zkoušeli objednat u některého z našich dodavatelů, ale jelikož Parker přechází na novou řadu per, starší kolekce již nešla objednat. O této skutečnosti Vás kolegyně informovala telefonicky ve středu 15.11.2017.
    Snažili jsme se udělat maximum pro to, aby byla Vaše objednávka řádně vyřízena. Některé skutečnosti však ovlivnit nedokážeme. Dovolte, abychom se Vám touto cestou ještě jednou omluvili.
    Centrshop.cz

S obchodom som bola veľmi spokojná.

Vážená paní Angelo,
    děkujeme Vám za uskutečněný nákup. Jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojena.
    Centrshop.cz

• Velky vyber produktov Sylvanian Families vhodnych pre zariadenie domceka, celkovo vyhodna cena v porovnani s niektorymi inymi obchodmi

Dobrý den paní Katko,
    děkujeme Vám za nákup a hezkou recenzi.
    Centrshop.cz

• Zatial nic ale isto nakupim aj do buducna

Dobrý den paní Radko,
    jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojena. Děkujeme.