odporúčam tento obchod aj ostatným

• Dodacia lehota. 12.den tovar stale nemám.

Negatívne.

• výber

neviem

• dobry tovar za rozumne ceny
    • nulova komunikacia, cakala som na zaslanie udajov k platbe a potvrdenie ze mozem tovar uhradit - tak mi to napisali - aby som skor tovar neplatila. ked po vyse tyzdni neprisla ziadna odpoved, napisala som im a oni mi poslali sms ze doposial neeviduju moju platbu..tak som tovar hned uhradila a za behom dvoch dni bol doruceny. neposlali ziadne ospravedlnenie za chybu vzniknutu z ich strany. keby som sa neozvala dodnes nemam tovar dodany.

trosku su neprofesionalni ale inak v pohode. len si treba objednavku dobre sledovat a pytat sa.

Posteľ je dobrá, ale neviem ju nafúkať.

U mňa maximálna spokojnosť, určite by som tento obchod odporučila všetkým zákazníkom.

• Je to výborný obchod s dobrou komunikáciou čo som doteraz objednala vždy som to dostala a vždy bol aj malý darček ktorý ma velmi potešil s takým niečim som sa ešte nikde nestretla len tu velmi pekne dakujem .Prajem Vám vela úspechov len tak dalej .odporúčam každej mamičke KUPUJTE NA batolata.sk

Odporúčam každému kto otvorí túto stránku negatívne recenzie môže písat len chorobomyselný človek ktorý má v hlave popletené .

• Nechcem nikoho zastavať od nich som nakúpila pre moje 2 deti všetko od narodenia aj ako mali obchod v Bratislave. Nikdy mi neporadili zle vždy poradili ako usetrit a nie co som tam sla zoznamom pôrodnice mi vysvetlili prečo to kupit to nie tak som naozaj ušetrila hodne čo vedia mamičky co nakúpili podľa nezmyselného zoznamu z pôrodnice. Vźdy som bola spokojna aj do dnes som ak sa niekto precitá čo pise niekto tu proti hneď vidí to píše tá istá osoba. Ja ako tá čo tam nakupujem pravidelne som spokojná a nedám na nich dopustiť . Som získala hodne ušetrila čo na materskej je na nezaplatenie. Prajem Vám hodne úspechov.
    • Maťa.
    • Nic

Nechcem nikoho zastavať od nich som nakúpila pre moje 2 deti všetko od narodenia aj ako mali obchod v Bratislave. Nikdy mi neporadili zle vždy poradili ako usetrit a nie co som tam sla zoznamom pôrodnice mi vysvetlili prečo to kupit to nie tak som naozaj ušetrila hodne čo vedia mamičky co nakúpili podľa nezmyselného zoznamu z pôrodnice. Vźdy som bola spokojná aj do dnes som ak sa niekto precitá čo pise niekto tu proti hneď vidí to píše tá istá osoba. Ja ako tá čo tam nakupujem pravidelne som spokojná a nedám na nich dopustiť . Som získala hodne ušetrila čo na materskej je na nezaplatenie. Prajem Vám hodne úspechov.
    Maťa.

• Nekupovať sú to podvodníci
    • všetko

Odporúčam nekupovať. Títo ľudia sú podvodníci, ktorí chvíľu podržia eshop a potom to pustia k vode a založia nový. Nebudete mať kde reklamovať tovar, to isté sa stalo aj nám.

Začínali s obchodom Smobyk.sk (prevádzkovateľ spol. Transport & Business s.r.o.), keď mali príliš veľa negatívnych hodnotení tak ten obchod zavreli a spoločnosť zrušili zlúčením. Všetko si viete dohľadať na Obchodnom registri. Prebrala ich spoločnosť Akradia s.r.o., a tú následne Dareq s.r.o., ktorú prepísali na dákeho Rumuna.

Je len otázkou času kedy utopia aj terajšiu spoločnosť Shop4you s.r.o. Už zrušili svoj účet na modrom konikovi. Prevadzkuju este eshop www.najkupa.sk tak budte opatrni. Žiaľ existujú aj takí ľudia ako pán Verče, ktorí sa živia nepoctivým podnikaním.

