Tovar zatial po 6 dnoch neprisiel nimto ma ani neinformoval.

Nebol mi dodaný tovar 3+1 A dôvod bol že sim to objednával cez inú stránku no objednával som cez ich Email.

Tovar zatiaľ nedorazil

Dlha dodacia doba

Pri tovare bolo uvedené 24 h.- to znamená dostupnosť. Až po objednaní a zaplatení mi v potvrdení prišlo, že tovar naskladnia za 5-7 dní a potom ho odošlú. Ja som s tovarom rátala už tento týždeň, takže som sklamaná.

Ako môže obchod umožniť vystaviť objednávku, keď tovar nemáte na sklade? A oznámite to až po pár dňoch? To nechápem, nepredávam tovar, ktorý nemám, nie?

Dlhý čas doručenia, tovar stále nemám

• Objednával som si ten čaj z ČR a bol celkom iný...o tomto si myslím, že je to len nejaká náhrada...nemá farbu a ani chuť takže nie som vôbec spokojný...

• Dlhe cakanie jak pri Aliexpre

Clovek aj umrie kym daco pride...kasel uz presiel a kvapky nikde

Doručený bol krém v inom balení ako som objednával

• Pomale dodanie
    • Nulova komunikacia

Objednané 30 ks balenie tabletiek a tablety mali 7 dní do konca spotreby.
    Žiadne upozornenie zo strany obchodu, ani neboli v zľave.

• Obchod nekomunikuje, objednávka je zaplatená a nedodaná

• Dlhé vybavovanie
    • Produkt ktorý som tu zakúpil ma vyšiel na takmer 20 eur inak inde to stojí 12,39 eur ale co uz ....hned som objednaval bez hladania...moja chyba

Skoda tu prsty drať...

• Tovar bol objednany,potvrdeny..po nejakej dobe,som uz napisala do obchodu,co je s mojim tovarom. Odpoved prisla,ale s tym,ze tovar sa casom vypredal,hoci pri objednavke bol potvrdeny,ze je na sklade.Mozno,ked tam nenapisem,tak si myslim,ze do teraz neviem co je s tovarom,tak zatial cakam...uz je to viac jak tyzden..Trochu som sklamana,ze komunikacia bola ,az ked ja prva som reagovala ,ze tovar este nemam..To je len moja skusenost,mozno ze iní ste to mali v pohode.
  • Dlhá doba na doručenie, ešte do dnešného dňa mi tovar nebol doručený,,, je zaplatený! Čakať na výrobky tri týždne a nikto sa neozve? Hanba

• ..zatial ziadne

• Doteraz tovar nemam.

Zatial mi tovar neprisiel.je mozne ze je to krizou korona.ale mal co mi prisiel 17 dni dozadu,vravel ze 3-4dni im potrva naskladnenie a odvtedy sa neozvali.prosukty mam uz zaplatene a cakam na ne.

ziadna informácia o stave objednávky, dodaní výr.