Maximálna spokojnosť

Kvalita tovaru , komunikácia , ochota obchodu k požiadavkám zákazníka na výbornej úrovni
    Veľká spokojnosť

• Tovar je zaručený priamo do bytu

... rýchle doručenie

• Doručený tovar svojou kvalitou nezodpovedal cene, ktorú uvádzate na svojom e-shope a ktorá je dosť vysoká vzhľadom na výrobok. Stolík bol evidentne dodatočne upravovaný, aby boli chyby zakryté. Jediný dôvod, prečo som ho nereklamovala je, že som zaň nezaplatila plnú sumu, pretože som využila zľavu.

Vzhľadom na moju nie veľmi pozitívnu skúsenosť neviem objektívne posúdiť odporúčanie Vášho e-shopu ostatným zákazníkom.

Nožičky stola boli mierne poškrabane.

• Na stránke nebolo označené že tovar nie je skladom. Ešte stále mi tovar nedorazil

Reakcia obchodu Bighome.sk

Dobry den,
    mrzi nas Vasa recenzia nakolko nieje pravdiva. Na stranke mame je pri kazdom produkte uvedena dostupnost. Pri tomto konkretnom produkte je uvedena dostupnost: April, koli tomu ze bude naskladnovany na nasom centralnom sklade v tomto mesiaci. Mrzi nas ze nas hodnotite negativne nakolko ste zrusili objednavku a vsetky informacie ste mali dostupne na webe.

Prajeme pekny den,
    Bighome team

• Je to fajn

Výber ceny

• Uzasna komunikacia..super servis..kvalitny tovar..velka spokojnost

Bezproblémovo vybavená objednávka. Trošku dlhšia dodacie lehota, ale v pohode.

• výborny
  • O aké skúsenosti s obchodom Vám ide, keď viete alebo by ste mali vedieť, že ani jeden kus nábytku ešte nebol dodaný. Nedodržujete termíny uvedené na internetovej stránke a dostupnosť tovaru sa na tejto stránke nedala overiť. I napriek tomu som následne s dodacou dobou cca 12-14 týždňov súhlasil a platbu som v plnej výške uhradil. Dňa 23. 01. 2020 som od Vás dostal info o potvrdení prijatia platby. Namiesto nepríslušnej otázky na spokojnosť a skúsenosti s Vami, by som radšej uvítal informáciu o presnom dátume dodania tovaru. S úctou až po dobu dodania tovaru Váš akcionár.

Reakcia obchodu Bighome.sk

Dobry den,
    dakujeme za Vas podnet avsak Heureka automaticky zasiela tieto dotazniky cize nevieme ovplyvnit aby Vam prisie po obdrzani tovaru. Informaciu o dodani tovaru Vam budeme hned preposielat akonahle ju dostanem od dodavatela. Dakujem za nakup a prajeme pekny den.

Tim Bighome.sk

Zrkadlo došlo veĺmi kvalitne zabalené,čakacia doba bola dobrá v norme.
    Zrkadlo je veľmi krásne, som veľmi spokojná. Ďakujem veľmi pekne.
    Zuzana

• Predávajú to čo NEMAJU !!!!

Objednal som stoličky .Dodacia lehota 3 -4 týždne.Ok niak sme sa s tým zmierili.Keby sme po 4 týždňoch nevolali kde sú stoličky tak oni sa ani neozvu.Potvrdili ďalších 8 tyzdnov!!! Tyzdnov.ziadali sme zrušiť objednávku.A žiadali peniaze (skoro 500 euro) späť.DOTERAZ NEVRATILI.!!!!!! .....nahlasujeme na ŠOI

• Ruchle vybavenie objednavky, pomoc, rada pri výbere tovaru.

Tovar, ktorý sme objednali je naozaj krasny a kvalitný a navyse v akciovej ponuke za velmi dobru cenu.

• bezproblémová objednávka, rýchle vybavenie

• Super, maximálna spokojnosť

• Široký sortiment a dobré ceny.
    • Neskutočne dlháááááááááááá doba dodania tovaru.

• Serióznosť a rýchle doručenie

Veľmi pekný kúsok nábytku, tovar dôkladne a bezpečne zabalený, veľmi rýchle doručenie. Z mojej strany maximálna spokojnosť, obchod môžem len vrelo doporučiť!