Farba podtlače nezodpovedala skutočnosti. Jasná červená podľa konfigurátora bola v skutočnosti tmavá červená.

Reakcia obchodu Belabel.sk

velmi nás mrzí, že potisk neodpovídal Vašemu zadání.
    Bude Vás kontaktovat naše zákaznické oddělení řešení možné reklamace.

• predražené handry
    • nekvalitná potlač
    • spomalená výroba
    • vyhrážanie sa zákazníkovi za vlastné chyby?

No kde začať. Prvá objednávka dodanie až skoro o 2 týždne - nekvalitné 0,50 centové tričká predávané za 15€. Po prvom opraní ožmolené, vyťahané ako handry na umývanie podlahy, leteli rovno do koša pretože by som sa hanbil darovať ich. Druhá objednávka to mala zachrániť, tá pre istotu došla až po termíne, preto som ju už ani neprevzal. Teraz sa mi vyhrážajú mailami, že mám objednávku uhradiť aj keď ju nechcem. No choďte do riti s takými službami, keď to neviete robiť tak to nerobte!!! Prečo by zákazník mal preplácať Vaše chyby?! Vy by ste ešte mali poskytovať zľavu keď neviete dodať tovar v stanovený termín! Učiteľky na koniec školského roka vďaka vám dostali hovno, vyhodil som 30€ za tovar a aj tak nič z toho. NEODPORÚČAM!!!

Reakcia obchodu Belabel.sk

děkujeme za Váš čas, který jste věnoval napsání této recenze.
    Situaci jsme prověřili - v první řadě bychom se Vám chtěli omluvit za nedodržení termínu u Vaší druhé objednávky.
    Jelikož se jedná o objednávku vyrobenou na míru přímo Vám, má naše firma nárok na úhradu nákladů vzniklých s jejím vyhotovením (v případě nevyzvednutí). Proto Vám byl zaslán informační e-mail. Tento e-mail už Vám chodit nebude, jelikož vzniklo pochybení na naší straně a doručení jsme nestihli včas.
    Vaše první objednávka byla však expedována během 3 pracovních dnů, což je standardní doba a žádné pochybení v tomto směru na naší straně nevzniklo.
    Jak uvádíme na našich webových stránkách, máte právo na reklamaci Vaší objednávky. Pokud byste nás kontaktoval, rádi bychom s Vámi reklamaci triček vyřídili a našli pro Vás přijatelné řešení vzniklé situace.

• Tovar nebol vyrobený podľa mojej objednávky, bol neúplný

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, mrzí nás, že Vaše objednávka nebyla vyhotovená dle Vašeho zadání. Vadu na produktu nám můžete vyfotografovat a zaslat na e-mailovou adresu [email protected]. Naše zákaznické oddělení s Vámi situaci vyřeší.
    Hezký den.

• Fotky na niektorých produktoch rozmazane, nebola som spokojná s podložkou pod myš, napriek tomu, že fotku som poslala kvalitnú. Takže vianočný darček som si tak nepredstavovala.

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, je nám líto, že tisk nebyl dle Vašich představ. Vaši objednávku samozřejmě můžete reklamovat, situaci můžete řešit s naším zákaznickým oddělením na e-mailové adrese [email protected].

• Rýchle spracovanie objednávky
    • Celkom jednoduchá stránka
    • Kvalita

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, mrzí nás, že kvalita potisku není dle Vašich představ. Pokud byste chtěl vyrobený produkt reklamovat, můžete se obrátit na naše zákaznické oddělení, které se podnětem bude zabývat. Napsat můžete na naši e-mailovou adresu [email protected].
    Hezký den.

• Na obrázku bol pohár úplne väčší ako som čakal ale som spokojný

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, je nám líto, že hrneček neodpovídal Vaší představě. Jeho velikost je uvedena na našich webových stránkách v popisku produktu.
    Hezký den.

• Po prvom vypratí (podľa návodu) sa potlač začala trhať a zlepovať

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, mrzí nás, že se Vám potisk po vyprání takto poškodil. S reklamací se můžete obrátit na naše zákaznické oddělení na e-mailové adrese [email protected].

