• Doteraz mi tovar neprišiel a firma ma nekontaktovala

Dobry den,

Jednalo sa o zdravotnicky material ktory sme docasne zaradili do ponuky avsak koli komplikacii pohybu a dovozu materialu ktory nedokazal dodavatel na konci zabezpecit vznikla neprijemna situacia ako pre nas tak aj pre nasich zakaznikov. Vzniknuta situacia nas velmi mrzi.

Bighome.sk

Ked nieco ponukaju ako dostupne , mali by to dodat.Peniaze zobrali a tovar nemam

Bighome.sk

Objednane, zaplatene a nedodane napriek tomu ze tovar bol oznaceny ako "skladom".

Bighome.sk

• tovar nedorazil, ani sa neozvali, sú to ojebávači lebo som neplatil hneď. Ich tovar už nechcem. Iný reagujú ústretovejšie. PODVODNÍCI

Tovar nedorazil

Bighome.sk

• Rychlo a v poriadku vybavené

Pri tovare bola poznámka, že je na sklade. Ani po dvoch týždňoch tovar nedorazil. Normálne obabrávanie zákazníkov. V čase krízy si majiteľ asi myslí, že sa mu nič nemôže stať.

Bighome.sk

Rýchly servis, komunikácia,dodržanie doby dodania

• zla informovanosť zo strany obchodu, aj ked bol tovar na objednavku a doba dodania do 14 dni, ja ako zakaznik mam pravo byt informovaný o stave mojej objednavky, ale obchod nekomunikuje, neodpovedá, !!!!

Bighome.sk

• Objednavka bola zaplatena a tovar mi zatial nebol doruceny. Informoval som sa priamo u dodavatela Bighome a miesto toho mi prisiel hodnotiaci formular.

Bighome.sk

• nedôveryhodný tovar, nezabalený v originálnom obale.

Reakcia obchodu Bighome.sk

Tovar je baleny v povodnom baleni od dodavatela.
    V pripade nespokojonosti nas prosim kontaktujte na [email protected]

Dakujeme,
    Bighome.sk

Tovar v case nakupu skladom (odoslanie do 48h), mi dorucia az po 14 dnoch. Zatial v to stale dufam.

Bighome.sk

negatívna, avizovali, že tovar je na sklade, zaplatila som, oznámili, že peniaze majú ale to je celé.

Bighome.sk

V ponuke uvedené rúška skladom 10 ks,pričom to nebolo pravdivé uvedenie skutočnosti.Tovar na sklade nebol a po 9 dňoch čakania som objednávku zrušil a žiadal vrátiť peniaze.
    Na predajňu nieje uvedený telefonický kontakt,čím stráca na dôverihodnosti.

Dobry den,

Z dovodu nedostatku kapacit nasi pracovnici odpovedaju formou emailu.

• Zavádzajú nakupujúcich

Deklarujú tovar skladom a nie je to pravda.Dodnes nedorazil .Žiadna komunikácia,ospravedlnenie.

• Dodržanie termínu dodania

• Rychlost

Krásne originálne produkty

• Veľmi zlá komunikácia

Dobry den,
    ako sme Vas informovali nase emaily Vam skoncili v nevyziadanej poste preto nedokazeme ovplynit Vase nastavenie mailovej schranky.

Dakujeme za pochopenie,

Maximálna spokojnosť