• ja som mal s nimi super skusenost. tovar mi dodali do pezinka v podstate do 24 hodin po objednani.
    • neposkodeny, neporuseny a ide. /susucka pradla LG/
    • komuniakcia v poriadku.
    • absolutne nic

som sopkojny

• Vrelo odporucam nakup v tomto eshope
    • Spolahlive dodanie
    • Rychle jednanie
    • Profesionalny pristup
    • Skvela bezkonkurencna cena

Vrelo odporucam nakup v tomto eshope

• rýchle jednanie
    • profesionálny prístup k zákazníkovi
    • rýchle dodanie tovaru
    • skvelá cena na rozdiel od konkurencie

keď tak pozeram predchadzajuce negativne recenzie, je evidentné ze bolo písané účelovo.
    Ja som bol s nákup aj jednaním nadmieru spokojný

Katastrofa

• Hrozný a neseriozny obchod!

Ľudia, ozaj nekupujte nič....
    Obdržal som pokazený tovar, vymenili po mesiaci, (nehovorim o čakacej dobe a o hodnotu tovaru radšej vôbec) za "nový tovar", ktorý bol uplne poškrabaný, manual ku tomu zaliatý kavou.

Ozaj tu nekupujte, ak nechcete mať zbytočné problémy a nervy....

• Az pri reklamacii som sa dozvedela ze moj výrobok ktorý som si kupila od nich je zo šedého dovozu. Asi z poľska. Hrozné. Určite si nikto nekupujte od nich nikdy nic.

Nevyhovujúci e-obchod.

• Ziadna komunikacia.Tovar som si objedna ,uz je to.mu dva mesiace a nic.

maju najnizsie ceny ,ale tova nemaju

• dobré ceny, rýchle dodanie, ešte mi aj poradili pri výbere
    • nemám žiadne námietky

je to už môj piaty nákup a s e-shopom som celkovo spokojná. čo som si objednala, to mi aj prišlo.

• Rychli,spolahlivy
    • Nic

Kupila som lcd telku,vsetko prebiehalo v dohodnutych terminoch,komunikacia na urovni,cena vyborna

• Kupil som si umyvacku riadu,cena bola najlepsia,dodacia lehota dodrzana.Vsetci boli ochotny komunikacia bez problemov.Urcite odporucam a budem u nich pokracovat v nakupoch.

Super,spokojnost

• Hrozny obchod

Ľudia, tu ozaj nekupovať!

Radsej si trosku priplatit inde, ako si od nich niečo objednať!!!

• NIČ!
    • Absolutne neseriozny obchod, NEKUPOVAŤ NIČ!!!
    • Žiadna komunikacia, žiadna spätná väzba
    • Tovar bol pokazený s polským manualom
    • Po dvoch tyždni zobrali naspäť, po 2 týždne čakania ani nový tovar, ani peniaze, ani spätná väzba
    • Pani pri telefone iba kokta, obráti sa na dodávateľov alebo na šefa ktorý je náhodou stále nedostupný
    • kladné recenzie určite píše majiteľ sám

TU V ŽIADNOM PRÍPADE NEKUPUJTE NIČ!

kladné recenzie určite píše majiteľ sám

Reakcia obchodu Elektro Bonda

Mila pani zákazníčka, ďakujeme Vám za Vašu recenziu, akurát je trošku prekvapujúce, že za poslednú dobu nám nik nevrátil tovar, že bol pokazený, skôr, že ho nevedeli zapojiť, čo bol evidentne aj Váš problém.
    Že v tovare nieje slovensky návod, to nevieme zistiť, nakoľko tovar nerozbaľujeme.
    - pokiaľ je nejaký problém riešime to s dodávateľom, taktiež ho tam posielame na posúdenie. Tovar môžeme vrátiť zákazníkovi, nakoľko nebol poruchový, ale snažíme sa dohodnúť so zákazníkom a vrátime peniaze. Lenže bohužial všetko chce čas.
    Ale môžem so 100% istotou povedať, že peniaze ste dostali skôr ako prešlo zákonom stanovených14 dni.
    A čo sa týka kladných recenzií, keby nám ich tu napísal každý, ktorý bol s nami spokojný, bolo by ich neskutočne veľa, či veríte, alebo nie.... tak hlboko sme neklesli, aby sme si ich písali samy. Skôr by ma zaujímalo, kto tu píše tieto ,, mile,, recenzie.

Prajem vsetko dobre. S pozdravom

A.Schvarcova

• nekomunikuju so zakaznikom,a ak ano,tak na urovni doby kamennej
    • klamu a zavádzaju
    • neodpovedaju na maily
    • nikdy nezavolaju späť,ani ked to sľubia

nevracaju peniaze
    nedodržiavaju obchodné podmienky

• nedvihaju telefon
    • ak zdvihnu tak ze preveria a zavolaju spat, no nestane sa tak :)
    • klamu o terminoch dorucenia

cena / ale chyba tovar :/cena / ale chyba tovar :/

• Ja som s týmto e-shopom spokojný
    • Kupoval som už viac produktov (televízor,práčku,telefón)

Vždy som bol spokojný, vo všetkom nám vyšli v ústrety
    Dodanie tovaru v termíne podľa dohody
    Ja osobne Ďakujem! a obchod odporúčam

• - dobrá cena
    • - ochota
    • - tovar dodaný v termíne
    • - maximálna spokojnosť

určite odporúčam

• Kupil som pracku,som spokojny doviezli mi ju do 5 dni a este v sobotu,co je super!

Spokojnost

• Cena (najlepsia)
    • Rychle dodanie (podla dohodnutého terminu)
    • Ochotny personal (kontrola tovaru pri dodaní)
    • Nic

Bol to moj druhy nakup u tohto predajcu
    Pre mna prekvapujuce nizsie uvedene recenzie
    Asi konkurencia :-)

• Napíšu: dostupnosť je na centrálnom sklade, to je akože čo??
    • Ved keď napíšem skladom, tak to má byť skladom a nie vymyslené hlúposti a po objednávke začnú jazdiť po Poľsku a zháňať tovar

Katastrofa

• nekorektne informaci na webe
    • info o tovare skladom, v skutocnosti ho vobec nemaju a ani nevedia kedy bude
    • telefonna linka len aby bola, bud sa tam neda dovolat, alebo ma pani vela roboty a prislubi ze zavola do pol hodiny spat. zial nikdy nezavola.
    • absolutne neseriozny obchod.
    • zle popisky u tovaru,
    • nemoznost zvolit dodanie a platbu.
    • ani cenu na uhradu nevedia zaslat. na potvrdeni objednavky napisu "Cena dopravy - Závisí od výšky objednávky. Na faktúre Vám bude vyčíslená cena dopravy - cena dopravy od 6 - 15 € "
    • co to je? ved som dokoncil objednavku. to nevedia ake bude postovne?

absolutne neseriozny obchod.