Chcel som na nákup tovaru použiť darčekový kupón, zakúpený v tom istom obchode, kde som ho chcel použiť, ale mi ho neuznali, že vraj kupón je možný použiť iba pri nákupe v obchode, nie na zaplatenie online objednávky.
    Pričom táto skutočnosť nie je uvedená nikde na darčekovom kupóne, a ani predajca na toto neupozornil nikoho…..

• Učtuju si poplatok za zaplatenie objednávky

• Cena za pol litra je ako inde cena za liter . To som si pri objednávke nevšimol

Reakcia obchodu BodyBulldozer

Treba si uvedomiť že uvedená dávka účinnej látky na obale 100.000 mg znamená že toľko účinnej látky obsahuje celé balenie bez ohľadu na to či je to litrové alebo pol litrové balenie. V našej ponuke si zákazník môže vybrať z viacero druhov karnitínu, litrové či pol litrové avšak pri voľbe litrového balenia zákazník dostane liter produktu s dávkou účinnej látky 100.000 mg na liter a pri kúpe pol litrového balenia máte účinné látky takisto 100.000 mg ale na pol litra (čiže je to 200.000 mg na liter). Môže sa zdať že liter 100.000 mg karnitínu sa viac oplatí ako pol litra 100.000 mg karnitínu ale v konečnom dôsledku obsahuje viac účinnej látky. Produkt ktorý ste si objednali je jeden z najkvalitnejších a najsilnejších karnitínov dostupných na trhu od osvedčenej značky. Je len na zákazníka ktorý produkt ktorej značky si vyberie.

BODYBULLDOZER
    prémiová značka vitamínov a zdravej výživy | sieť fitness predajní
    E-SHOP 0-24h - okamžité expedovanie EXPRESS
    Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

Kupoval som 40 ks excelent protein bar 85g. Originál balenie je po 18 ks. T.j. 2 celé balenia + 4ks. Odovzdali mi igelitku a v nej nasypaných 40 ks. Koniec záručnej doby cca o 1 mesiac. Chuť tomu zodpovedala. Asi sa zbavovali starých zásob. Už nikdy viac tento obchod.

Vážený zákazník,

Postup prípravy objednávky na osobný odber, ako ste si objednali tyčinky je nasledovný 10 rokov u nás: každá jedna objednávka na osobný odber je pripravená v sklade do igelitovej tašky a následne tak zaslaná na príslušnú predajňu BodyBulldozer, tam odovzdaná zákazníkovi. Na celý sortiment vrátane tyčiniek máme na internetovej stránke maloobchodný kusový predaj nie kartónový. V prípade ak zákazník má záujem o kartónový odber treba nás kontaktovať s požiadavkou. Dovoľte nám reagovať i na záručnú dobu tyčiniek. Všetky tyčinky v sortimente nakoľko nie sú sypké potraviny pôvodne nemajú tak dlhú záručnú dobu ako sypké potravinové doplnky, majú iba rok - pol roka. Skladom sme mali posledné zásoby danej tyčinky za zvýhodnenú - najlepšiu cenu na trhu pred novou dodávkou ktorá už bude za zvýšenú cenu. Objednali ste si príchuť čokoláda oriešky, mali ste ešte vyše mesiac záručnej lehoty. Chuť objednaných tyčiniek nedokážeme ovplyvniť, vyrába ich výrobca my sme len predajcovia. Pôsobíme na trhu 10 rokov počas ktorého sme zaviedli veľmi prísne interné normy a smernice, ktoré by jednoducho nedovolili urobiť niečo také čo vyhodnotíme ako neférové voči zákazníkom.

prémiová fitness značka | internetový obchod | sieť fitness predajní
    Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

• Omylom som zadal chybne číslo.. Ihneď som volal a pani to upravila vraj. Kuriér ma nenašiel keďže pani nič neupravila a náhodou som kuriéra zastavil o 2 dní neskôr 2 km od domu a tovar vypýtal.. Takže za mňa nie..

