• velke množstvo tovaru na vyber,dostupne ceny,možnosř využit zlavove kupony
    • som na materskej a akosi mi pomohol zlavový kupon
    • nemyslím že by som bola s niečim nespokojna

som plne spokojna so službami a komunikaciou s vašími zamestnancami, su ustretový a radi pomožu. riešia problem rýchlo . určite by som obchodík odporučala svojim znamim. dakujem za ochotu, ustretovost a pochopenie pri riešeni mojho problemu, DAKUJEM

• tovar dodaný rýchlo a v uplnom poriadku maximalna spokojnosť

• prehľadnosť obchodu
    • tovar na sklade ihneď dodaný

• Neviem

Neviem

• rýchlosť dodania

Odporúčam

• Dodacia lehota,cena tovaru

Tovar kupovaný v tomto obchode kvôli prijateľnej cene,krátkej dodacej lehote,bol to síce môj prvý nákup v tomto obchode,ale po pozitívnej skúsenosti obchod odporúčam.

• rýchlosť
    • spoťahlivosť
    • nezistené

• nikam nemusim chodit
    • Nema nizke ceny

...

• pri dotaze na tovar boli ochotný odpovedať

všetko OK doporučujem i iným

• prehladnost
    • zatial som nezistil ziadne

prehladny, komunikacia, rychlost dorucenia

• flexibilitu pri dodaní objednaného tovaru
    • veľký výber a ochota oboznámiť zákazníka okamžite so stavom tovaru

Primerané ceny.
    Ochota vybaviť požiadavku hneď
    Obchod určite odporúčam.
    Kvalita služieb je na úrovni.

• Rýchlosť
    • ceny
    • ochota pomoct

Nakupil som na odporucanie znameho a rozhodne nelutujem. Velmi ochotny operator na tel. linke mi este usetril peniaze, nakolko som si zvolil nespravny sposob dopravy. :)

Obchod odporúčam preto, lebo komunikácia veľmi dobrá a dodanie tovaru hneď. Ďakujeme.

• Ponúkajú tovar, ktorý nemajú.

Reakcia obchodu BWelectronics.sk

Dobrý deň pán Grujbar,
    je nám ľúto Vašej reakcie na náš obchod, nakoľko sme Vám vzniknutú situáciu e-mailom vysvetlili ihneď po prijatí Vašej objednávky.
    Dňa 29.12.2012 (sobota) ste si u nás vytvorili objednávku na púdro Nokia CP-600, pri ktorom sme mali status o dostupnosti: "Do 48 hodín", čo znamená, že daný produkt sa nenachádza na našom sklade, ale na sklade nášho dodávateľa. Štandardne počas roka máme takýto produkt od dodávateľa do 48 hodín doručený, ale nakoľko Vy ste si ho objednali koncom roka, kedy sa robia koncoročné inventúry, neboli sme Vám ho schopný doručiť skôr ako 9.1.2013 o čom ste boli e-mailom ešte 29.12.2012 informovaný.

Veríme, že v budúcnosti dokážeme vybaviť Vaše objednávky k Vašej plnej spokojnosti.

• dobrá komunikácia
    • veľmi dlhé dodacie doby, nedostupnosť tovaru, ktorý je prezentovaný ako dostupný

z môjho nákupu nemám dobrý pocit a na objednaný tovar už čakám viac ako 10 dní a stále mi nebol doručený.

Reakcia obchodu BWelectronics.sk

Dobrý deň pán Nagy,
    Nevieme aký zmysel má písať takéto hodnotenie, keďže 12 min. po vytvorení Vašej objednávky sme Vás e-mailom informovali, že Vami požadovaný produkt sa žiaľ vypredal a nevieme Vám ho dodať do Vianoc. Súčasne sme Vás informovali o stornovaní objednávky.
    Nakoľko ste pri nákupe využili zľavový kupón, bol Vám vygenerovaný a zaslaný nový, ktorý ste zatiaľ nevyužili.

• rychlost, siroka ponuka, prijatelne ceny
    • neviem

bezproblemovy, zatial 100% spokojnost s rychlostou a kvalitou dodavky a tovaru

Odporucam

• využitie zľavových kupónov
    • - chýbajú detailnejšie popisy k niektorým produktom
    • - dva produkty, ktoré som si chcel objednať boli zobrazené na stránke, ale nedalo sa ich objednať

DObrý obchod, dobrá stránka na facebooku. Prehľadné menu na www.
    Mierne vysoké ceny, ale znesitľné.
    Prehľadné e-mailoové notifikácie o stave objednávky.

• NA
    • NA