• Rychle dodanie
    • Dobre ceny

• nedá sa doručiť do boxu, tovar nosí kuriér a treba byť doma v čase doručenia - to je obrovská nevýhoda

• Dobré ceny
    • Rýchlosť

• Super cena
    • Rychlost

• Super ceny a rychlosť

Doporučujem

• Rýchle vybavenie, najlepšie ceny.

• Cena a rýchlosť doručenia tovaru
    • Pýtajú si 1.90 € za platbu vopred

• Veľmi rýchle dodanie objednaných produktov.
    • Dobré ceny.

• skvelé ceny oproti konkurencii, proteíny v top kvalite
    • dlhodobo najnižšie ceny za biotechUSA produkty
    • super zabalený balík, tovar prišiel bez poškodenia

• Super ceny
    • Super produkty
    • Nedá sa platiť kartou
    • Príplatok za bankový prevod

Jeden z naj. obchodov. Už viackrát som objednal, alebo som sa zastavil aj osobne v predajni.
    Majú iba jednu nevýhodu. Nedá sa platiť online kartou. A keď vyberiem “bankový prevod”, tak je tam poplatok za to.

• Platba prevodom

• Ceny
    • Výrazné akcie
    • Jednoduchosť stránky
    • Možno menší výber produktov

Odporúčam

• Super cena

Reakcia obchodu BodyBulldozer

Ďakujeme za pravdivé hodnotenie! Hráme férovo! Náš zákaznícky orientovaný prístup na vysokej úrovni je štandardom od roku 2013. Radu profesionálnych výživových doplnkov značky BODYBULLDOZER za trvalo nízke ceny odporúčame na základe recenzii mimoriadne spokojných užívateľov. Sortiment neustále rozšírujeme novými produktami.

• veľmi rýchle dodanie
    • prijateľné ceny
    • vynikajúca komunikácia

E-SHOP 0-24h - okamžité expedovanie EXPRESS

• Veľmi som spokojný. Pomýlil som sa v objednávke, napísal som mail, odpoveď prišla obratom, aj keď bol sviatok. Boli maximálne ochotní pomôcť, vyhovieť a bez problémov sa dala moja chyba do poriadku. Chválim prístup k zákazníkovi .
    • Majú menší výber produktov, ako väčšina takýchto obchodov, ale presne to sa mi páči. Všade je toho neskutočne veľa a človek si nevie vybrať. Tu je toho oveľa menej, ale zo všetkého niečo, takže sa v tom lepšie orientuje a vždy si vyberiem z každej kategórie, čo hľadám.
    • Bezkonkurenčne najlepší popis produktov v porovnaní s ostatnými obchodmi. Všetko perfektne do detailov popísané...dávkovanie, obsah v jednej dávke, počet dávok v balení. Nikde to nie je tak, ako tu
    • Najlepšie ceny ✌
    • Jedna mininevýhoda...nedá sa platiť kartou, ale iba bankovým prevodom. Ale to je maličkosť

Pre mňa najlepší obchod na doplnky výživy. Keď sa nič nezmení k horšiemu, určite budem objednávať z Bodybulldozer

• Superrýchle
    • Skvelé ceny

E-SHOP 0-24h - okamžité expedovanie EXPRESS

• Primeraná cena, komunikácia, rýchlosť dodania.

• Solídny sortiment
    • Prijateľné ceny
    • Produkty vlastnej značky za zľavnené ceny
    • Nemožnosť platbou kartou priamo
    • QR kód na úhradu mi banková aplikácia nevedela prečítať (možno chyba na strane mojej banky)
    • Predajne na osobný odber len v DS a Komárne

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO