• Poslanie bundy keďže mi bola veľa tak som ju zaslala späť a poštovne vychádza 9,90€ mali by ste to mať zadarmo

Bez vysvětlení jste zrušily objednávku.

• rýchlosť doručenia
    • topánky mali špinavé podrážky

• Oklamali ma. Dodali mi tovar v inej farbe. Ked som to reklamoval tak mi bolo oznamene ze v pozadovanej farbe tovar nemaju‍♂️

• Klamlivá dodacia doba
    • Nekomunikujú
    • Neriešia problém

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. V tomto prípade nám bohužiaľ nebola položka dodaná z nášho partnerského skladu. Rozhodne sa nejedná o náš štandard. Na všetky otázky našich zákazníkov vždy reagujeme. Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie a veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej plnej spokojnosti.

Ďakujeme za pochopenie.

Vaše BIBLOO

Tovar pod úroveň, čo sa týka materiálu aj výzoru.

Reakcia obchodu BIBLOO

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že sme sa telefonicky spojili a situáciu si objasnili.

Tovar pred odoslaním podlieha kontrole a dbáme na jeho kvalitu. Pokiaľ vám zakúpený tovar nevyhovuje, môžete nám ho do 30 dní zaslať späť na vrátenie.

Vaše BIBLOO

Nevýhodou obchodu je fakt, že keď vraciam nevyhovujúci tovar, musím platiť poštovné - väčšina obchodov to už rieši cez zásielkovne - aj doručenie, aj vrátenie a bezplatne. Nehovoriac o tom, že vraciam späť znečistený tovar a musím to ísť poslať poštou na vlastné náklady.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar pred odoslaním podlieha kontrole a robíme maximum preto, aby k takýmto situáciám nedochádzalo. Za vzniknuté komplikácie sa Vám úprimne ospravedlňujeme. Zašlite nám prosím tovar späť a vrátime Vám peniaze. V tomto prípade Vám samozrejme preplatíme aj spätné poštovné. Prípadne, pokiaľ ste tovar ešte neodoslali, je už možné vrátiť tovar bezplatne cez Zásielkovňu pomocou kódu pre vrátenie uvedeného na našich stránkach. Veríme, že Váš nasledujúci nákup už prebehne k Vašej plnej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

• Tovar uz cakam druhy tyzdrn.Obchodu som uz zaslala 2 x mail nikto neodpoveda.

Reakcia obchodu BIBLOO

ďakujeme za vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Vždy robíme maximum, aby sme tovar našim zákazníkom odoslali čo najskôr. V tomto prípade bola objednávka z nášho skladu odoslaná včas, prepravná spoločnosť však bohužiaľ nemohla zásielku doručiť z dôvodu chybného PSČ. Adresa by už mala byť opravená a zásielka Vám bude doručovaná s najväčšou pravdepodobnosťou začiatkom budúceho týždňa. Na e-maily našich zákazníkov vždy reagujeme. Váš e-mail sme obdržali včera už po pracovnej dobe, odpoveď sme Vám teda zaslali dnes ráno. V prípade akýchkoľvek otázok či prianí nás neváhajte kontaktovať.

Vaše BIBLOO

• komplikuju alebo skôr znemožňujú odhlásenie sa z newslettera, ktorý posielajú ako nepricetni deň čo deň. Bombarduju mailami. Už tu nenakupim. Ste v poriadku?

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. V tomto prípade išlo zrejme o technickú chybu, za ktorú sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Odhlásiť sa z odberu newsletterov je štandardne možné kliknutím na tlačidlo "odhlásiť" na konci každého e-mailu. Vaša e-mailová adresa bola z odberu newsletterov odstránená. V prípade akýchkoľvek otázok či prianí nás neváhajte kontaktovať.

Vaše BIBLOO

Miesto bielych topanok prišli šedé, neodporúčam

Reakcia obchodu BIBLOO

ďakujeme za Vašu recenziu. Snažili sme sa s Vami telefonicky spojiť, čo sa nám, žiaľ, nepodarilo.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Pri produkte je na webe uvedené, že sa jedná o šedé tenisky. Tovar nám samozrejme môžete zaslať späť spoločne s vyplneným vratkovým formulárom a vrátime Vám peniaze. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť na telefónnom čísle 02/2092 4000 alebo e-mailovej adrese [email protected]. Urobíme maximum preto, aby sme všetko doriešili k Vašej plnej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

• Tovar ešte nemám tak neviem ohodnotit

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Vždy robíme maximum pre to, aby sme tovar našim zákazníkom odoslali čo najskôr. Z nášho skladu bola objednávka odoslaná včas. Za oneskorenie počas prepravy sa Vám veľmi ospravedlňujeme a veríme, že váš budúci nákup už prebehne k Vašej plnej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

• Po mailom zrušení objednavky a akceptácie zrusenia u dodávateľa aj tak dodali tovar zbytocne a zatazili dovozcu aj prijemcu, komunikacia zlyhala medzi dodavatelom a prepravcom.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Objednávka bola v našom systéme stornovaná, žiaľ, napriek tomu došlo k jej odovzdaniu do prepravy. Nejedná sa o štandardnú situáciu. Veríme, že Váš nasledujúci nákup prebehne k Vašej plnej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

• Boxerky neboli zložené a boli vsunuté do dotrhanej a pokrčenej krabičky (mal to byť darček)

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar pred odoslaním podlieha kontrole a robíme maximum pre to, aby k takýmto situáciám nedochádzalo. Za vzniknuté komplikácie sa Vám veľmi ospravedlňujeme a veríme, že Váš nasledujúci nákup už prebehne k Vašej plnej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

Nerozumiem tovar mi neprišiel, v bibloo mi neberu telefon! Otrasne, uz v zivote tu nebudem nakupovat.

