• Tovar mi neprišiel aký som chcel.

Reakcia obchodu Belabel.sk

jak jsme s Vámi již řešili přes e-mail - bylo Vám dodáno zboží přesně tak, jak jste si ho objednala u nás na webu.
    Pokud jste jej chtěla jinak upravit, z Vaší strany jsme tuto informaci bohužel neměli.

Tým Belabel

• Po rozbalení objednávky sklamanie

Na hrnčeku nie je vidno text. Otrasné. Pokial sa Vám stane, že takto finálny produkt vyzerá, tak si myslím, že je na mieste sa ozvať a situáciu vyriešiť, a nie pošlete zákazníkovi to, čo ste poslali. Hrnček sa nedal darovať. Vyhodené peniaze

Reakcia obchodu Belabel.sk

nastalá situace nás velice mrzí.
    Pokud není text čitelný, prosím zašlete nám fotografii hrnečku na náš e-mail [email protected].
    Reklamaci s Vámi vyřeší naše zákaznické oddělní co nejdříve.

Tým Belabel

• Doručené mi bolo tričko s inou farbou, akú som zadala. Nezdal sa mi ani strih podla fotky - objednala som dámske S-ko a prišlo mi tričko velkostne zodpovedajúce M-ku s odlišným strihom!

Nesplnil moje očakávania ako kupujúceho.

Reakcia obchodu Belabel.sk

prosím, pokud Vám z objednávce cokoliv nesedí, kontaktujte naše zákaznické oddělení na e-mailu [email protected].
    Rádi s Vámi případnou reklamaci vyřídíme k Vaší spokojenosti.

• Rychle vyrobenie a dorucenie
    • Nekvalitna siltovka a nevyrazna potlac

Siltovka mi dosla dost nekvalitna, pokrcena a potlac ma uplne nevyrazne farby .. je to ako by to niekto nazehloval doma zo zehliclou a nazehlovacim papierom uz som zvolil radsej vysivku za menej penazi a ovela krajsie to je a hlačvne siltovka je vyssej kvality za tie peniaze

Reakcia obchodu Belabel.sk

velice nás mrzí, že jste s potiskem a i kšiltovkou samotnou nespokojený.
    Pokud potisk neodpovídá zadání, ať už barevností nebo provedením, určitě kontaktujte naše zákaznické oddělení na e-mailu [email protected].
    Reklamaci s Vámi rádi vyřídíme k Vaší spokojenosti.

tým Belabel.

• Objednávku rozdelili na dva krát, pričom sa im stalo,že aj dobierku dali na oba produkty. Platiť za jednu objednávku dva razy... Mali by posielať tovar spolu,aj keď dodacia lehota sa tým predĺži. Takto čakám už tretí týždeň a tovar stále nemám ☹️

Reakcia obchodu Belabel.sk

za chybu se Vám opět velice omlouváme.
    Část vaší objednávky máte již u sebe, druhá část míří k Vám právě teď.
    Věříme, že balíček se podaří doručit co nejdříve.
    Ještě jednou se omlouváme za nepříjemnosti.

tým Belabel

Nedostatočne popísané produkty
    Nekvalitný material

Reakcia obchodu Belabel.sk

velice nás mrzí, že Vám materiál produktu nevyhovuje.
    U produktů vždy v popisku materiál uvádíme.
    Případně, pokud Vám informace uvedené na webu nestačí, je možné kontaktovat naše zákaznické oddělení, které Vám rádo poradí a pomůže.

• Kvalita potlače veľmi nízka
    • Neviem, či im došla farba, ale potlač vyzerala ako keď tlačíte s nízkym množstvo atramentu. Na niektorých miestach v úplne inej farbe, než na pôvodnej fotke.

Reakcia obchodu Belabel.sk

velice nás mrzí, že výsledek neodpovídá Vašemu zadání.
    Pokud je potisk opravdu barevně velmi odlišný a máte pocit, že potisk kvalita není dobrá, určitě neváhejte a kontaktujte nás.
    Nejrychlejší řešení je zaslat nám fotografii s číslem objednávky na naši e-mailovou adresu [email protected], naše zákaznické oddělení s Vámi již vyřídí případnou reklamaci.

• Rýchle jednanie
    • Nekvalitný tovar
    • Iné zloženie ako v popise
    • Tlač podpriemerná
    • Dodanie v inej farbe
    • Nesúhlas s námietkami po kontaktovaní

Tričko vyzeralo inak ako na obrázku. Iný strih. Nekvalitný materiál, ktorý sa označuje ako organic bavlna. V popise je ine zloženie výrobku ako na štítku. Tlač podpriemerná. Po prvom opratí hrozí znehodnotenie tlače a tričko sa natiahne do šírky keďže je z nekvalitného materiálu. Sklamanie. Po kontaktovaní predajcu nesúhlas a neuznanie námietok. Neodporúčam produkt ani predajcu. Pomer kvalita cena nevyvážený.

