• Objednané - dodané!
    • Nezistil som

Ok

• Velmi rychle spracovanie objednavky a dorucenie
    • Rychla komuniacia
    • Ziadnu nemam

Ok

• Rýchla dodávka

• Vysoké ceny

• Rychle dodanie, dobrá komunikácia

• rýchle doručenie

spokojnosť, objednané už viackrát

• produkty, ktoré nie sú inde v ponuke
    • rýchlosť dodania

• Rýchle doručenie, kvalitné výrobky ktoré nesklamú.

Nakupujem tu už viac ako 6 rokov a vždy spokojnosť. Vrelo odporúčam.

Úplná spokojnosť s produktom ako aj s rýchlosťou doručenia. Odporúčam.

Veľmi rýchle dodanie a kvalita výrobkov. Zúbky sú krásne biele.

Super obchod, super produkty, odporúčam :-)

Veľmi rýchle dodanie, s obchodom som veľmi spokojná. Výrobky či sú to bieliace pásky, alebo bieliaca pasta 3D white briliance hydrogen peroxide sú vynikajúce a vidieť pozitívne výsledky na mojich zuboch. Určite si ešte objednam.

• Tovar dodany extremne rychlo. Aj ked som si objednala len polovicnu sadu pasikov, poslali mi aj prehladnu brozurku o produktoch :) aj 1/2 balenie bohate stacilo na dosiahnutie zelaneho efektu, bez zbytocneho vzniku citlivosti. Super.

• rychle dodanie

S eshopom som spokojná, nebol to môj prvý nákup a ani nie posledný.
    Takisto som spokojna s produktom - bieliace pasiky pouzivam min. jednu sadu kazdy rok, a vybieli mi zuby na dlhsi cas.
    Som nadmieru spokojna.

• Určite odporúčam
    • mám viditeľne belšie zuby už po pár použitiach

Zle riešené doručovanie tovaru. Hádzanie zodpovednosti za kurierske služby na zákazníka a vyhrážanie sa zablokovaním účtu zákazníkovi pri neúspešnom doručení. Veľmi agresívny a neprifesionálny prístup k zákazníkovi! Naozaj absurdné vyhrážania! To som ešte nezažila. Pritom neexistuje možnosť vyzdvihnutia si tovaru osobne cez packetu a podobne. A komunikácia čisto mailom bez možnosti telefonicej komunikácie. Nikdy viac!

Reakcia obchodu bieliace-pasiky.com

POZOR: NESERIÓZNY NEPREBERAČ ZÁSIELOK

Túto "recenziu" treba len ignorovať, keďže obsahuje KLAMSTVÁ. Táto pani nie je náš zákazník, nemá u nás žiadnu objednávku, len túto jednu, ktorú sama úmyselne neprevzala, je to záškodník. Nebudeme sa jej za to klaňať... Toto je jasné vyjadrenie od GLS:

"Pani kontaktovala našu zákaznícku linku dňa 26/7 okolo 12:50h s tým, aby sme balík vrátili. Na jej pokyn bol balík žiaľ vrátený."

Táto pani uviedla v objednávke chybné údaje a z neznámych dôvodov sama povedala GLS, aby zásielku vrátili. Pani u nás nemá žiadnu inú objednávku, len túto jednu. Pani si neuvedomuje, že úmyselné neprevzatie zásielky je porušením zákona, keďže podľa tlačítkovej novely zákona súhlasila kliknutím na "Objednať s povinnosťou platby" s prevzatím aj zaplatením zásielky odoslanej na dobierku.

Je zbytočné písať tu, že zásielkovňou neposielame (budeme, už o pár dní ;) ), ale v tom problém nie je a nebol). Sama si vybrala doručenie kuriérom GLS. Mohla si pokojne vybrať doručenie do ktoréhokoľvek z viac ako 400 GLS Parcel Shopov a 122 Balíkomatov. Neurobila tak. Prečo?

Podľa jej agresívnej komunikácie ide len o nepreberača zásielok a zámerného záškodníka. Nemá žiadny zmysel sa tejto "recenzii" nejako venovať a považovať ju za relevantnú. Nie je ňou. Náš e-shop je na trhu už viac ako 13 rokov a je jasnou jednotkou na trhu, keďže ako jediný dokáže zaručiť originalitu tovaru značky Crest predajom kompletného sortimentu tejto značky. Zásielky doručujeme do 24 hodín. V tomto prípade nešlo o žiadne pochybenie GLS a ani o žiadne pochybenie na našej strane. Len na strane tejto pani, GLS to jasne potvrdilo. Dáme prešetriť u heureky, či nešlo náhodou o zámerné záškodníctvo, keďže aj s týmto sme sa tu už stretli...

Bieliace-pasiky.com

Perfektny eshop, roky nakupujem, rychlost serioznost a original US vyrobky.

Rýchle doručenie