• kladne recenzie si pise majitel sam

abcd

Reakcia obchodu Elektro Bonda

Prosiim, ? aspon sa predstavte, ked hrubo urazate nase meno.... my si nemusime pisat kladne recenzie, ak niekto chce tak nam ich napise a velmi mu za ne dakujeme..... a Vam prajeme vsetko dobre ..

• tovar nedoruceny ani po mesiaci
    • stale len vyhovorky a nic ine
    • ako moze majitel napisat ja za to nemozem, to nie je moja chyba a stale dookola len to je chyba dodavatela
    • ved si zohnajte ineho dodavatela a nie tych poliakov, lebo vsetko mate len z tamad
    • naco to predavate a potom sa vyhovarate, radsej to zabalte

hamba, len vyhovorky, katastrofa

Reakcia obchodu Elektro Bonda

Vážený pán Nespokojný". Je nám naozaj veľmi ľúto, že ste mali s nami zlé skúsenosti. Na trhu pracujeme už 26 rokov. Za ten čas máme veľké množstvo spokojných zákazníkov, ktorí s nami spolupracujú aj opakovane. Niekedy sa však veci nevyvinú tak ako by sme si želali a potom vznikajú aj problémy. Ospravedlňujeme sa, že sa podobná situácia stala práve vo Vašom prípade. Dúfame, že ostanete verní internetovému obchodu a takáto zlá skúsenosť Vás neodradí. V prípade, že budete chcieť situáciu riešiť sme Vám k dispozícii.

• klame
    • nevracia peniaze
    • nema nic na sklade

je to horsie ako zle

Reakcia obchodu Elektro Bonda

Mozete prosim konkretizovat... klame ? hlavne to ,,nevracia peniaze?
    Zatial sa nam este nestalo, aby sme niekomu nevratili
    peniaze, takze Vasa recenzia ma dost zaraza.... a klamat? naco.. ked povieme pravdu, aj tak neverite..a to je to ,,klamstvo ,,
    a co sa tyka skladov, chcela by som vidiet kto ma take obrovske sklady, aby mohol tam mat vsetok tovar co ponuka... asi nikto, a vzdy je to niekde u dodavatela, alebo medzi sklade... a nie vzdy vsetko co je skladom, je aj skladom.. tovar rezervovany inym zakaznikom, alebo reklamacia ktora je evidovana na sklade....
    Takze aj Vam prajeme vsetko dobre a hlavne vela kladnych skusenosti

• skvelá komunikácia a infomovanosť
    • najlepšia cena
    • príjemní a nápomocní doručovatelia

Určite doporučujem!

• veľmi dobrá komunikácia
    • super cena
    • skvelá dodacia lehota
    • odporucam nakupovat

odporucam nakupovat v tomto e-shope, velká spokojnost a to som nakupoval u nich viackrát

• Najlepšia cena
    • Veľmi prijemne jednanie
    • Dodanie podľa dohody
    • Pri dodaní kontrola tovaru

Ja osobne určite odporučam tento eshop

• My sme s daným e-shopom maximálne spokojný.
    • Kupovali sme sklokeramický sporák za super cenu oproti iným e-shopom. Na druhej strane telef. linky bola vždy ochotná a milá pani, s ktorou sme si dohodli aj presný dátum doručenia tovaru, kvôli pracovnej zaneprázdnosti.
    • Vo všetkom nám vyšla v ústrety a tovar bol doručený tak ako mal.
    • Ešte raz ďakujeme a obchod odporúčame!

Všetko bolo OK!

Reakcia obchodu Elektro Bonda

Dakujeme velmi pekne. Keby kazdy kto je spokojny pisal, tak negativne recenzie ani nevidno, bohuzial pisu len Ti a aj to viacmenej neopravnene, co uz...

• SUPER NEREALNE CENY
    • ZIADNA KOMUNIKACIA
    • KLAMLIVE INFO O DOSTUPNOSTI
    • ZAVADZANIE
    • NEMAJU TOVAR,ALE,,PREDAVAJU,,S DOSTUPNOSTOU DO 2 DNI,ALE REALITE SU 2 MESIACE,AK VOBEC.A VY ICH LASKOVO OTRAVUJTE, KDE JE VAS TOVAR

NEODPORUCAM
    NEDAJTE SA ZLAKAT CENOU
    OPLATI SA KUPIT O PAR EUR DRAHSIE U SOLVENTNEHO PREDAJCU

Reakcia obchodu Elektro Bonda

Dostupnost je na centralnom sklade. Bohuzial, je tam trosky zly system, ze ukazuje na sklade aj ked je uz rezervovany inym zakaznikom a vyhodi prec az po vystaveni faktury. Toto ja neovplyvnim...a taktiez neovplyvnim naskladnenie tovaru. Moc nas to mrzi..............

