• Ponuka kvalitných káv
    • Flexibilita

Bola som veľmi sklamaná, nakoľko zo 6 balíčkov kávy som dostala iba 4 a musela som sa vrátiť a reklamovať tovar resp. množstvo objednanej a zaplatenej kávy oproti pripravenému balíku.
    Nepáči sa mi, že na Račianskej 66 nesmiete vstúpiť do objektu, ale vonku Vám daju tovar.

Reakcia obchodu Cafepoint

v prvom rade sa Vám ospravedlňujeme za chybne pripravenú objednávku, v ktorej chýbali 2 balíky kávy. Po Vašom upozornením sme chybu okamžite napravili a veríme, že Vás táto drobná nepríjemnosť neodradí od ďalšieho nákupu.

Čo sa týka nemožnosti vstúpiť do priestorov na Račianskej 66, tak ide o priestor skladu a z pohľadu bezpečnosti, by sa v danom priestore mali nachádzať iba zamestnanci firmy a nie zákazníci.

S pozdravom Tím Cafepoint

• Kvalitný tovar, štandardné podmienky doručenia, rýchle vybavenie reklamácie

• Všetko podľa mojich predstáv!

• Komunikacia, pristup

Nakupujem u Vas pravidelne. Este ani raz som nebola sklamana. Tovar kvalitny, rychlo a bez problemov dodany.

O. K.

Veľmi dobré skúsenosti. Tovar rýchlo dodaný.

• Od zaplatenia tovaru prešiel týždeň a tovar nedorazil... Ani ťuk zo strany obchodu ani od dopravcu... Už dlhšie pozorujem, že dodávky z Cafepoint.sk trvajú trochu dlhšie. Zatiaľ neodchádzam,ale dlhšie dodacie lehoty ma zneisťujú.

Dobrý deň.
    ospravedlňujeme sa za zdržanie vybavenia Vašej objednávky.
    Dôvodom bola nedostatočná zásoba a mimoriadny záujem zákazníkov pri jednej z Vami objednaných káv. Veríme, že Vás táto drobná nepríjemnosť neodradí od ďalšieho nákupu a zachováte nám svoju priazeň.
    V prípade akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom.
    S pozdravom tím Cafepoint

• Rychle dodanie
    • Dobry vyber kav
    • Uz nie su v ponuke sety 1 kg kav, co sme doteraz kupovali (napr. Santos)

Reakcia obchodu Cafepoint

ďakujeme za Vaše pozítívne hodnotenie.

Zvýhodnené balenie, o ktorom hovoríte, býva priebežne dostupné v závislosti od skladových zásob daného produktu. Ak sa stane, že v čase vytvárania objednávky nie je Váš obľúbený produkt dostupný, tak nám napíšte na [email protected] a budeme Vás o jeho dostupnosti informovať.

S pozdravom tím Cafepoint

• Rýchlosť
    • Prehľadná komunikácia

Jednoduché objednanie, jasná komunikacia a naozaj veľmi rýchle dodanie

• Ako vždy SUPER

• Kvalitná káca, dobré ceny.

Obchod je dobre organizovaný, v porovnaní s ostatnými je oromptný a bonusom je doprava, spoľahlivá a grátis.

• Rychlo dodané

• Každý produkt je dostatočne rozpísaný, vlastnosti aj výrobca.
    • Komunikácia s obchodom je na veľmi dobrej úrovni.
    • Objednávka je realizovaná v krátkom čase.
    • Komunikácia s dodávateľskou službou je na slabšej úrovni. Niekedy volajú 1 minútu pred dodaním.

• Spoľahlivé a rýchle dodanie objednaného tovaru

• Rýchlosť doručenia
    • Priaznivá cena
    • Výborná chuť

Nebolo by na škodu, kedy ba kuriér posla sms-k o doručení aspoň jeden deň pre fyzickým doručením

Rada nakupujem na Vašom e-shope. Výborná káva, rýchle dodanie.