• Veľmi dlhé čakacie doby dodania tovaru

Tovar väčšinou nemajú skladom a dodacia lehota v mojom prípade bola 3 mesiace. Je to veľmi dlho.

Reakcia obchodu Bighome.sk

Dobry den,
    Mrzi nas Vasa negativna recenzia napriek tomu, ze ste bola informovana o nahlej zmene dostupnosti z dovodu zastavenia vyroby u vyrobcu spojenej s pandemiou a nariadenim statu. Vopred Vas prosime a dakujeme za trochu porozumenia v tychto casoch.

Dakujeme,
    Bighome.sk

• zla informovanosť zo strany obchodu, aj ked bol tovar na objednavku a doba dodania do 14 dni, ja ako zakaznik mam pravo byt informovaný o stave mojej objednavky, ale obchod nekomunikuje, neodpovedá, !!!!

Reakcia obchodu Bighome.sk

Dobry den,

Jednalo sa o zdravotnicky material ktory sme docasne zaradili do ponuky avsak koli komplikacii pohybu a dovozu materialu ktory nedokazal dodavatel na konci zabezpecit vznikla neprijemna situacia ako pre nas tak aj pre nasich zakaznikov. Vzniknuta situacia nas velmi mrzi.
    Dakujeme za pochopenie

Bighome.sk

• Široký sortiment a dobré ceny.
    • Neskutočne dlháááááááááááá doba dodania tovaru.
    • Dlhá dodacia lehota tovaru,ktorý mi má byť doručený až v mesiaci apríl,máj

• Veľmi dobrá komunikácia,krásny tovar.
    • Dlhšia dodacia lehota.len pre trpezlivých zákazníkov.