• + cena
    • + rýchlosť dodania
    • + tovar meškal jeden deň, ale okamžite ma upozornili emailom, takže aj komunikácia
    • - nevidím žiadne

• Objednaval som tovar cca 11:30 a poobede mi ho uz dorucili. Ked maju napisane, ze tovar je na sklade, tak skutocne je na sklade, nie ako v mnohych inych eshopoch.
    • Ziadne som nepostrehol.

Vrele odporucam. Pred objednavkou som s obchodom telefonoval. Telefonat bol rychly, strucny, prijemny, dostal som odpovede na vsetko, na co som sa pytal.

• dobra a promptna odozva na dotaz, rychle dodanie tovaru, cena bola jedna z najnizsich
    • nezistil som, ci je moznost osobneho odberu tovaru v BA hlavne pre pripad, ze ide o tovar, ktory stoji niekolko EUR a nechcem ho predrazit nakladmi na dopravu

prvym nakupom a komunikaciou (akj ked je moznost iba cez email) som velmi spokojny

• Dosť široký sortiment...

Prehľadnosť o objednávke až na miesto a včasné vybavenie.
    Odporúčam viacerým.....

• široký výber
    • zaujímavý sortiment
    • komunikácia so zákazníkom - informovanosť
    • rýchlosť dodania
    • serióznosť
    • kvalitná služba
    • nemám žiadne, som spokojný

Som veľmi spokojný, už som aj odporúčal trom známym. Keby takto fungovaly všetky obcgody bola by to paráda. Ďakujem, určite u Vás budem ešte nakupovať. Nech sa Vám darí.

• overený obchd od kolegov
    • viši ceny

spokojnoť

• Rychlost, dobre ceny, lacna doprava v ramci BA

Bezproblemovy obchod

AAA 111- maximalna spokojnost,odporucam ostatnym,nehladajte ine obchody,prajem pekny den.........

• Výhoda: Nemusel som chodiť po obchodoch a hľadať tento tovar.
    • Prednosť: Tovar bol skladom.

Tovar bol v ponuke za primeranú cenu a hlavne, že bol skladom.
    Tento obchod môžem doporučiť aj ostatným v prípade, že si v ňom nájdu svoj tovar.
    Moje skúsenosti s obchodom hodnotím kladne a uspokojivo.

komunikatívnosť, spoľahlivosť, cenová výhodnosť

• 3iroký sortiment, výborné ceny

Všetok tovar, čo som kúpila bol kvalitný, skúsenosti mám len dobré a odporučila by som ho všetkým ľuďom.

• Dobrá cena, ochotná komunikácia zo strany obchodu.
    • Nepostrehol som.

Odporúčam tento obchod.

• rychlost
    • komunikacia
    • ustretovost

• -vyriešili to do večera a stornovali mi objednávku(rýchla komunikácia)
    • -objednal som si mobil Huawei Ideaos X5 s celkovou hodnotou 140€ ale túto cenu si pomýlili s iným telefónom Huawei, neporiadok v zľavách

Obchod môže byť akokoľvek dobrý, keď má nesprávne ceny k telefónom a potom musí rušiť objednávky. K dobru ale je, že chybu do večera opravili. Pravdepodobne to bola jednorázová chyba ale bol som z toho sklamaný, neviem či by som si objednal znova, bál by som sa aby mi opäť moju objednávku nezrušili z dôvodu, že oni dali akciu na iný tovar

• nekorektnosť

v utorok si objednam tovar pri ktorom maju uvedene ze je skladom, najprv dostanem potvrdenie, potom od niekoho e-mail,ze pred chvilou sme vypredali :),no v stredu je zas ten tovar na predaj, ale v inej cene. Reagoval som na tuto situaciu, aj som dostal odpoved, z ktorej nemam pocit skutocnej pravdy. V dnesnej dobe, ked vsetci maju softwerovo prepojeny sklad a predaj nemoze nastat takato situacia.

• rýchlosť doručenia komunikácia

Nákup OK

• Všetko dohodnuté bolo splnené. Spolahlivosť.
    • Nespoznal som žiadnu.

Odporúčam. Pri produkte ktorý som kupoval, bola cena veľmi výhodná, doručenie prebehlo podľa dohody v termíne. Myslím si, že obchod funguje tak ako má.

• velmi dobry pristup ku kupujucemu
    • nijake so nezaregistroval

velmi dobry

• široký sortiment
    • rýchle vybavenie objednávky
    • možnosť uplatnenia zľavového kupónu
    • zatiaľ neviem o žiadnych, nakoľko som nakupovala prvý krát a dúfam, že v budúcnosti tiež nebudú

spoľahlivosť a serióznosť, výborná komunikácia