TričkoCK/ v roztrhanom obale/môžte si skontrolovať pri prevzatí..nakoľko som tovar vrátila,dalej špinavé,fľakaté...no pre mna veľmi zlá skúsenosť....

Reakcia obchodu BIBLOO

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že sme sa telefonicky spojili a situáciu si objasnili.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar pred odoslaním podlieha kontrole a robíme maximum pre to, aby k takýmto situáciám nedochádzalo. Rozhodne sa nejedná o náš štandard. Tovar nám prosím zašlite späť spoločne s vyplneným formulárom na adresu: EXPANDECO - BIBLOO, Fraňa Krála 16, 966 81 Žarnovica. Po odoslaní tovaru nám prosím zašlite fotografiu podacieho lístka a číslo Vášho účtu na našu e-mailovú adresu [email protected]. V tomto prípade Vám preplatíme aj spätné poštovné. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

• Na tovar sa caka dlho oproti inym obchodom.
    • Tovar prisiel poskodeny. Pišu ze prebieha dvojita konttola pred odoslanim. Tak potom nechapem,kto to kontroluje,ked si to nevšimnu.Len starosti s vracanim potom.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Vždy robíme maximum pre to, aby sme tovar našim zákazníkom odoslali čo najskôr. Doba doručenia na Slovensko je spravidla 2-3 pracovné dni. Tovar pred odoslaním podlieha kontrole a dbáme na jeho kvalitu. Rozhodne sa nejedná o náš štandard. Tovar nám prosím zašlite späť spoločne s vyplneným formulárom na adresu: EXPANDECO - BIBLOO, Fraňa Krála 16, 966 81 Žarnovica. Po odoslaní tovaru nám prosím zašlite fotografiu podacieho lístka a číslo Vášho účtu na našu e-mailovú adresu [email protected]. V tomto prípade Vám preplatíme aj spätné poštovné. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

• Rýchle dodanie, cena dobrá kým nepríde tovar
    • Som sklamaný, že za tie nemalé peniaze Vám pošlú neoriginálne veci…
    • Nestačí že na výzor aj kvalita je o ničom ale ešte k tomu pridajú aj “origi “vysačku hilfiger len to už nezbadali, že miesto krátkych nohavíc je tam vysačka z pulóvra

Ďakujem nikdy viac, iné som ani nečakal

Reakcia obchodu BIBLOO

ďakujeme za Vašu recenziu. Snažili sme sa s Vami telefonicky spojiť, čo sa nám, žiaľ, nepodarilo.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Všetok nami ponúkaný tovar je 100% originálny. V tomto prípade nám zrejme produkt takto dorazil od dodávateľa. Tovar nám môžete zaslať späť spoločne s vyplneným formulárom na adresu: EXPANDECO - BIBLOO, Fraňa Krála 16, 966 81 Žarnovica a my Vám vrátime peniaze. Po odoslaní tovaru nám prosím zašlite fotografiu podacieho lístka a číslo Vášho účtu na našu e-mailovú adresu [email protected]. V tomto prípade Vám preplatíme aj spätné poštovné. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Vaše BIBLOO

Velmi zlá skúsenosť, nakupovala som tu prvý a posledný krát , 2x doručená zlá velkosť aj po reklamácii .

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar pred odoslaním podlieha dvojitej kontrole a robíme maximum preto, aby k takýmto situáciám nedochádzalo. Rozhodne sa nejedná o náš štandard. Za spôsobené komplikácie sa Vám veľmi ospravedlňujeme.

• otrasna komunikacia

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Všetky požiadavky sa vždy snažíme vyriešiť čo najskôr a spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou. Veríme, že Váš nasledujúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

Na tovar čakám už skoro 2 týždne ! 2.3.2022 som volala na infolinku na ktorej mi pán tvrdil,že sa balík ,,stratil “ a preto mi ho pošlú znovu, s tým že ho môžem očakávať 8.3-9.3 . Čakala som,že na email mi aspoň pošlú potvrdenie o zaslaní ďalšieho balíka no nedočkala som sa . 7.3 som zavolala znovu,aby som zistila čo je s mojou objednávkou,no pán mi tvrdil že moju kabelku ktorú som si objednala nemajú a čakajú kým im príde na sklad !!! Po tejto skúsenosti si u Vás neobjednam už nikdy viac !! A takisto oboznámim svojich známych, aby neurobili tú istú chybu ako ja. Takže, ďakujem pekne Vašim ,,ochotným” zamestancov na infolinke,že takto pekne zavádzajú ľudí !

