• Položky ponúkajú aj keď nie sú skladom

• Predajca mi po objednani tovaru neposlal potvrdzujuci email
    • Po niekolkych dnoch som emailom oslovil predajcu, opat neeeagoval.

Som sklamany pristupom firmy. Dufal som ze si tocar vyzdvihnem v den objednania,najneskor nasledujuci den. No predajca absolutne nekomunikoval.

• velky vyber aspon teda teoreticky, za prijatelne ceny
    • asi som mal nestastie, ale 2 polozky zo 6 nemali skladom a ani nevedeli zohnat
    • predpokladam ze cela firma bottles je 1 man show. zasadne prichadzaju odpovede a riesia sa problemy po pracovnej dobe, tak to ma nikto ako konicek
    • ak mam na e-shope polozky skladom tak ch asi mam skladom. Vo firme Bottles cez den zadte objednavku, vecer s k tomu niekto posadi a zistuje co je skladom. Nasledne s vami odkomunikuje, co vie a nevie zohnat, na druhy den zisti, ze co teoreticky vcera zohnat vedel, to uz dnes neplati. Cele zle, nespolahlivy e-shop
    • pripravte sa na to, ze spolu s flasami (v mojom rpipade 5ks) pride aj asi 30kg rozneho odpadu. Rozne krabice, v nich krabicky, v krabickach dutinky od lepiacich pasok poprelepovane tymi paskami tak, ze rozbalit to mate fakt problem
    • po tyzdni samozrejme nemate peniaze nazad za nedodanu cast tovaru, lebo udajne mali zle zadany dobropis

Za mna amateri silneho rangu. Naozaj neviem co si o tomto e-shope mysliet. Predpokladam, ze niekto pracoval v nejakom e-shope a videl, ze ake je to jednoduche, tak si spravil svoj. avsak toto ma od spolahliveho e-shopu riadne daleko

• Ani tovar ani peniaze nevrátili nakoľko tovar už nie je

• Celkom dobre zásobená predajňa
    • Vysoké ceny na predajni
    • Veľký rozdiel medzi internetovou cenou a cenou na predajni.
    • Ani internetová cena nie je zrovna "internetová". Stačí pozrieť konkurentov.

Obchod na webe prezentoval položku "skladom", ktoru reálne nemal. Následne ju chcel doobjednat, ale znovu niečo iné ako prezentoval na foto a až na moje upozornenie fotku zmenili. Pre mňa veľmi amatérsky prístup a na tomto eshope už v budúcnosti určite neplanujem nakupovat.

• Neserióznosť

Po vytvorení objednávky ma kontaktovali, že tovar vedia dodať neskôr a dokonca za o dosť vyššiu cenu, čo som samozrejme odmietol. Tovar majú na stránke stále skladom a za pôvodnú cenu. Toto sa jednoducho NEROBÍ!

• Všetko bolo v poriadku až na to, že cigary prišli suché jak papek. Jednu sa mi podarilo zachrániť ale druhá bola popukaná že už len do koša :(

Poslal som objednavku, poslali mi email s potvrdenim o jej prijati a ... NIC.

ked som si prisiel vyzdvihnut objednavku 30.12.2019 po predchadzajucom ubezpeceni, ze je objednavka pripravena na moje prekvapenie bolo vydajne miesto zatvorene pred riadnymi otvaracimi hodinami, bez akehokolvek vysvetlenia ani predchadzajuceho upozornenia, kedze som s prevadzkou telefonoval. prislo mi to nefer a na moje avizo na uvedenu informacnu emailovu adresu na moj podnet nik nereagoval...

• Tovar na stranke skladom, nie je skladom

Povodne deklarovany tovar na sklade nebol na sklade a musel som cakat. Zaroven po zadani donasky do Zahorskej Bystrice kurier oznamil, ze do Zahorskej nedovaza. Musel som si neocakavane vyzdvihnut osobne v obchode.

• Tovar som v čas objednal aj zaplatil a do dnešného dňa som nedostal !
    • Vianoce bez slivovice ! Smutné!

Ste nepružní !

• dobra cena
    • slušny vyber
    • dobre zabalene
    • Objednávku som zadal 11.12.2019, po dvoch dňoch sa mi ozval zákaznícky servis, že jednu z objednaných položiek nemaju na sklade, tak som si objednal náhradnú, s tým že budem doplácať 3,90 Eura. Aj po tejto dohode som čakal na tovar a až po mojej urgencii po troch dňoch, mi oznámili, že doplatok bude už 5,17 Eura a až 20.12.2019 mi tovar doručili. Odporúčam neplatiť tovar vopred, inak je totálny nezáujem.

Tovar asi nie je na sklade, ale nikto sa neunuval mi dat info.

Ako spôsob dopravy som vybral zásielkovňu v blízkosti môjho bytu. Po známení, že sa nenechádzam doma mi tovar doručil kuriér na pracovisko a ani krabica nebola uzavretá. Úplne úžasné sa prechádzať s kopou chľastu po pracovisku. A potom to celé vláčiť domov.
    Ďakujem, nabudúce si vyberiem inú firmu.
    Ešte som si spomenul, kuriér ma vyrušoval počas obeda.

• Keď si niečo objednám a oni to majú, tak čakám že ma aspoň budú informovať, keď sa im tovar minul. Pokladám také jednanie za arogantné ...
  • stav zasob na strankach neodpoveda skutocnosti - objednavku som zrusil po tyzdni cakania

Reakcia obchodu Bottles.sk

Ďakujeme za návštevu a čas napísať nám hodnotenie.

Úprimne sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie. Aj vďaka Vašej recenzii sme prijali efektívne preventívne opatrenia, ktoré predídu podobným situáciám v budúcnosti.

• ---
    • ponúkajú tovar, ktorý nie je skladom

Dobrý deň pán JohnyG,
    Ďakujeme za návštevu a čas napísať nám hodnotenie.

Ďakujeme a prajeme pekný deň.

• Tovar som si objednal a zaplatil s doručením na adresu. Na druhý deň mi prišla správa, že ho mám pripravený k vyzdvihnutiu na predajni. Keď som tam prišiel pýtali odo mňa znova úhradu. Veľmi neprofesionálny prístup!!!

Dobrý deň pán Jozky,
    ďakujeme za návštevu a čas napísať nám hodnotenie.