• Príjemný design stránky
    • Super designer software na tvorbu rúška. Veľmi intuitívny.
    • Kvalitná a voňavá látka
    • Neprimerane drahé na to akú kvalitu má výrobok
    • Pánske rúško je doslova obrovské. Zakrylo mi pomaly celú tvár.
    • Tlač bola pri doručovaní rozpitá

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, mrzí náš, že potisk nedopadl dle Vašich představ. V případě, že nejste s finálním produktem spokojen, je vždy možné objednávku reklamovat. S reklamací se můžete obrátit na naše zákaznické oddělení na e-mailové adrese [email protected].

• Otrasne rusko

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, mrzí nás, že jste s rouškou nebyla spokojena. Doufáme, že jste byla spokojena alespoň s vyřízením Vaší reklamace.
    Hezký den.

• obchod pokazí tovar a nedostanete náhradu

Jeden panák u Vás stojí 8eur, takže by človek aspoň čakal, že potlač nebude robiť neskúsený brigádnik. Potlač bola na všetkých 4 poldecákoch extrémne natiahnutá, takže obrázky boli totálne neforemné. Na sťažnosť a zaslané fotografie obchod uznal chybu a reagoval len, že ich to mrzí. 36 eur za poldecáky, ktoré sú zničené. Neskôr ponúkli 20% zľavu na spomínané poldecáky - čo ledva pokryje poštovné. Hrnček bol jediný v poriadku. Že Vám nie je hanba, keď zákazník u Vás nechá cez 50eur, takýto prístup. Poldecáky mali byť darček, takže ešte raz, “ďakujem”, Objednali sne prvý a posledný krát, a tento eshop známym neodporučím.

Hezký den,
    mrzí nás vaše nespokojenost, v systému objednávek vidím, že jste to již řešila skrze zákaznické oddělení a vracíme Vám peníze.

Som absolútne sklamaný kvalitou ako zapaľovača ( za pár centov z Aliexpressu ) tak I samotnou potlačou, ktorá sa dá prstom len tak zľahka zotrieť. Osobne by som sa hanbil niečo také ponúkať a ešte k tomu za také peniaze. Dôrazne neodporúčam tento obchod!

Reakcia obchodu Belabel.sk

Hezký den, mrzí nás vaše hodnocení, v systému objednávek vidím, že jsme Vám zasílali nový kus, doufám, že dorazil v pořádku. Pěkný den

Zapalovač mi prišiel nekvalitný,labilný. Vrch zapalovača nedoviera a vnútro vrchu hrdzavý.

Reakcia obchodu Belabel.sk

Hezký den, v systému objednávek vidím, že jsme Vám vraceli peníze, nicméně zapalovač není uvnirř rezavý, jsou to zbytky galvanizace, najdete to tak na všech zapalovačích. Hezký den

Prešlo už 10 dní a vankúš mi ani neprišiel, a ževraj nie je ešte ani ušitý. Budem verit, že mi zásielka príde, ked som už dopredu zaplatila.Trochu ma to sklamalo.

Reakcia obchodu Belabel.sk

Hezký den, celopotištěné produky šije ručně naše švadlena, doba expedice je tedy delší. Pěkný den

Kúpila som si vankúš veľký s motívom, ktorý som si navrhla. Všetko prebehlo v poriadku. Keď mi zásielka prišla bola som sklamaná. Materiál obliečky, nejaký poliester a výplň vankúša ani netuším aká gramáž. Vôbec nezodpovedal obrázku. Len taká hrubšia placka.

Za také peniaze som videla oveľa kvalitnejšie hrnčeky s potlačou, viac už nebudem objednávať

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, pokud bylo s Vaší objednávkou něco v nepořádku, můžete ji samozřejmě reklamovat, napište nám prosím na naše zákaznické oddělení. Děkuji

Doručenie trvalo dlho a tovar prišiel v inej farbe a s rozmazanou potlačou. Neodporúčam.

Reakcia obchodu Belabel.sk

Dobrý den, moc se Vám omlouváme, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení kvůli reklamaci. Děkuji

• široký sortiment
    • rýchle a ochotné jednanie pri reklamácii
    • 2 zo 4 položiek boli predmetom reklamácie
    • kvalita potlače zaostáva za konkurenciou (napríklad nesedia farby)
    • vyššie ceny oproti konkurencii

Nie ste schopný dodať tovar za 2 týždne.

• Rýchlosť
    • Tričko bolo pokrčené,
    • Veľkosť XL bola vhodná ako veľkosť M

• Bavlnené ponožky to určite neboli,
    • Kvalita príšerna,
    • Mal to byť darček, ktorý určite nemôžem darovať čiže vyhodené peniaze.