• najnižšia intarnetová cena obj. tovaru
    • Dodacia doba je neskutočné dlhá. Po prvom telefonáte mi bolo oznámené, že tovar posielajú koncom týždňa, čo bolo 3 dni po termíne doručenia, ktorý uvádzajú na stránke, po druhom tel. mi oznámili, že sú prekvapený, že tovar ešte nemám, že mi ho pošlú spolu s ďalším tovarom, ktorý som si medzičasom objednal, teda dnes (v ten deň, kedy som volal). Samozrejme tovar mi neprišiel, tak som volal 3X a znova...tovar sme Vám dnes poslali...snáď sa ho dočkám. Myslím, že zákazníka zavádzajú, nedávajú presné informácie a samozrejme dodacia doba nie je splnená!

Daný eshop neodporúčam!

Reakcia obchodu Elektro Bonda

Tovar ste dostali v poriadku, co sme radi. Ze mi napisu co nam vezu a potom to nedorucia, lebo sa im to nezmestilo, alebo zabudli nalozit..velmi sa ospravelnujeme, ale to nieje nasa chyba.........

• cena za tovar vychadza aj s najvyssou moznou dopravou pri niektorých produktoch prijatelne, dokonca v niektorých pripadoch az zaujimavo pre klienta v porovnani s konkurenciou
    • doprava zdarma zavísí od km...ale odkial? nikde nie je uvedené kde firma sídli, dokonca ani v orsr som ju nenasla, na vasej stranke by ste mali mat dostupne udaje o sebe, a taktiez zakaznik by si mal vediet vypocitat v akom km rozmedzi sa podla vasich kriterii nachadza, aby si vedel vyhodnotit kolko ho bude doprava stat, nemyslite?

deficit chybajucich informacii sposobuje dojem neserioznosti

Reakcia obchodu Elektro Bonda

Stac kliknut na stranke kontakty, a tam mate vsetko aj cislo na ktore ste nam volali. Tak nerozumiem, ako sa neda urcit vzdialenost do 40 km

• Rýchlosť,dodávka,cena, celková spokojnosť.

Najlepšia cena tovaru na trhu.

• Rýchlé potvrdenie objednávky, dodanie podľa plánu, milé jednanie, ochota a spolupráca

Doporučujem

• vyhodna cena, bezproblemova komunikacia
    • v pondelok som tovar objednal, v piatok mi ho priviezli
    • po telefonickom dohovore mi objednali aj tovar, ktory nemali na eshope.

jednoznacne odporucam

• Komunikácia, rýchlosť

som spokojny..

• Som veľmi spokojný s cenou, rýchlosťou dodania, komunikáciou so zákazníkom. Možem len a len odporúčať, ďalí nákup budem určite realizovať cez uvedený obchod. Ďakujem

Ďakujem

• Objednala som si umyvacku riadu a plazmu.Pristup velmi milý a profesionálny.Dodanie bolo rychle.A čo je najdôležitejšie?Cena oboch veci Najnižšia!A to som prehľadala naozaj vsetko.Budeme mať krásne VIANOCE DAKUJEME.Urcite aj Nabudúce.Odporúčam Všetkým :)

Veľmi spokojná

• -cena
    • -komunikácia

- na e-mail mi neodpovedaju
    - pri telefonate mi povedali, ze "teraz na mna nemaju cas a ze mi zavolaju neskor" /uz sa neozvali!
    - tovar mi stale nebol doruceny, i ked je /vraj/ skladom (a že dodanie do 7dni??? - uz 12.den čakam- a stale nič)

• Najlepšia cena spomedzi internetových obchodov na vybratý produkt.
    • Webová stránka je neprehľadná, ťažko sa v nej orientuje.

Chcel som si kúpiť domáce kino. Spomedzi všetkých obchodov tento obchod ponúkal najlacnejšie. Avšak stránka ako som už spomínal je neprehľadná až by som povedal že chaotická.
    Objednávkový formulár ma stále vracal, no neviem prečo. Tak som nakoniec ani nezistil či som si daný tovar objednal alebo nie.

• U mna maximalna spokojnost.Vsetko islo rychlo a hladko.S cenou a tovarom som spokojny.Urcite vsetkym odporucam a v pripade potreby sa na nich obratim opat.
    • Nic

Vrelo odporucam

• absolútne spokojná s cenou,dovozom aj komunikáciou,môžem len doporučiť

doporučujem