Taška síce z kvalitného materiálu. Dodanie v inej farbe, po námietke ponuka výberu iného odtieňa. Tlač centrovana napriek umiestneniu obrázka vpravo. Sklamanie. Pomer kvalita cena ok.

Reakcia obchodu Belabel.sk

děkujeme za Vaši reakci, dovolte se nám k ní taktéž vyjádřit.
    Ohledně tašky - zde přebíráme plnou odpovědnost, opravdu jsme udělali chybu a potiskli jsme Vám jiný odstín, než který jste si objednala a u tisku taktéž bohužel došlo k posunu dat. Jak Vám již psala kolegyně, rádi Vám v rámci reklamace nabízíme potisk nové tašky. Mezitím má náš dodavatel k dispozici i původní odstín - stačí nám odepsat na naši nabídku.
    Ohledně triček však nedošlo k žádnému pochybení, objednala jste 2 trička řady Organic a ty jste i obdržela, jak je i z Vámi dodaných fotografií patrné. Sama jste nám vyfotila i složení na cedulkách, které odpovídá deklarované 100%ní bavlně.
    S pozdravem, Belabel.cz

• Zaplatil som to už 6.9 a stále mi chodia email ze neobdržali platbu a nech ju vykonám znovu !!! Ak mi to nedorazi do konca mesiaca budem to riešiť inak !

Reakcia obchodu Belabel.sk

výzvy k úhradě Vám zasílá automatický systém k duplicitní objednávce, kterou jsem tedy stornovala. Platná zaplacená objednávka je nyní v externí šicí dílně, u šitých produktů uvádíme výrobní dobu 10 dnů. E-mailem Vám musely chodit i tyto informace, neboť o průběžném stavu objednávek pravidelně informujeme. S pozdravem, tým Belabel.

Absolútne onicom ako to vyzerá hodnota 5 eur.

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Jestliže se potisk nepodařil, určitě nás neváhejte kontaktovat na [email protected], rádi s Vámi vyřešíme případnou reklamaci. S pozdravem, tým Belabel.

Nekvalitné tričko, hrozný materiál.

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, pokud bylo s Vaší objednávkou něco v nepořádku, můžete ji samozřejmě reklamovat, napište nám prosím na naše zákaznické oddělení. Děkujeme,

• Rychle dodanie
    • Kvalitny material
    • Pekna tlac
    • Tricko S-ko je ako L-ko

Reakcia obchodu Belabel.sk

děkujeme za Vaši reakci, u každého produktu uvádíme tabulku velikostí, jestliže rozměry trika s tabulkou nesedí, mohlo by se jednat o vadný kus a v takovém případě nám prosím zašlete fotografii produktu s přiloženým metrem a v rámci reklamace bychom Vám rádi potiskli nové tričko.
    Hezký den, tím Belabel.

• Neviete doručiť na adresu neviete čo je zvonček alebo zaklopať že ste tu

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, děkujeme za reakci, nicméně toto je bohužel záležitost dopravce, my jako e-shop praktiky přepravních společností nijak neovlivníme.
    S pozdravem, tím Belabel.

nagyon koszonom

Reakcia obchodu Belabel.sk

My taktéž děkujeme za reakci, pokud se nejedná o ironii, tak je škoda že je hodnocení na negativním spektru :)

• Objednala som si ľanové vankúše, prišli mi poliesterove. Reklamoval som to a bolo mi povedané, že ľanové sa už nedodávajú (pritom sú stále v ponuke, dajú sa hodiť do košíka a píšu že viac ako 10 kusov skladom.KLAMALI ,predpokladám že nehceli mať robotu navyše). Nakoniec sme sa dohodli na zľave 50% aj keď za tu kvalitu mi to nestalo ale nechcela som robiť problémy.Do dnešného dňa mi neboli schopný vrátiť ani tu polovicu na účet .
    • Nespoľahlivosť,omnoho horšia kvalita ako prezentujú

Reakcia obchodu Belabel.sk

Děkujeme za hodnocení, mrzí nás, že jste zvolila řešení, které Vám nakonec vlastně nevyhovuje, v rámci reklamace jsme Vám bez okolků nabízeli i vrácení plné částky (s vrácením produktů), nezpůsobila byste nám tím žádné problémy. Vrácení probíhá prostřednictvím několika účetních operací, které bohužel nelze urychlit, do 14ti dnů od zadání reklamace budou peníze u Vás, až bude částka autorizovaná, budeme Vás informovat.
    Jedná se o doprodej posledních kusů, z důvodu, že dodavatel u tohoto produktu změnil materiál ho poté vyřadíme z naší nabídky. S pozdravem, tým Belabel.