Reakcia obchodu batolata.sk

Nakoľko je tak dobrá Vaša nepravdy tak treba hlavne uviesť spoločnosť skončila dôvodu v rozdielných názorov konateľov na pohľad zákazníka zabudol ste menovať Bač........ alebo to písala blízka osoba danej menovanej??? aj ostatné recenzie takého typu ??? Kto poznal obchod ktorý bol na Krížnej v Bratislave pozná pravé veci a nie klamstvá a pomstychtivosť, toho kto to písal IP adresa nám známa.
    Modrý koník exzistuje čo zas zavádzate je nakaždom či chce toho viac prevádzkovať alebo sa zameria jedným smerom a nevypisovať nezmysli pre Vašu spokojnosť sme to tam znova pustili i keď to nestíhame .https://www.modrykonik-pro.sk/shops/my-shop/

• - rýchlosť
    • - cena
    • - žiadne

Tovar som si objednala v piatok a v pondelok som ho už mala doma. Som veľmi spokojná.

• ŽIADNE
    • nekomunikuje

tovar som si objednala cez víkend..v pondelok mi prišiel e-mail že tovar sa odosiela a nedošiel do konca týždňa. keď ho manžel prevzal tak sme zistili, že v balení chýbali veci a došiel tovar poškodený!!!!

NO CELÉ JE TO ZLE!!!!!!

• Komunikacia so zakaznikom

Neodporucam!!

Vážená p,
    Monika Polák
    o odoslaní zásielky Vám išla sms z telefónneho čísla názvom Batolata.sk na tel . +421915459.....
    Dopredu napíšete neprevezmete zásielku to to je Vaše správanie . Podľa zákona osobných údajov , zverejníme všetky možné dostupné údaje o Vás čo nám zákon umožňuje nech si ostatný vytvoria mienku

• Kontakt

Neda mi neodpovedat verejne na vasu reakciu. Do kazdeho odoslaneho emailu (ktory bol zverejneny na Vasej stranke po Kontaktmi, a este stale nedosla odpoved) som zadala aj cislo objednavky.... a vzdy pred odoslanim emailu som skontrolovala stav obj. na stranke.... takze objednavka je realna, a predpokladam ze nie len moja staznost je realna! Mali by ste sa skor zamisliet nad tym, preco tu mate negativne hodnotenia a nie napadat sklamanich zakaznikov!!!
    S pozdravom.. (najdite ai ma podla ip adresy)

Dobrý den

je zaujímave sem neviete uviesť číslo objednávky a skrývať sa za prezývku .
    Batolatá.sk .

• :-(
    • neodporúčam čakám už 3 týždne a nič ani obraz ani zvuk

žiadná komunikácia

Reakcia obchodu batolata.sk

Podľa IP adresi vidíme kto píše nepravdivé recenzie , zverejníme Sem Vaše údaje a Váš obraz bude tu vidieť.
    Batolata.sk

• žiadny kontakt so zákazníkom!

pomaly týždeň čakám na odpoveď na email (na už viac emailov)... pričom v kontaktoch majú ´´odpoveď do 24 hod.´´
    objednávka po uplynutí týždňa ešte stále len v stave ´´prijatá´´

Reakcia obchodu batolata.sk

Ak by ste mali objednávku napíšete číslo objednávky a nie výmysel , že Vám nikto neodpovedá.

• Dostupná cena.
    • Nedá sa osobne vyzdvihnúť tovar.
    • Komunikácia s obchodom.

Všetko je v poriadku, len chyba dodávateľa že krabica bola potlačená- poškodená.
    Keď tovar idete darovať,ten obal je trošku zničený.

• Rychla dodacia doba,dobre ceny
    • Nemam nic

Boli sme spokojny

• nízke ceny
    • zaplatíte za tovar, ktorý údávajú že je na sklade a po 2 týždňoch tovar NIKDE!!!!!!

Nedajte sa zlákať na nízke ceny lebo sa nedočkáte tovaru a ani peňazí!!!!!

Dobrý deň

1. na stránke nikde nemáte napísané tovar skladom
    2. ak by ste bola realný zákazník tak vám príde na dotazník od heureky.sk

• Ceny a bleskové dodanie tovaru

Perfektný,maximálna spokojnosť