• objednala som mikinku tak aby dosla do Vianoc a bohuzial nic uz nikdy viac ked pride uz ju ani nepreberiem musela som narychlo hladat nahradu

Dva dni 22 a 23.12 som sa počas pracovných hodín nevedel dovolať na informácie o stave mojej objednávky.

• Tovar som si objednal pred 10dňami a doteraz mi nebol dodaný napriek tomu že bol na sklade.

• Dobrý výber
    • Dlhá dodacia doba. Objednal som si bundu mala prísť za 4-7 dni dva tyzdne pomali preč a bunda nikde. Dosť ma to nasralo

Dodacia lehota je žalostná,ale ak niekomu vyhovuje čakať dva týždne,nech sa páči...inak som dostal to čo som si objednal...

• dobrý výber
    • dodacia lehota

Bola mi doručená menšia velkost nez som si objednala..vysoká cena dopravy

tento obchod by som neodporucala, tovar mi bol doruceny uz pouzity a obchodnik nereagoval na moje emaily a telefonaty.

• Nie som spokojná s komunikáciou so zákazníkom a faktom, že nie sú schopní odstrániť zo stránok ponuky tovar, ktorý je nedostupný.
    • Uviedla som vyššie.

Nedoporučujem nákup v tomto obchodnom centre.

• V tomto obchode som chcela nakúpiť preto, lebo mal tovar, ktorý som zháňala. Objednala som ho pred 10 dňami, s dodaním 4-7 prac. dní, žiaľ doteraz čakám...
    Máte v tom asi brajgel.

• rozmanitosť ponukaneho tovaru
    • dopravu!!!!!

• dlhá dodacia doba
    • neprehľadnosť stránky
    • obrázky sa nezobrazujú
    • poslali úplne iný tovar

môj prvý a posledný nákup

• objednal som si veľkosť L, prišla mi veľkosť XL

Nakupoval& som tu posledný krát tovar som si objednal 26.4. 2014 a ešte doteraz mi nebol doručeny a to je 11.5. 2014. Nikdy tu už nebudem najupovať.

• ziadne
    • nemoznost dorucenia postu vzdy treba platit kuriersku sluzbu
    • plati sa aj za nakupovanie na dobierku (bohuzial uz sa to stava beznou praxou )
    • tovar ktory mal dorazit za tri dni zatial neprisiel (uz 15den)

uz tam viac nebudem nakupovat

• Ziadne
    • Vsetky

nikdy viac !!!

• nízka cena, primeraná dĺžka dodania
    • dnes pri doručovaní ma kuriér prezvonil už keď bol pred bydliskom a ja v práci, ponáhľala som sa domov a keď som mala vyplatiť, nemal mi vydať z 50 eur, a poslal ma do krčmy rozmeniť si bankovku, čo som samozrejme odmietla. Nech mi doručí zásielku zajtra s tým, že ma upozorní sms správou.

Asi by človek mal mať mobil na "uchu" a čakať, kedy príde "pán" kuriér!!!!!!!!!!!!!!!

Reakcia obchodu Brajgl.sk

Dobry den,

bohuzel nedokazeme ovlivnit kdy a jak Vam spolecnost DHL bude dorucovat balik, ani chovani ridice. Z nasi strany byl balik predan prepravci dne 7.3.2014 Predpokladali jsme, ze jedna z nejvetsich prepravnich spolecnosti na svete bude mit lepe proskolene ridice.

Samozrejme nas mrzi problemy, ktere Vam timto jednanim mohly vzniknout.

Tym Brajgl.sk

• Tovar mi prisiel s magnetickym pipacom, trvalo mi 2hodiny kym som ho dala dole, bol to darcek, samozrejme som ho trochu aj poskodila!!!! Cele zle!!

• Kupa z domu
    • Neviem sa spojit s obchodom
    • Na fakture nemaju e-mail adresu
    • Nemaju telefonne cislo

Nedodali mi vsetko , co som objednala a zaplatit som zaplatila a teraz sa neviem skontaktovat sa s nimi .