Reakcia obchodu BIBLOO

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. V tomto prípade bohužiaľ došlo k strate zásielky počas prepravy. Zásielku sme Vám chceli odoslať znova, jedna z položiek však už bohužiaľ nebola dostupná na sklade. Za spôsobené komplikácie sa Vám veľmi ospravedlňujeme, rozhodne sa nejedná o náš štandard. Veríme, že Váš nasledujúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

• Tovar sa nedá vrátiť online, treba si vytlačiť formulár, zákazník sám rieši kuriéra/ poštu. V porovnaní s inými eshopmi je toto dnes veľké mínus.

Reakcia obchodu BIBLOO

ďakujeme za Vašu recenziu a tiež za Váš podnet na zlepšenie, ktorý odovzdávame na príslušné oddelenie.

Prajeme Vám krásny deň,

Vaše BIBLOO

• objednal som si veľkosť L bolo mi dodané veľkosť XS - v porovnani su to skoro 3 čisla je to dosť , skoro 5 dni šiel tovar možno z Karlových Varov bol dovažaný

Reakcia obchodu BIBLOO

ďakujeme za vašu recenziu. Sme radi, že sme sa telefonicky spojili a situáciu si objasnili.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. V tomto prípade išlo zrejme o chybu na našom webe, za ktorú sa veľmi ospravedlňujeme. Tovar nám môžete zaslať späť a vrátime vám za neho peniaze. V tomto prípade Vám samozrejme preplatíme tiež spätné poštovné. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k vašej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

zlá skúsenosť,udávate farbu topánok sivú a v skutočnosti sú obyčajné čierne

• Cena vyrobku bola bezkonkurencna
    • Na to o aky drahy vyrobok sa jednalo, prislo mi to v obycajnej velkej obalke. Ziadna bublibkova folia okolo vyrobku alebo krabica. Z tohto hladiska som sklamana, ze si obchod neda zalezat.
    • Trvalo to, kym tovar prisiel dlhsie

Napriek tomu, ze obchod mal vybornu cenu, nedal si zalezat na zabaleni vyrobku. Na detailoch zalezi, nebudem ho odporucat dalej

Reakcia obchodu BIBLOO

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Vždy robíme maximum pre to, aby sme tovar našim zákazníkom odoslali čo najskôr. Za meškanie sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Vždy sa snažíme, aby balenie zodpovedalo povahe zasielaného tovaru tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám krásny deň,

Vaše BIBLOO

17.12. som uhradila tovar u ktorého garantovali doručenie do Vianoc ku dnešnému dnu nedorazil 28.12. Namiesto 17.12. odovzdali kuriérovi balík až 21.12. Vo večerných hodinách. Žiaľ neodporúčam prístup k zákazníkovi.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Vždy robíme maximum pre to, aby sme tovar našim zákazníkom odoslali čo najskôr. Za meškanie počas prepravy sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Podľa sledovania zásielok Vám bola zásielka doručená včera. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

• Od objednania prešlo 12 dní a objednávku nemám stále doručenú

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Vždy robíme maximum pre to, aby sme tovar našim zákazníkom odoslali čo najskôr. Zásielka bola v tomto prípade z nášho skladu odoslaná včas, za meškanie počas prepravy sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Podľa sledovania zásielok by mala zásielka ísť dnes na doručenie. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

Bohužiaľ musím napísať negatívnu recenziu. Tovar som objednala 14.12., zaplatený hneď cez internet banking, na stránke garancia dodania do Vianoc, zaplatený expres kurier za 4,30€, píšem recezniu dňa 27.12.2021 a veľmi rada by som ohodnotila kvalitu zakúpeného tovaru ale žiaľ žiaden balík mi neprišiel. Ešte, že peniaze z účtu odišli pred 14 dňami a zaplatený bol EXPRES kurier s GARANCIOU dodadnia do 23.12.
    Viem, že za spomalenie môže kurierska spoločnosť ale tento eshop mi garantoval dodanie a dal možnosť zaplatiť za expres kuriéra.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Vždy robíme maximum pre to, aby sme tovar našim zákazníkom odoslali čo najskôr. Zásielka bola v tomto prípade z nášho skladu odoslaná včas, za meškanie počas prepravy sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Podľa sledovania zásielok Vám bola zásielka doručená včera. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