Milý zákazník/Milá zákazníčka,

Radu profesionálnych výživových doplnkov značky BODYBULLDOZER za trvalo nízke ceny odporúčame na základe recenzii mimoriadne spokojných užívateľov. Sortiment neustále rozšírujeme novými produktami. Sledujte nás! :)

Ospravedlňujeme sa za komplikácie, v momente komunikácie s paňou na zákazníckej linke už zásielka bola pripravená a došlo k oprave telefonného čísla len v systéme.

prémiová fitness značka | internetový obchod | sieť fitness predajní
    Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

Poslali mi uplne iny produkt ako bol na obrazku

Milý zákazník/Milá zákazníčka,

Produkt sme poslali taký, ako sme mali zverejnený na stránke, akurát s novým dizajnom. Všetky informácie týkajúce sa produktu (názov, popisy, zloženie, dávkovanie) boli aktuálne, akurát produktová fotka nebola s novým dizajnom - nebola aktualizovaná od poslednej dodávky od výrobcu, avšak to neznamená že ste dostali iný produkt (obsah dózy sa nezmenil len dizajn na obale). Snažíme sa mať vždy čo najaktuálnejšie produktové fotky v e-shope. Spokojnosť zákazníka je u nás prioritou, preto v budúcnosti budeme všímavejší, aby nemohlo dojsť k nedorozumeniu podobného charakteru.

fitness značka | sieť predajní | e-shop
    Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

• Ponukaju to čo nemaju,len oblbuju ludi.

Milý zákazník,

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý, snažíme sa o 100% spokojnosť našich zákazníkov. Žial bohu v momente objednania tovaru už nebolo možné vám dodať špecifickú príchuť vzhľadom na veľký záujem akciového balenia sa minula. Všetko sme vám vysvetlili do telefónu a so všetkými detailmi ste súhlasili.

sieť fitness predajní & e-shop
    o Komárno o Dunajská Streda
    www.instagram.com/bodybulldozer

• Tovar sa nestotoznuje s obrazkom na Vasej internetovej stranke/ v internetovom.obchode/

Reakcia obchodu BodyBulldozer

Mrzí nás. Nie vždy sa dá získať od výrobcu stotožnený obrázok s daným produktom a na opačnej strane výrobcovia nemajú oznamovaciu povinnosť ani pri zmene zloženia alebo výzoru produktu.

BODYBULLDOZER - sieť fitness predajní & e-shop

o Nové Zámky o Dunajská Streda o Komárno

www.instagram.com/bodybulldozer

Tovar som objednala pred desiatimi dňami a ešte stále nedorazil. Už som im aj pisala že v akom stave mám objednávku ale žiadna odozva.

Dobrý deň pani/slečna Csémiová,

Ďakujeme za Vašu reakciu. Chyba nastala z našej strany, samozrejme za čo sa ospravedlňujeme a veľmi nás to mrzí. Táto Vaša objednávka už bola pripravená o 10 minút od objednania a odovzdaná predajcovi v obchode Komárno:

11.01.2018 - 11:28 - Objednávka vytvorená cez webovú stránku
    11.01.2018 - 11:39 - editor - pripravená na prevzatie KN obchod

Ako naša stála a dlhodobá zákazníčka máte bohatú skúsenosť s BODYBULLDOZERom, a viete že objednávky na osobný odber v Komárne sú spracované promptne a bleskurýchlo. Chyba nastala v tom, že systém Vám neposielal automaticky SMS po spracovaní kvôli poruche serveru, čo sme mali práve v ten deň. Tento nedostatok sme už odstránili. Nabudúce nás neváhajte prosím kontaktovať telefonicky na NON STOP infolinke na 0919 191 188 za čo najčerstvejšie informácie.

BODYBULLDOZER - sieť fitness predajní & e-shop

o Nové Zámky o Dunajská Streda o Komárno

www.instagram.com/bodybulldozer

Prisiel mi iny tovar ako bol objednany a nakolko som ho letela den na to mimo SVK nebolo mozne ho vymenit.

Reakcia obchodu BodyBulldozer

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, pri tom do dnešného dňa neevidujeme žiadnú reklamáciu z Vašej strany. Ohlásiť takýto problem priamo do našej firmy vo forme mailu alebo telefonátu je vždy nevyhnutné, aby sme problem vedeli vyriešit ihneď k Vašej spokojnosti.

Objednali ste: 100% Whey Protein od firmy Nutrend, čo Vám aj bolo poslané. Môže sa stáť že ste sa pomýlili a chceli ste objednať podobný proteín od inej firmy s takým istým názvom 100% Whey Protein od Scitec Nutrition. Nabudúce nás neváhajte kontaktovať pri hociakej nejasností.