Reakcia obchodu BIBLOO

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. V prípade zmeškaných hovorov vždy voláme naspäť. V tomto prípade bohužiaľ zrejme došlo k strate zásielky počas prepravy. Za spôsobené komplikácie sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Rozhodne sa nejedná o náš štandard. Na tovar sme vám vytvorili novú objednávku. Veríme, že doručenie už prebehne k vašej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

Obchod nekontroluje co posiela zakaznikom, prisli mi cinske napodobeniny okuliarov znacky oakley.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Všetok nami ponúkaný tovar je 100% originálny. Tovar pred odoslaním podlieha kontrole a robíme maximum pre to, aby k takýmto situáciám nedochádzalo. Za vzniknuté komplikácie sa Vám veľmi ospravedlňujeme a veríme, že Váš nasledujúci nákup už prebehne k Vašej plnej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

Kvalita Boxeriek 3 ks Tommy Hilfiger UM0UM02203 je extrémne úbohá. Som veľmi sklamaný.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar pred odoslaním podlieha kontrole a dbáme na jeho kvalitu. Rozhodne sa nejedná o náš štandard. Tovar nám prosím zašlite späť spoločne s vyplneným formulárom na adresu: EXPANDECO - BIBLOO, Fraňa Krála 16, 966 81 Žarnovica. Po odoslaní tovaru nám prosím zašlite fotografiu podacieho lístka a číslo Vášho účtu na našu e-mailovú adresu [email protected]. V tomto prípade Vám preplatíme aj spätné poštovné. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

Doručenie dlho trva.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vždy robíme maximum pre to, aby sme tovar našim zákazníkom odoslali čo najskôr. V tomto prípade sme od Vás potrebovali doplnenie adresy, aby sme mohli objednávku expedovať. Doba doručenia na Slovensko je spravidla 2-3 pracovné dni. Veríme, že váš budúci nákup už prebehne k Vašej plnej spokojnosti.

Ďakujeme za pochopenie.

Vaše BIBLOO

Z troch tenisiek mi dorazili dvoje poskodene. Tovar vobec nezodpoveda ilustracnym fotkam. Tovar bol extremne zle zabaleny ako keby ho uz niekto predtym otvaral. V krabici neboli formular na vratenie tenisiek. V poslednom rade nerozumiem ako moze v dnesnej dobe eshop fungovat bez moznosti vratenia cez kuriera (uplne standardna vec) a so vsetkym treba chodit na postu.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar pred odoslaním podlieha kontrole a robíme maximum pre to, aby k takýmto situáciám nedochádzalo. Rozhodne sa nejedná o náš štandard. Tovar nám prosím zašlite späť spoločne s vyplneným formulárom na adresu: EXPANDECO - BIBLOO, Fraňa Krála 16, 966 81 Žarnovica. Po odoslaní tovaru nám prosím zašlite fotografiu podacieho lístka a číslo Vášho účtu na našu e-mailovú adresu [email protected]. V tomto prípade Vám preplatíme aj spätné poštovné. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

• rychlost vybavenia objednavky
    • komunikacia s obchodom

zavadzanie zakaznika,objednala som si znackovy batok MK a dosiel mi cisty fake ,smradlavy za cinskym tovarom,osuchane pracky,popis absolutne nesedel a logo dokonca skomolene.Za tie peniaze uz to mohol byt aspon dokonaly fake,ked uz ich predavaju.Tovar doruceny v obycajnej plastovej obalke v sacku,dust bag bez loga...
    Nikdy viac,tovar som vratila hned a cakam na vratenie penazi.Neviem,odkial maju tolko pozitivnych recenzii.Des a hroza.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Všetok nami ponúkaný tovar je 100% originálny. Vami vrátený tovar bol už spracovaný a peniaze Vám budú vrátené späť na kartu počas nasledujúcich pracovných dní. Zašlite nám prosím na našu e-mailovú adresu [email protected] aj vyfotený podací lístok a číslo Vášho účtu, v tomto prípade Vám samozrejme preplatíme aj spätné poštovné. Veríme, že váš budúci nákup už prebehne k Vašej plnej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

Dva krát som sa snažil zaplatiť a nepodarilo sa mi to.

Reakcia obchodu BIBLOO

Veľmi nás mrzí, že sa Vám objednávku nepodarilo uhradiť. Na e-mail sme Vám zaslali nový odkaz na platbu kartou. Pokiaľ by platba ani tentoraz neprešla, radi Vám v objednávke zmeníme spôsob platby na iný. V prípade akýchkoľvek otázok či prianí nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese [email protected] alebo telefónnom čísle 02/2092 4000.