• drahé poštovné zásielkovne
    • amatérska práca

Objednala som si plechovú tabuľku A4 (keďže bohužiaľ väčšiu už neponúkajú, možno naopak našťastie). Od tabule som neočakávala že bude niečo extra je to obyčajný plech odrezaný ako papier. Ale čo ma najviac pobúrilo je spracovanie. Na ich stránke som vložila obrázok z corelu (.cdr), ktorý pozadie nemal, avšak na náhľade mi zobrazovali biely obdĺžnik, tak som ich kontaktovala aby tam to pozadie nebolo a pripojila aj priamo súbor .cdr. Vyžiadali si iný typ súboru, (aj keď mi odobrili, že môžem priložiť súbor .cdr) a to pdf, ai a eps. Pre istotu som zaslala všetky, súbory ktoré môžete aj 100x zväčšiť a zachovajú si svoju kvalitu. O tom asi ich grafik nevie, pravdepodobne pracuje v skicári a to čo mi prišlo tak aj vyzeralo. Totálne prepixelované logo. Prepáčte, má to byť darček a ešte som sa nikdy tak nehanbila, keby som to vedela vytlačím to a zalaminatujem, kvalita by bola špičková oproti tomu čo ste mi poslali. Neviem za čo si pýtate ešte za prácu grafika keď nevie spracovať ani súbor, ktorý už grafikom prešiel. Nikdy viac, najradšej by som tovar vrátila ale nemám chuť riešiť poštu hore dole.

Reakcia obchodu Belabel.sk

velmi nás mrzí, že výsledný produkt neodpovídá Vašim představám.
    Rádi s Vámi vyřešíme případnou reklamaci aniž byste nám musela ceduli zasílat poštou.
    Co nejdříve Vás bude kontaktovat naše zákaznické oddělení, abychom mohli situaci vyřešit.
    S pozdravem

• Rýchlo doručené
    • Drahé

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš čas, cena je prisposobená nákladom na výrobu. Každý náš výrobok je zákazníkom vyrábaný na mieru (každá potlač je iná, je inej farby, veľkosti, umiestnenia atď.), takže v nákladoch prevažuje veľký podiel ľudskej práce. Cena trička je len zlomkom celkovej ceny. Je jednoducho rozdiel vyrobiť napr. v Číne milión rovnakých tričiek s rovnakou potlačou a vytvárať jeden produkt pre jedného zákazníka. Toto je teda dovod vyššej ceny :)
    Cena je navyše počítaná automatickým systémom už v pribehu zadávania návrhu a jej konečnú výšku sa zákazník dozvie ihneď, nieje teda nutné objednávku dokončiť, v prípadě že by cena presiahla možnosti kupujúceho.

Prišlo mi o pár čísiel menší tovar ,žiadna možnosť výmeny

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, nicméně nárok na výměnu by vzniknul pouze v případě, že by došlo k pochybení z naší strany (tj. potiskli bychom Vám jinou velikost, než jaká byla objednaná, anebo kdyby reálné rozměry neodpovídaly naší velikostní tabulce). V tomto případě však z naší strany k pochybení nedošlo, zaslali jsme Vám velikost, která byla zadána v objednávce. Jestli by nešlo o zakázkovou výrobu, výměna by samozřejmě přesto byla možná, ale jelikož se o zakázkovou výrobu jedná, možné to bohužel není. Zákonná lhůta na vrácení zboží bez udání důvodu se nevztahuje na zboží vyrobené či upravené na míru. Veškeré naše produkty Vám vyrábíme na základě Vašeho návrhu v naší on-line aplikaci jen pro Vás, a toto zboží není v případě vrácení dále prodejné.
    Děkujeme za pochopení. Tým Belabel.

• Dobré UI
    • Nevedia dodať tovar, ktorý ponúkajú (možno som si len náhodou zle vybral)
    • Vrátenie peňazí do 14 dní

Obchod má dobrú komunikáciu a veci riešia, ale tovar som nedostal.

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý deň, je nám ľúto, že sa Vašu objednávku nepodarilo realizovať do úspešného konca. U zvoleného tričko sme mali bohužiaľ na sklade posledný jeden kus, u ktorého sa potlač nepodarila, preto sme boli nútení ďalšie tričká objednať dodatočne. Peniažky Vám budú vrátené. S pozdravom, tím Belabel.

• Absolútne sa nikto nepozrel na grafiku!!! na stránke, vyzeralo že je Ok, ale keď prišlo príšerne zle orezané samolepky. Orez zasahuje do loga a tak to aj vyzera

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí, že potlač nevyšla pekne, kolegovia z reklamačného oddelenia Vás budú obratom kontaktovať.