• Ponúkajú tovar, ktorý nemajú.

Dobrý deň pán Grujbar,
    je nám ľúto Vašej reakcie na náš obchod, nakoľko sme Vám vzniknutú situáciu e-mailom vysvetlili ihneď po prijatí Vašej objednávky.
    Dňa 29.12.2012 (sobota) ste si u nás vytvorili objednávku na púdro Nokia CP-600, pri ktorom sme mali status o dostupnosti: "Do 48 hodín", čo znamená, že daný produkt sa nenachádza na našom sklade, ale na sklade nášho dodávateľa. Štandardne počas roka máme takýto produkt od dodávateľa do 48 hodín doručený, ale nakoľko Vy ste si ho objednali koncom roka, kedy sa robia koncoročné inventúry, neboli sme Vám ho schopný doručiť skôr ako 9.1.2013 o čom ste boli e-mailom ešte 29.12.2012 informovaný.

Veríme, že v budúcnosti dokážeme vybaviť Vaše objednávky k Vašej plnej spokojnosti.

• dobrá komunikácia
    • veľmi dlhé dodacie doby, nedostupnosť tovaru, ktorý je prezentovaný ako dostupný

z môjho nákupu nemám dobrý pocit a na objednaný tovar už čakám viac ako 10 dní a stále mi nebol doručený.

Dobrý deň pán Nagy,
    Nevieme aký zmysel má písať takéto hodnotenie, keďže 12 min. po vytvorení Vašej objednávky sme Vás e-mailom informovali, že Vami požadovaný produkt sa žiaľ vypredal a nevieme Vám ho dodať do Vianoc. Súčasne sme Vás informovali o stornovaní objednávky.
    Nakoľko ste pri nákupe využili zľavový kupón, bol Vám vygenerovaný a zaslaný nový, ktorý ste zatiaľ nevyužili.

jediný objednany tovar "na sklade" predali tesne pred mojou objednávkou preto mi aj zrusili.

• -vyriešili to do večera a stornovali mi objednávku(rýchla komunikácia)
    • -objednal som si mobil Huawei Ideaos X5 s celkovou hodnotou 140€ ale túto cenu si pomýlili s iným telefónom Huawei, neporiadok v zľavách

Obchod môže byť akokoľvek dobrý, keď má nesprávne ceny k telefónom a potom musí rušiť objednávky. K dobru ale je, že chybu do večera opravili. Pravdepodobne to bola jednorázová chyba ale bol som z toho sklamaný, neviem či by som si objednal znova, bál by som sa aby mi opäť moju objednávku nezrušili z dôvodu, že oni dali akciu na iný tovar

• nekorektnosť

v utorok si objednam tovar pri ktorom maju uvedene ze je skladom, najprv dostanem potvrdenie, potom od niekoho e-mail,ze pred chvilou sme vypredali :),no v stredu je zas ten tovar na predaj, ale v inej cene. Reagoval som na tuto situaciu, aj som dostal odpoved, z ktorej nemam pocit skutocnej pravdy. V dnesnej dobe, ked vsetci maju softwerovo prepojeny sklad a predaj nemoze nastat takato situacia.

• Rychly dovoz
    • Neprehladne pisane , popis a nazov produktu nesuhlasi. A po prvej staznosti si nedokazu pripustit chybu a rychlo prepisu popis aby mohli tvrdit ze to tak bolo.

su tam neskutocne spiny a podvodnici , proste ich nezaujima spokojnost zakaznikov. Dobre si to rozmyslite a hlavne im napiste mailom ci je to skutocne tak ako v nazve a popise .

Dobrý deň pán Radó,
    nechápeme čo máte stále za problém!?
    Zakúpili ste si u nás jeden z najlacnejších notebookov:
    Acer Aspire One D257/Atom N570/2GB/500GB/5-in-1/10.1"LED lesklý/Cam/6cell/BT/Linpus Moblin/čierny
    - a očakávate, že notebook za 200 eur bude mať WIN7 (samotný WIN7 v najnižšej verzii Home Premium stojí cez 100 eur).
    Priamo v názve máte pritom uvedené, že notebook má OS Linux Linpus a aj napriek tomu ste si notebook objednali.
    Následne ste nám ho reklamovali, že notebook má pre Vás nevyhovujúci OS. Po Vašej reklamácii sme Vám navrhli vrátenie notebooku, čo ste však Vy odmietli!!!
    (v popise bolo uvedené, že daný model sa predáva v dvoch verziách a to buď s OS WIN7 Starter alebo Linux Linpus. Vy ste si vybrali ten z OS Linpus, nakoľko bol najlacnejší.
    Popisy pri tomto modely sme upravili, aby nedochádzalo k podobným nedorozumeniam ako vo Vašom prípade.)

Vyprosíme si takéto osočovanie a urážanie, nakoľko sme sa Vám snažili vyhovieť a Vy ste to odmietli!

