Zatial mi tovar neprisiel.je mozne ze je to krizou korona.ale mal co mi prisiel 17 dni dozadu,vravel ze 3-4dni im potrva naskladnenie a odvtedy sa neozvali.prosukty mam uz zaplatene a cakam na ne.

ziadna informácia o stave objednávky, dodaní výr.

• dlhé dodanie

• Ponuka na webe nebola aktualizovana. Uz nebola dostupna. ZAPLATENE, CAKAM....

• Poslali mi náhradný výrobok, nie ten, ktorý som si objednala... a bez upozornenia vopred!!! Otrasné!!!

Tovar som objednala a zaplatila pred 14 dňami a doteraz nedorazil a ani správu, kde sa nachádza nemám

• Prišlo mi niečo úplne iné než som si objednala.Miesto antibakteriálneho gélu na ruky mi poslali ústny sprej ako alternatívu.Som sklamaná.

• Tovar nemali na sklade aj keď na internete písalo že je skladom
    • Zaplatené vopred (ani peniaze ani tovar)
    • Po telefonickom rozhovore z mojej strany žiadna snaha že peniaze vám vrátime alebo niečo, len ze ich to mrzi
    • Nikdy viac

Rýchlo a v poriadku vybavené

Aloe vera mi prišlo po záruke 7.2.2020

• Objefnala som si bachove kvapky, ale v baliku som namiesto navodu na pouzivanie a nejake blizsie informacie o produktoch dostala kopu nezmyselnych a zbytocnych letakov a brozur uplne inych e-shopov. Uz si od nich nikdy nic neobjednam.

• Tovar mi prišiel neskôr ako som očakávala a po jeho rozbalení som zistila že na obale je dátum spotreby o necelý mesiac.

• Abnormálne dlhé dodanie

K tovaru sa neviem vyjadriť ešte ho nemám. Celkovo s dodaním som nespokojná, tovar som uhradila vopred a bol na sklade

Tovar bol iny.ako som si objednala

• dlha doba dodania tovaru

13 dni od objednavky a tovar nikde. Pri objednavke na stranke nebolo uvedene pocet ks na sklade. Keby viem, ze sa caka dva tyzdne (a to tovar este nedorazil), objednavku neurobim. V tomto e-shope uz nikdy nenakupim. Velke sklamanie.

• žiadna
    • tovar nedorazil ani po 14 dňoch, žiadna správa od obchodu

je to smejd nenakupovat

Objednávka bola v hodnote, za akú by som nemusela platiť poštovné, avšak vzhľadom k tomu, že dodávateľ nedoručil jednu z položiek, predajca mi upravil objednávku a zaúčtoval poštovné, ďalšou vecou je, že si účtujú poplatok za platbu kartou u kuriéra, aj keď mi sám kuriér povedal, že oni si neúčtujú poplatky za platby kartou (neviem, ako majú dohodnuté predajca a kuriérska spoločnosť podmienky), ale tiež mi príde v dnešnej dobe.... účtovať si poštovné aj poplatok za platbu kartou, posledná vec je tá, že objednaný krém v hodnote cca. 50 eur nemal pumpičku (to ale predajca samozrejme nemohol vedieť, že vo vnútri krému nie je čím pumpovať), tovar by sa dal reklamovať, ale už som ani nemala chuť

• Objednala som 10 baleni Red Reishi bez informacie mi prisla labesi s cim ja nesuhlasim. Az pri druhej objednavke 11 baleni mi pan zatelefonoval,ze to sa menil obal a ina nie je od vyrobcu. Ja som zistila,ze to tak nie je a kavu objednala u ineho dodavatela. Upozornila som pane,ze ako je mozne ze to ma v ponuke no info pre mna nedostacujuce. To je dovod preco neodporucim. S pozdravom Kyselova
  • Nedostala som tovar,ktorý bol vyobrazený na obrázku.