lacnejší tovar než v Alza

Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie,

Velmi dlha dodacia doba, na otazky odpisuju az v noci, informacia o stave objednavky v neznamych kodoch. Chapem ze je pred sviatkami ale treba sa viac snazit. Jedine co je pozitivne, ze maju bezkokurencne ceny.

Bonusko.sk funguje tak ako má správný obchod fungovať.

Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie,

Absolutna ignoracia mojich mailov ohladom vyzdvihnutia objednavky, tovar 3 dni svietil ako vybaveny na osobny odber no nikto ma nekontaktoval a nedal informaciu ci a kedy mozem po tovar prist aj napriek tomu ze som sa 3x pytala.
    Odpoved na storno objednavky vsak prisla obratom...naozaj zvlastne spravanie sa predavajuceho. U mna nikdy viac.

Reakcia obchodu BONUSKO

Pri spracovaní objednávky sme Vás informovali, že tovar bude pripravený do 2-4 prac. dní. Vaša žiadosť o storno prišla počas týchto dní, čo sme akceptovali. Keďže tovar nebol ešte na odbernom mieste, nemohla Vám prísť informácia, že si máte poň prísť.

Tovar dodaný v ochrannom obale načas a bez poškodenia.

• spolahlivý

• Tovar doruceny, nepoškodený
    • Milý personál na kamennej predajni
    • Zastaraly web, od pojmu user friendly celkom dosť odbočuje
    • Informovanie o stave obdrzania objednávky nefunguje, prišiel informatívny mail s odkazom pre sledovanie stavu objednávky, po kliknuti nan sa človek nič nedozvedel
    • Po uskutočnení objednávky a zaplatení nepríde aspoň deň mail, tak človek nevie, čo sa deje
    • Sms notifikácia o možnosti osobného odberu nie je zhodná s dorucenym emailom
    • Proste fungovanie webu celé zle
    • Responzivny design tu nefunguje (minimálne pre Android) takže zobrazovania na mobile nič moc

Poskytovany tovar sa mi paci, ale spôsob a fungovanie webu by nutne potrebovalo napravu.

Reakcia obchodu BONUSKO

Mrzí nás, že Vaša nespokojnosť a aj výsledné hodnotenie sa týka najme dizajnu webovej stránky a nie finálne poskytnutých služieb. V sms správe informujeme že tovar je pripravený, v emaily sú rozpísané podmienky prevzatia (na sms sú príliš obsiahle).

• Bez problemov, maju kontakt na ktory sa da dovolat a dohodnut, opytat sa.
    • Dostal som este aj darcek ,ktory som vobec necakal.

• nedodŕžajú termín dodavky

operátor na linke bol maximálne neochotný je aj veľký problém sa im dovolať

• rýchle, bezproblémové doručenie

Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie

Výhoda- zabezpečenie dodávky tovaru rýchlo

• Dobrá cena na kávovar
    • Slabšia komunikácia obchodu, problémy s doručením

Nastali mierne komplikácie s platbou a doručovaním.
    Pri objednávaní sa mi ukázali údaje k platbe, tak som to hneď zaplatil. Na druhý deň prišiel mail s platobnými údajmi, ale úplne inými. Písal som mail, s vysvetlením o nedorozumeniach k platbe, ale nikto sa neozval, neodpovedal. Nechal som to "odležať" zopár dní, potom som volal a pani povedala že už sa to odosiela, hneď na to začali chodiť maily s info o doručení atď.
    Potom nastali problémy s doručovaním. DPD mi poslalo sms že doručia balík, ale nikto neprišiel. Na stránke DPD v sledovaní som večer našiel "Neúspešný pokus o doručenie. Adresa príjemcu nie je správna.". Tak som zmenil adresu doručenia na adresu do práce. Ďalší deň som v sledovaní videl správu "Ospravedlňujeme sa, ale vaša zásielka nemohla byť doručená podľa dohody. Vrátenie odosielateľovi po neúspešnom doručení tretej strane." Trochu naštvaný som volal na infocentrum DPD, nikto nedvíhal. V bonusku nemali ani zapnutý telefón. Na moje prekvapenie ale ten istý deň prišiel kurier a doniesol balík.
    Skrátka ak nepotrebujete tovar súrne, nevadí Vám slabšia informovanosť, a znesiete zmätky s dopravcom, tak je bonusko v pohode. Ináč asi nie.

Reakcia obchodu BONUSKO

Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie, problémy s dopravou sa snažíme riešiť ihneď. Ospravedlňujeme sa za predĺženie dodania. Na linku sa dovoláte PO-PIA od 9:00 do 17:00.

• Dostupnosť

Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie

Obchod prijal objednávku, no na druhý deň ju zrušil, že tovar už nemá v požadovanej cene. takže sme nič nenakúpili.

Reakcia obchodu BONUSKO

Ospravedlňujeme sa, tovar o ktorý ste mali záujem bol dopredajový model. Po vypredaní skladu sme už ďalšie kusy nevedeli zabezpečiť, o čom sme Vás informovali najbližší pracovný deň po vytvorení Vašej objednávky.

• Výhodná cena, neporušené balenie, kavovary ihneď odskúšaný a funguje bezchybne
    • Neskoršie dodanie ako bolo uvedené v e-maily (predvianočné obdobie)

Reakcia obchodu BONUSKO

Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie, ospravedlňujeme sa za omeškanie doručenia, ako uvádzate jednalo sa o predvianočné obdobie.

• rýchle vybavenie dodávky

• vyberiem si z domu
    • nedá sa to ohmatať

vyberám s ako dlho chcem a čo chcem

Reakcia obchodu BONUSKO

Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie, nevýhoda e-shopov je v tom že neviete si tovar pozrieť naživo, avšak máte možnosť vrátenia do 14 dní.

• Neaktualny stav na internete

Reakcia obchodu BONUSKO

Vami objednaný tovar sa v predvianočnom období veľmi rýchlo vypredával, údaje sa nestihli aktualizovať na stránke čo prebieha v pravidelných intervaloch. O nedostupnosti sme Vás okamžite informovali a ponúkli alternatívu v inej farbe.

• received promptly messages whereabouts parcel
    • can not buy with credit card

Reakcia obchodu BONUSKO

Ďakujeme za Vašu objednávku a pozitívne hodnotenie.

Rýchle dodanie