• obchod udáva tovar skladom, aj keď skladom nie je

aj keď obchod zrušil nákup, peniaze zaplatené vopred, bezproblémov a rýchlo vrátil

Dobrý deň pán Durislav,
    nakoľko predávame online, tak stav skladu sa mení každú sekundu, podľa toho ako si zákazníci vytvárajú objednávky.
    Vy si pozriete, že je produkt na sklade, ale pritom si práve v tom momente na neho už niekto vytvára objednávku a kým si Vy vytvoríte Vašu objednávku, tak Vám Vami požadovaný produkt niekto vykúpi. Žiaľ, kto skôr vytvorí objednávku, ten získa produkt. To sa nedá ovplyvniť a sem tam prichádza aj k takýmto situáciam. Ale ak už k takejto situácii príde, tak ihneď preveríme termín dodania produktu u našich dodávateľov, aby sme vedeli zákazníkovi povedať najbližší možný termín dodania a dohodnúť sa na ďalšom postupe vybavovania objednávky.
    Veríme, že sa nám v budúcnosti podarí vybaviť Vaše objednávky k Vašej plnej spokojnosti.

Prajeme príjemný deň

• Hodnocení smazáno na žádost zákazníka.

• Zavádzajúce hodnotenie

• Pri odstupeni od zmluvy porusuje zakon

Reakcia obchodu BWelectronics.sk

Boli by sme radi, aby ste neosočovali neprávom náš obchod. Naši zamestnanci si s Vami vymenili asi desať mailových správ a okamžite reagovali na každý Váš dotaz. Po vytvorení Vašej objednávky Vám bol televízor doručený do deviatich hodín. Po Vašom oznámení, že chcete TV vrátiť, sme Vašu požiadavku akceptovali a poslali sme pre tovar kuriéra podľa dohody. Vy ste sa však nenachádzali na dohodnutej adrese a tak sme museli nasledujúci deň poslať kuriéra opäť. Po prevzatí tovaru Vám boli peniaze vrátené v zmysle zákona o ochrane spotrebiteľa. Dávame na zváženie, ktorá zo strán sa zachovala nekorektne.

• rýchlosť, pohodlnosť

uvítala by som kuriersku službu bez poplatkov (aspoň pre klientov, ktorí tu už nakupovali)

• komunikacia pred nakupom na velmi dobrej urovni

najprv tovar v dohodnutom termine nedodali/havaria predajcu ked som urgoval ked kde je tovar/mys razer orochi cena 2000sk po 2 tyzdnoch sa vybili baterie, obchod odmietol poslat nove s odovodnenim ze na to sa nevztahuje zaruka. mal som podobny problem s dialkovym na TV tam iny obchod promptne zaslal nove a tie uz vydrzali ako mali.pri tak drahom tovare by som cakal inu reakciu.

Dobrý deň pán Ľubo,
    Vami objednaná myška Vám bola dodaná do 48 hodín od prijatia Vašej objednávky.
    Ohľadom batérií je nám ľúto, že sa Vám vybili už po dvoch týždňoch, ale na tužkové batérie ktoré sú spotrebný materiál výrobca neposkytuje žiadnu záruku. To že výrobca dodáva uvedený produkt už aj s tužkovými batériami je len jeho dobrá vôľa nakoľko to nie je jeho povinnosťou.

Neakceptuje vratenie tovaru ked nie som spokojny s tovarom.

Dobrý deň pán Schuster,
    ako sme Vás na začiatku pred objednávkou informovali, Vami zakúpený produkt nedržíme bežne na sklade, je iba na záväznú objednávku.
    Upozornili sme Vás, že ide o veľmi citlivý produkt, ktorý Vám po otvorení nemôžeme zobrať späť, nakoľko dôjde k jeho znehodnoteniu.
    Objednávali sme ho špeciálne pre Vás zo zahraničia (v počte 5ks) na základe Vašej záväznej objednávky a s vyjadrením, že produkt poznáte a chcete vyložene tento typ.
    To, že ste nám dali mylnú informáciu, že produkt poznáte a následne po rozbalení ste zistili, že Vám nevyhovuje, zato my nemôžeme.

• bola to najlepsia ponuka tovar vs doprava.

Solidny obchod.

Inde bol tovar drahsi podstatne, ale doprava lacnejsia, alebo tovar lacnejsi nie podstatne, ale doprava drahsia.

Ak by sa niekto pytal na ten tovar tak by som mu odporucil tento obchod.

• rýchlosť dodania, komunikácia
    • nepoužiteľný tovar

ak mi vrátia peniaze, tak by som ho odporučil s tým, že treba si dať pozor aký tovar objednáva, pretože nie sú uvedené k tovaru dôležité informácie pre rozhodnutie o kúpe (USB kľúč - platobná karta je použiteľný len s predlžovacím káblom, čo eliminuje výhodu tvaru platobnej karty do peňaženky, resp. mať stále USB kľúč pri sebe. To ani nehovorím o nepraktickosti pripájania na predlžovací kábel a o tom, že predlžovací kábel je prikrátky na zapojenie na bežný počítač.

Dobrý deň pán Heriban,
    k Vami zakúpenému USB kľúču bolo v popise uvedené, že súčasťou balenia je aj USB kábel, tak ako to udáva aj výrobca. K štandardným USB kľúčom sa USB káble nepridávajú, pretože sa pripájajú priamo do PC alebo notebooku. Nakoľko Vami zakúpený USB kľúč sa nepripája priamo do PC, je k nemu pribalený USB kábel.

USB kľúč je plne použiteľný nakoľko slúži na uchovávanie a prenos dát, čo spĺňa.