• Nedošlo mi to čo som objednal

Reakcia obchodu BIBLOO

ďakujeme za Vašu recenziu. Snažili sme sa s Vami telefonicky spojiť, čo sa nám žiaľ nepodarilo.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar pred odoslaním podlieha dvojitej kontrole a robíme maximum preto, aby k takýmto situáciám nedochádzalo. V žiadnom prípade sa nejedná o náš štandard. Tovar nám prosím zašlite späť spoločne s vyplneným vratkovým formulárom a vrátime Vám za neho peniaze alebo zašleme výmenu. Až tovar odošlete, pošlite nám prosím na e-mail kópiu podacieho lístka a Váš IBAN. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese [email protected] alebo telefónnom čísle 02 / 2092 4000. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

Tovar mi napriek garancii nedodali do Vianoc.
    Žiadna informácia ani komunikácia že je nejaký problem ani náhradný termin…. Smutne

• Tovar stále nedorazil

Tovar stále nikde, podľa sledovania zásielky sa tam žiadna info nezmenila už od 15… písala som na zákaznícky servis kde mi odpísali, že si mám sledovať balik cez postu, na moju reakciu že si ho samozrejme sledujem ale žiadam ich o preverenie kde je keďže sa tam nič nemení mi už nikto nereagoval. Jedine za čo som rada že som zvolila platbu na dobierku, keďže bohvie či vôbec dorazí

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Vždy robíme maximum pre to, aby sme tovar našim zákazníkom odoslali čo najskôr. Zásielka bola v tomto prípade z nášho skladu odoslaná včas, bohužiaľ v tomto případě zřejmě došlo ke ztrátě zásilky v průběhu přepravy. Za vzniknuté komplikácie sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

Ďakujeme za pochopenie.

Vaše BIBLOO

• Dobrá komunikácia s obchodom.
    • Čísla nesedia

Objednala som si kardigán veľkosti M a bol veľkosti XXL, čo isto nevynosím.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar pred odoslaním podlieha dvojitej kontrole a robíme maximum preto, aby k takýmto situáciám nedochádzalo. V žiadnom prípade sa nejedná o náš štandard. Tovar nám prosím zašlite späť spoločne s vyplneným vratkovým formulárom a vrátime Vám za neho peniaze alebo zašleme výmenu. Až tovar odošlete, pošlite nám prosím na e-mail [email protected] kópiu podacieho lístka a Váš IBAN. V tomto prípade Vám samozrejme preplatíme tiež spätné poštovné. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

• Ponuka
    • A tam to končí
    • Tovar stále nedorazil!!!
    • Výhovorky, že to cestuje z českých skladov na Slovensko sú dosť chabé podľa môjho názoru. Viackrát som si objednávala z čiech a do týždňa bol tovar doma

Tovar som objednávala v dostatočnom predstihu, aby stihol prísť do Vianoc. Teraz môžeme dotyčnému zabaliť tak prázdnu krabicu s e-mailom od predajcu, že na tom pracujú a prajú pekný deň, bude veľmi potešený. Nebol najlacnejší, preto ma najviac mrzí platba predom

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Vždy robíme maximum pre to, aby sme tovar našim zákazníkom odoslali čo najskôr. Zásielka bola v tomto prípade z nášho skladu odoslaná včas, za meškanie počas prepravy sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Podľa sledovania zásielok je zásielka už uložená na pošte na vyzdvihnutie. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

Dodanie tovaru meska. Pravdepodobne na ocakavany termin nedorazi. Objednany bol v predstihu.

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Vždy robíme maximum pre to, aby sme tovar našim zákazníkom odoslali čo najskôr. Zásielka bola v tomto prípade z nášho skladu odoslaná včas, za meškanie počas prepravy sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.

Vaše BIBLOO

• Čakám už viac ako dva týždne a objednávka mi stále neprišla

ďakujeme za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Tovar je odosielaný z nášho skladu v Českej republike na Slovensko, kde je následne odovzdaný lokálnemu dopravcovi. Za meškanie počas prepravy sa Vám veľmi ospravedlňujeme. Podľa sledovania zásielok vám bude zásielka doručovaná dnes. Veríme, že Váš budúci nákup už prebehne k Vašej spokojnosti.