• lepší výber ako v obchodnej sieti,tam sa mi niekoľko krát stalo,že nemali moju veľkosť

asi tak na 50 %

• Obchod mi nevyhovuje z dôvodu dlhého časového intervalu medzi objednávkou a dodaním i keď na svojich stránkach uvádza, že dátum expedície objednávky je za 4-7 pracovných dní...
    • ziadne
    • ked si nieco objednam malo by mi to byt aj dorucene

nekomentujem

• malo komunikacia medzi obchodom a zakaznikom

nespokojnost hlavne z dlzkou dorucenia

• tovar objednany 16.12. nedoruceny do vianoc. ziadne info o stave objednavky.

zle

• nevidim tovar v realite.napr.sveter bol zabaleny,vyzeral dobre,ale na chrbte ma kaz.Nemam cas ho vracat spat,chcem ho podarovat a mrzi ma to,ze ma kaz.

• doba dodania, objednala som si tovar pred viac ako 2 tyzdnami a stale ho nemam doma

• zlavy
    • dlha doba dodania , 10dni a nič....

-poslali ste dotaznik skor ako tovar prišiel tak vypisujem dotaznik a len dufam že pride.
    Jedna sa o batohy do školy...- ktore už surne deti potrebuju...

• + množstvo produktov za príjemné ceny
    • + aj väčšie veľkosti v ponuke
    • + cena poštovného
    • - nedodržujú dodaciu dobu uvedenú pri produktoch
    • - neprehľadné číslovanie veľkostí /celosvetový mix/
    • - nulová komunikácia
    • - niektoré ceny sú dosť prestrelené

Príjemný dizajn, internetového obchodu, prehľadná kategorizácie, široký výber a aj väčšie veľkosti v ponuke. Dá sa vybrať si z bohatého sortimentu aj zľaveného tovaru. Od začiatku však registrujem nulovú komunikáciu. Najprv som zvažoval že rozšírim svoju objednávku o dvoje jeasy (cca do 80€) no nikto nereagoval na moju otázku ohľadne veľkostí. V číslovaní majú chaos a používajú snád' všetky typy svetového číslovania. Veľkostná tabuľka je nedostupná. Tovar nebol dodaný v uvedenej dodacej dobe. V budúcnosti sa budem snažiť nájsť iný eshop a ak nenájdem to čo hľadám možno tu ešte nakúpim.

• Nneskore doručenie tovaru

• Dodacia lehota hlavne

Neodporučam

Mikinu nike som im poslal naspet a peniaze mi naspet neposlali;ucet mali aj fakturu aj mikinu a nic 50 € im ostalo dakujem moc

• Ponuka tovar ktorý nevie dodať a jednoducho objednávku stornuje

• Dobra cena produktu ktory potrebujem
    • Dnes je 9ty pracovny den od objednania,tovar stale nedosiel,ziadna komunikacia ani informacia o stave objednavky mi nebola doposial poskytnuta

Ceny su dobre,dodacie lehoty v mojom pripade neumerne dlhe,komunikacia ziadna.

• dlhé dodacie lehoty

nedoporučujem

• Nie ste schopní informovať kedy bude tovar dodaný. Je to hanba.

neodporúčam

• Telefon nikto nedviha, dodanie tovaru vobec nie je podla doby aku slubuju
    • dlha dodacia doba

no coment

• Dvakrát som im pisala a žiadna odpoveď neprišla.