Radi Vás vidíme aj v našich kamenných predajniach! :)

BodyBulldozer - sieť fitness predajní & e-shop

facebook.com/bodybulldozer

V takomto obchode čo si objednáte to dostanete. Neviem čo by sa dalo pokaziť na takom proteine. Mna skôr sklamalo to, že mi bola zasielka doručená na hlavnú poštu v meste pričom som mal napísanú svoju adresu domov (obecná pošta). Musel som sa trepať 20km po zásielku miesto 2km. Takže okrem toho, že som poštovné zaplatil skoro 5 eur tak som musel vynaložiť dalšie náklady na dopravu a to nehovorím o tom že miesto 5 minút čo som si to mal vyzdvihnúť mi to trvalo hodinu a pol takže nic moc.

Vážený pán Vittek,

Mrzí nás Vaša nespokojnosť, našou snahou v päť hviezdičkovom obchode originalnych doplnkov výživy je Vaša maximálna spokojnosť. Doručenie so Slovenskou poštou v našom eshope máme ako alternatívu pre ludí ktorý pracujú do večera a nestihli by objednanú zásielku od kuriera vyzdvihnúť počas dňa - preto to kurier Slovenskej pošty doručí na Vašu prislušnú poštu a možete za to prísť do 10 dní od doručenia. Zásielky objednané cez náš eshop so Slovenskou poštou je možné objednať iba na Vašu príslušnú poštu, o čom sme Vás informovali mailom. V budúcnosti pri potrebe doručenia na adresu a pre lacnejšiu verziu ako pošta si zvolte pri objednaní tovaru doručenie kurierom. Nabudúce v takých prípadoch neváhajte ihneď kontaktovať našu centrálu a informovať nás, aby sme mohli danú situáciu okamžite riešiť podla Vašej špecialnej požiadavky, aby ste mohli byť s našimi službami 110% spokojný! Prajeme vela osobných ako aj športových úspechov s pomocou našich certifikovaných originálnych doplnkov výživy.

Radi Vás vidíme aj v našich nových kamenných predajniach už 2X na Slovensku.

Team BodyBulldozer Slovakia

ta vzorka bola asi neviditelna

Dobrý deň pán Vavra!

Ďakujeme za Vašu recenziu. Skladník ktorý balil zásielku omylom vynechal reklamnú vzorku, ktorú ste zvolili ako darček k Vašej objednávke, za čo sa ospravedlňujeme. Preto sa to mohlo stáť lebo máme nový systém - čo sme vymysleli pre Vašu maximálnú spokojnost - ktorý Vám v nákupnom košíku automaticky ponukne darček podľa hodnoty Vašej objednávky a to nasledovne: >50€ reklamná vzorka, >70€ proteinová tyčinka, >100€ šejker alebo športová fľaša atď. V takom prípade nás nikdy neváhajte kontaktovať buď mailom alebo telefonicky, sme Vám k dispozícií. Ako kompenzáciu Vám pribalíme s Vašou budúcou objednávkou vzorku a k tomu ešte aj naše nové krabičky na tablety. Ďakujeme že ste nám pomohli zlepšovať nový darčekový systém s Vašou reakciou a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Team BodyBulldozer Slovakia

Objednala som si termo pas na chudnutie,komunikacia a vsetko ostatne bolo v pohode,no pas som mala asi 5x na sebe a začal sa mi rozpadávať a naťahovať a to nebol práve najlacnejší čiže nie som spokojná.Očakávala som viac.

Reakcia obchodu BodyBulldozer

Značka bedrového pásu ktoré ste objednali je dosť dlho na trhu a predávajú ju v mnohých obchodoch. To že sa rozpadlo po piatich použitiach je nezvyčajné. Tovar od výrobcu dostaneme v blombovaných kartónoch vo väčšom množstve a žialbohu sa môže stáť - nie našou vinou - výrobná vada. V takom prípade je vždy potrebné u nás produkt reklamovať aby sme na základe Vašej reklamácie vedeli aj my reklamovať u výrobcu a vymeniť daný produkt. Prosíme Vás do budúcna v takomto prípade nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky!

Ďakujeme za Vašu reakciu, ospravedlňujeme sa aj v mene výrobcu. Mrzí nás že práve s Vami sa stala táto nepríjemná vec kvôli čomi ste náš obchod neodporúčali. Urobíme všetko preto aby sme Vám túto nepríjemnú vec nejako kompenzovali.

U nás v BodyBulldozery kladieme hlavný dôraz na spokojnosť klienta (a to aj po objednávke)!

S výborným pozdravom: