• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Otvaracie hodiny v sms nesedia s realitou, pri snahe o vyzdvihnutie tovaru bol obchod zatvoreny

Reakcia obchodu Bottles.sk

ďakujeme za Váš čas napísať nám hodnotenie.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie, ktoré nás samozrejme mrzia.

Aj vďaka Vašej recenzii sme prijali efektívne preventívne opatrenia, ktoré predídu podobným situáciám v budúcnosti.

Ďakujeme a prajeme pekný deň

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Hmmm.... veľká škoda že už tam neni ta príjemná pani co v minulosti...
    Napadlo ma v predajni pri vyzdvihnuti ginu si ešte kúpiť koňak a rum... Dáme za pokladnou to ale asi prekážalo lebo mi len odvrkla ze dobre ale URČITE nie za ceny na internete... tak som sa slušne poďakoval a asi už navždy.... Škoda roky tam bola úžasná ľudská pani... Ešteže ze je mnoho iných obchodou tu.... Pán majiteľ zamyslite sa nad mladým personálom...

• vcelku lacné produkty v akcii
    • neseriózny prístup pracovníčky v prevádzke Bottles@Mamut pub

Vykonal som v systeme objednavku nad 50 eur, pričom ako pozornosť od Bottles.sk som mal obdržať darčekové poháre k rumu. Keď som si vyzdvihoval tovar osobne na Ferienčíkovej, tam tovar vydávajúca pracovníčka mi povedala, že naň nemám nárok, nakoľko by to malo byť uvedené na faktúre. Čiže obchod niečo ponúka, no pracovníčka to neplní.

Reakcia obchodu Bottles.sk

Dobrý deň Marek Kubran, Vaše hodnotenie sa nezakladá na pravde. V tomto prípade sa jednoznačne musím zastať zamestnancov, ktorí konali presne podla pokynov a nastavených pravidiel. Vaša objednávka nebola v hodnote nad 50 € (konkrétne 49,08 €) a sarkasticky ste sa dožadovali niečoho, čo Vám samozrejme systém neponúkol, keďže ste na to nemali nárok. Všetko, čo náš obchod zákazníkom ponúka, aj následne splní. Nechávam teda na zváženie čitateľov recenzií, koho prístup bol neseriózny.

Tovar som objednal 3.1. odosielali az 8.1. na zaklade mojho telefonatu. Tovar mali uvedeny, ze je na sklade. Este ze som to kupoval tyzden dopredu, inak by som prisiel gratulovat s holou rukou.

Reakcia obchodu Bottles.sk

Dobry den, Vas balicek bol pripraveny hned rano 4.1., ludskou chybou vsak skoncil na regali balickov cakajucich na platbu. Chybu sme objavili az v pondelok 8.1. pri revizii zasielok s dorucovacou spolocnostou. Za chybu pracovnika na expedicii sa uprimne ospravedlnujeme.

Tovar bol skladovaný 9 rokov

Reakcia obchodu Bottles.sk

Dorby den, vzdy nas trosku zamrzia taketo hodnotenia. Tovar bol vo vypredaji za menej ako polovicnu cenu prave preto, ze to bol vystavny kus. Nic to nemeni na tom, ze na kvalitu obsahu to pri alkohole vplyv nema. Tazko sa k tomu z nasej strany inak vyjadrit. Dakujeme za feedback a prajeme pekny den.

• Široký sortiment

Objednávku som zadala v sobotu, až v stredu som bola informovana, že jedna položka nie je k dispozícii. Požiadala som, aby bola vymenená za iný tovar a zároveň aby zmenili doručovaciu adresu, kedze sa dodanie oneskorilo a už nebudem v práci. Tovar bol doručený na pôvodnú adresu a kuriér odmietol prísť na novú adresu. Musela som si ísť pre to na druhu stranu mesta. Toto nie je služba zákazníkom, akú by som očakávala.

Reakcia obchodu Bottles.sk

Dobry den, mrzi nas Vasa skusenost. Zmluvneho prepravcu sme o zmene informovali. Videli sme vsak, ako prepravne spolocnosti nestihali. Kazdopadne takato situacia sa vyskytuje len posledny predvianocny tyzden, takze verime, ze v buducnosti sa nic podobne nezopakuje.

• Pomerne veľký výber inak nedostupných nápojov. Možnosť osobného odberu.
    • Amatérska obsluha, nefungujúci (pomaly fungujúci a neprehľadný) objednávkový systém. Lehota dodania dlhšia, ako avizovaná pri objednávaní. Pomalé vybavenie zákazníka pri osobnom odbere tovaru v predajni.

Reakcia obchodu Bottles.sk

Dobry den, kedze Vase hodnotenie nekoresponduje s beznym hodnotenim nasho skveleho personalu, poprosil by som Vas o blizsie info k situacii na [email protected]. Nedostatky budeme urcite riesit. Dakujeme.

10 dni od objednavky a platbe Tovar este nedorazil.

Dobry den,
    ako sam viete, kontaktovali sme Vas niekolkokrat ohladom vzniktutych problemov ohladne platby. Niekolko krat sme bombardovali aj platobnu branu, nech nam preposlu notifikaciu, ktora nam neprisla. Hned po tom, ako ste nam zaslali potvrdenie bola Vasa objednavka expedovana. Mrzi nas vzniknuta situacia, ale niektore veci proste nevieme ovplyvnit. Ci uz je to spravna funkcnost platobnych bran, alebo prepravcovia, ktori rovnako nestihaju. Verime, ze z balicku, ktory mate na ceste budete mat radost. Prajeme Vam pekny den.

• Predali mi iny napoj, ako som si objednal,hoci videl, ze na objednavke ina suma, ako prineseny tovar, cenu upravil a dal mi iny tovar.....

Reakcia obchodu Bottles.sk

Dobry den, Vas nazor a skusenost sme sa snazili preverit z kazdej strany, ale naozaj nevieme reagovat na to, co sa stalo. Mozete nam dat blizsie info na [email protected], nakolko vystaveny blok a vydany tovar suhlasi s Vasou objednavkou. Ak naozaj prislo k nejakej chybe, radi to samozrejme vykompenzujeme. Prajeme pekny den.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Nastal problem s objednavkou. Objednal jsem si zbozi v patek, neprislo ten den. Ani druhy den. Zacal jsem proto zjistovat, co se stalo. Pry nastal problem s velkym poctem objednavek. Zbozi prislo v pondeli vecer, kdy uz jsem nemohl pro nej zajet. V utery uz jsem jel pryc a pro zbozi si musel zajet rano. Byl to muj prvni nakup v Bottles, ale bohuzel s velmi negativni zkusenosti. Komunikace ze strany firma byla vstricna a ochotna, ale to nezmenilo problemy, ktere nastaly.

Reakcia obchodu Bottles.sk

Ospravedlnujeme sa za vzniknutu situaciu. Po zaregistrovani, sa mi prosim pripomente, nahram Vam 300 kreditov ako malu kompenzaciu. Pekny den. [email protected]

• Nedodržanie stanovených termínov a dokonca 2x nedodržanie odobných dohod termínu dodania

Neodpoŕučam

Reakcia obchodu Bottles.sk

Vazeny pan, ospravedlnujeme sa Vam za vzniknutu situaciu, mrzi nas to. Ako malu kompenzaciu som Vam nahral 500 kreditov od nas. Zelam vsetko dobre. [email protected]

• Je drahý a ešte si účtujú poštovne bol to vyber zo zúfalstva lebo uvedený produkt bol dostupný iba u nich

Reakcia obchodu Bottles.sk

Dobry den, dovolte aby som sa pristavil pri Vasom rozporuplnom hodnoteni. Vybrali ste si produkt, ktory ako sam pisete, bol dostupny iba u nas. Cize porovnavat ceny s niekym, kto to ma na stranke, ale produkt realne nema mi pride nefer. Ceny alkoholu sa rychlo menia, a otazka je, kto na to dokaze flezibilne reagovat a drzat tovar skladom, aj ked sa na slovensku nenachadza. Tovar ste dostali riadne zabaleny a v kratkom case. Patrime k najlacnejsim slovenskym predajcom s najkvalitnejsimi sluzbami, zamestnavame odbornikov, aby vedeli zakaznikom realne poradit. Toto vsetko sa nepriamo premieta aj do ceny. Vy ste sa vsak slobodne rozhodli objednat tovar, ktory ste nasli iba u nas. Dodali sme Vam ho za cenu, za ktoru ste si ho objednali. Vsetky sluzby pre Vas boli na vysokej urovni. Mozem sa teda spytat, preco neodporucate nas obchod? A preco nam skodite zlym hodnotenim, ked vsetky sluzby, ktore sme Vam poskytli boli na pozadovanej urovni? Nepride Vam to prinajmensom trosku zlomyselne?

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Objednal som si tovar v celkovej cene 10,90 EUR. Cena na predajni bola 11,58 EUR s komentarom, ze to sa stava. Po naliehani a skontrolovani danej ceny na eshope mi uznali povodnu cenu.

Reakcia obchodu Bottles.sk

Bola to softverova chyba, za ktoru sa Vam kolegynka okamzite ospravedlnila a samozrejme Vam vyuctovala Vami uvedenu cenu. Vazime si kazdeho zakaznika a preto mi prosim napiste na [email protected] z mailu ktoreho Ste objednavali a ja Vam poslem kupon na 5 percentnu zlavu na dalsi nakup. Na zdravie

• Objednal som si cviklovú šťavu a prišla mi cviklovo jablková.

Reakcia obchodu Bottles.sk

Bohužial sme odborníci len na alkohol :) V tomto prípade došlo k pochybeniu z našej strany nakoľko sme uviedli nesprávny popis produktu. Čerpali sme údaje od výrobcu aj s obrázkom ktorý Vás pravdepodobne uviedol do omylu. Všetky šťavy tohto výrobcu obsahujú jablkovú šťavu, ktorá slúži ako konzervant. Chybu sme opravili a ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú situáciu.

• balenie veľkej becherovky - 3 litre - originál krabica bola olepená adresnými nálepkami a tiež baliacou páskou, najskôr som si myslela, že je dnu ešte jeden obal, na moje prekvapenie nebol a nedalo sa to darovať - bola som nemilo prekvapená a nahnevaná.

Môj celkový dojem je rozpačitý.

Reakcia obchodu Bottles.sk

Pekny den, velmi sa Vam ospravedlnujeme, samozrejme Vam to vymenime ak si zelate. Dajte nam prosim vediet. Dakujem.