BONUSKO

• Pomalý

Nedodržanie termínov

Zuzana

Pridané: včera, 08:35

• Skoré dodanie, výborna cena.

Som nadmieru spokojná

Miloš

• Jednoduchosť.
  • Nezistil som.

Odporúčam všetkým.

Užívateľ bez avatara

mathias

• 000
  • Objednal som si tovar od ktoreho kupy som sa rozhodol odstupit s tym ze mi nebol dodany ale len dany prepravcovi.Sumu som uz predtym uhradil bankovym prevodom.Mala mi byt vratena v lehote 14 dni podla zakona co sa nestalo.Je momentalne 16 den od storna objednavky a peniaze stale nemam naspat ani po urgenciach mailom a telefonicky.Ak mi v najblizsom case nepridu na ucet davam podnet na Slovensku obchodnu inspekciu kde som sa uz informoval ze tento obchod tymto jednanim porusuje zakon a moze mu byt udelena financna pokuta.Takze maximalne negativne jednanie od tohto obchodu podla mojej skusenosti.Ak to nevedia robit nech to nerobia!!!

NEODPORUCAM!!!

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno
  • Nie

Rastislav

• Široký sortiment.
  • V mojom prípade dodaciu dobu. Deklaroval dodanie 21.5. ale dodaný bol až poobede 25.5. bez komunikácie a upozornenia.

Inak v poriadku.

Pridané: 25. mája 2016

• Platba kartou nebola uspesna tak som to zmenil na dobierku co je vlastne fajn lebo ak tovar nepride do konca tyzdna tak zrusim objednavku. Pride mi neuveritelne ze obchdo nevie dodat tovar do 3 tyzdnov!

Neodporucam a este raz neodporucam. Mohol som objednat za trochu drahsie inde a tovar by som uz mal doma.

Overený zákazník BONUSKO

kupil som to v inom obchode

Pridané: 25. mája 2016

• nízke ceny
  • komunikácia so zákazníkom
  • odoslanie faktúry až po vyžiadaní

Dobre si pozrite, či majú tovar priamo na ich sklade, vtedy by to malo byť bezproblémové a za tie ceny je to super. Ja som objednával tovar, ktorý im dodávateľ nebol schopný dodať, oznámili mi to však až po 5 alebo 6 dňoch.

Zdena

Pridané: 24. mája 2016

• produkt ktory som hladala som nasla v ponuke obchodu
  • teraz mám pochybnosti, či ponúkané produkty sú kvalitné

Obchod by ani tak nebol problém ale zakúpený test Cholesterol Test Plus (Mira Tes Czech, s.r.o.) vôbec nefungoval, resp. zo štyroch testovacích panelov fungoval len jeden. Slovenský návod nebol presnou kópiou pôvodného návodu v nemčine ale nefungovalo to ani nasledovaním nemeckého návodu. Takže som vyhodila vyše 40 eur zbytočne.

Reakcia obchodu BONUSKO

Vážený zákazník, nechápem prečo teda neodporúčate náš obchod, keď sama tvrdíte, že problém bol v samotnom výrobku. My nie sme výrobca ale internetový obchod, ktorý predáva 60 000 položiek tovaru. Pokial ste nebola spokojná s tovarom, mala ste ho u nás reklamovať. Vaša hodnotenie pokladám za úplne neférové, nakolko my sme si splnili všetky povinnosti.

ivka

Pridané: 23. mája 2016

• dadacie lehoty

objednala a uhradila som objednávku 13.5., balík mi mal byť doručený do 19.5., z technických príčin predlžujú dodanie na 25.5.Objednaný tovar je tým pádom ako narodeninový darček nepoužiteľný! Odporúčam opraviť informácie čo je reálne skladom.

Reakcia obchodu BONUSKO

Vážený zákazník, ospravedlňujeme sa za predĺženie dodania, nakolko tovar, ktorý ste si objednali sa vypredal a nestihli sme ho zabezpečiť v stanovenom termíne.

Dodo

Pridané: 19. mája 2016