• aktualizovane : tak uz to nahodili ... vcerajsia zla recenzia asi pomohla ...
    • uvadzaju, ze predavaju samsung ue55hu8500 najlacnejsie, ale ho vobec na ich e-shope neviem najst...

myslim si, ze si len lakaju ludi na ich stranku.

Reakcia obchodu Elektro Bonda

Dobry den, neviem preco Vam stranka nedovolila urobit objednavku / niekedy za to ani nemozeme / lebo tento TV je na sklade v Turanoch a mozeme Vam ho kedykolvek vyexpedovat. Skoda, ze ste nam nezatelefonoval, boli by sme hned reagovali a zistili kde sa stala chyba.

• velmi prijemna komunikacia,slusna uroven dodania tovaru,osobne skontrolovane aj majitelom firmy.Doporucujem na 100% tento e-shop.Vyborne ceny,dodanie tovaru do3 dni.
    • nic

Tie ostatne e-shopy sa mozu strcit ,hlavne ze maju reklamy v telke a nie su schopny zabezpecit tovar ani po3 tyzdnoch,

• Slušná komunikácia,rýchle dodanie tovaru-podľa dohody !!!,,,max.spokojnost !!,,dokonca ochota počkať ,kým som skontroloval zásielku

odporúčam,,/tiež som čítal aj záporné recenzie,,//v mojom prípade to bolo absolútne super !!

• Vyborna cena
    • Vyborna komunikacia
    • Expresny dovoz
    • Kontrola tovaru pri beberani
    • Nic

Niet co vytknut a preto hodnotim tento e-shop velmi pozitivne

• Najnizsia cena
    • Prijemne jednanie
    • Rychly dovoz aj s donaskou do bytu
    • Vsetko tak ako ma byt :-)
    • Nic

Celkovo velmi prijemna skusenost s tymto e-shopom
    Bol to moj prvy nakup u tohto predajcu
    Urcite pri dalsom nakupe navstivim tento obchod

• Písal som mail neodpovedali mi, volal som tam viac krát nikto mi nedvíhal. Niektoré veci mali uvedené že maju ale ked som klikol na ich e-shop tak ich nemali. Z tohto dovodu som sa rozhodol pre iny e-shop aj ked o trochu drachsi a po dvoch dnoch mi uz mám chladnicku

Neodporučam

• ŽIADNE!!!
    • Absolútne neprofesionálny prístup!!! Po niekoľkých telefonátoch a prísľuboch sa odmlčali a ešte 14 dní neboli schopní oznámiť, že tovar nemajú. Že mi telefonovali ???
    • Že kolega dal výpoveď? To mňa ako zákazníka nezaujíma.

NIKDY VIAC!

• ochota
    • vyborna komunikacia
    • super cena

Odporucam nakupovanie v tomto ehope. Urcite tu znovu budem nakupovat.

• profesionálny prístup
    • dobrá komunikácia
    • výborné ceny
    • ochota

ja som bol veľmi spokojný, tovar mi doručili ako sľúbili, dobre sa mi s nimi komunikovalo a majú výborné ceny

• NAJ Cena
    • Dobra tel. komunikacia
    • Dovoz v presne dohodnuty termin

Rozhodne odporucam e-shop

• klamne uvádzajú na heuréke, že majú tovar

primitívne

• výborná cena
    • komunikácia na úrovni
    • ochota dohodnúť sa
    • dôveryhodnosť
    • donáška až do domu

Odporúčam nakupovať prostredníctvom tohto predajcu. Dobrá skúsenosť s nakupovaním, určite tu nakúpim zas.

• super cena
    • korektné jednanie
    • profesionálny prístup
    • rýchla komunikácia
    • tovar dodaný presne tak ako bolo vopred dohodnuté

Odporúčam nakupovanie v tomto obchode
    Neverte zlým recenziám ktoré nie sú založené na realite a pravde
    Nakupujem z tohto obchodu často a zakaždým som bol spokojný

• nic

Super cena,dodavka presne podla dohody osobne majitelom.
    Konecne niekto dokaza skonkurovat ostatnym e-shopovym
    zlodejom :)

• Nadherny obraz dodane rychlo a za super cenu spokojnost

Velmi dobre sluzby

• tovar bol doručený v dohodnutom čase
    • príjemná komunikácia s predávajúcim
    • skvelá cena
    • doprava až pred dom - spokojnosť

nákup u tohto predajcu odporúčam. Je to môj 4tý nákup v tomto roku a zakaždým som bol spokojný. Tovar slúži ako má, všetko bez problémov.

• nic
    • podvodnici, predavaju pasovany tovar

Nedoporucujem

Reakcia obchodu Elektro Bonda

Aj my Vam prajeme vsetko dobre a verime, ze u ineho
    e-shopu, ste boli spokojny. Pasovany tovar? Zaujimave, ked mame na to faktury .... preco ste sa nepodpisali, mozno by bolo mile vysvetlit o co jedna , nemyslite..... toto moze napisat hocikto a hocikomu

• Uplna spokojnost,objednal som si TV vsetko islo uplne hladko terminy boli dodrzane,pan bol velmi mily.Konecne dobra skusenost.Vrelo doporucujem.
    • Absolutne nic

Skuste budete spokojny

• Cena,komunikácia,dovoz(aj s vynesením)
    • Všetko podľa dohody
    • Úplna spokojnosť

Po úvodných obavách či mi tovar dorazí,teraz veľká spokojnosť... Každopádne odporúčam e-shop

• na stranke uvazdaju produkty ktore realne nemaju za taku cenu ako uvadzaju.
    • ked si chcete tovar objednat mailom tak nereaguju
    • ked tam zavolate, snazia sa vam ponukat namiesto toho iny produkt
    • takto si zrejme nahanaju klientelu ktora ma zaujem hned kupit

nekupujte od neho maju suflikantske sposoby