• Žiadna komunikácia zo strany obchodu

• fajn ceny
    • žiadna komunikácia

mala som trocha obavy, ale tovar došiel, aj keď to trvalo dlhšie

• dobrá cena
    • komunikácia so zákazníkom,
    • týždeň sa neviem dovolať, na email tiež nik neodpovedá

Nespokojná, nebola mi doručená celá objednávka, chýbal jeden produkt. Chcela som to s predajcom riešiť, avšak telefón nik týždeň nedvíha a na email ktorý som opakovane zaslala cez kontaktný formulár ako aj na adresu z ktorej mi potvrdili objednávku nik neodpovedá, hoci majú na stránke uvedené, že odpisujú do 24 hodín.

• - Emailova komunikacia je vasa slaba stranka, a podľa recenzíí iných zákazníkov aj telefonická. Iné e-obchody skoro automaticky na hoc akú otázku zákazníka odpovedajú promtne, a nie do 24 hod. ako to máte vy. Ja som mala na Vás tiež otázku a vôbec ste mi neodpísali. Dosť to odrádza. Ale doručenie prebehlo bez problémov, objednávka v piatok a doručenie v pondelok.
    • - Absencia aktuálnej informácie na webovej stránke o stave tovarov na sklade a zároveň záväzná vopred stanovená doba doručenia ak si tovar objednáte v daný deň, tak vám bude doručený vtedy a vtedy, no a človek sa na základe toho rozhodne.

Ja som s týmto obchodom nemala žiaden problém, okrem toho že neodpísali, ale tovar mi bol rýchlo a promtne odoslaný, predpokladám, pretože bol na sklade.

• žiadna komunikácia žiadne info o tovare

• Dobre ceny

Super

• Cena, rýchlosť dodania

• rozsiahly sortiment
    • pre viaceré vekové (mesačné) kategórie

Som spokojná. Lehota dodania 14 dní, nestalo sa mi, že by zásielka neprišla do tejto lehoty dodania. Kvalitne zabalené, nič poškodené, odporúčam

• Neodporucam,ziadna komunikacia,ziaden tovar neprisiel a to uz su 2 mesiace.

Neodporucam!

• Jedine nizke ceny
    • Zla komunikacia, tovar mi doposial nebol.doruceny a to su uz tri mesiace. Ked som sa ozvala tak ze ho uz posielali dvakrat. Asi tazko. Nikto ma neinformoval ze mi pride zasielka. Ani mail, ani telefon, ci sms. Ked som sa tam snazila dovolat, tak viac ako tyzden vypnuty mobil. Ved naco by sme mali informovat zakaznika. A este maju tu drzost ma osocovat ze ja som na chybe ze som si neprebrala zasielku. Ako cele.zle. vobec neodporucam!!!!!

Neodporucam

Denisa Balkova
    Banska Stiavnica
    Pripájame číslo zásielky ktorá išla už 2 x kde každy vidí kde je pravda , zadali ste slovenskú poštu na naše náklady sme Vám to znova zaslali kuriérom čo až potom došlo k prevzatiu číslo zásielky EN001608353SK

• Stránka je prehľadná a keď som telefonovala tak som sa vždy dovolala a dostala odpoveď
    • Tovar mi prišiel po dvoch týždňoch čo nie je až tak hrozné, ale 1. balík náhodne stratili, na základe toho, že som sa ozvala mi poslali druhý (komunikácia s obchodom bola v poriadku) ale potom následné doručenie nebolo úplne OK. Balík som si dala poslať poštou prišiel kuriérom čo tiež nie je až také zlé len keby mi kuriér aspoň volal pri doručení, nevedela som že bol u nás a tak nechal na bytovke pred dverami pohodený balík, ktorý mohol ktokoľvek zobrať a druhá vec bol pomliaždený, chvaľabohu nie poškodený. Keby bolo možné doložím sem aj fotky.

Náhodne stratený balík, následné riešenie zo strany obchodu OK ale následné doručenie nie úplne v poriadku, pohodený balík bez osobného prebratia pred dverami, s veľkým šťastím ho nikto nevzal keďže bývam na dedine a susedia sú OK, k tomu bol pomliaždený.

Dobrý deň

Službu slovenskej pošty nedokážeme ovplyvniť aj napriek sťažnosti na ich pracovníkov, ak ich doručovateľ má plat aký má sú radi , že ich tam majú . Kontaktovali sme ich spätná väzba nebola žiadna i keď ste videla náhradný balík bol obratom zaslaný

• Neda sa platit v hotovosti

• rýchlosť a dobrá cena
    • nenašla som

Odporúčam

• dobré ceny
    • rychlost
    • dobrá komunikácia

tovar mal najnizsiu cenu v tomto obchode
    toto bol prvy nákup, zatial spokojnost
    odporucam vsetkym kto nechce stravit cas zbytocne v obchodoch
    jednoducha a rychla forma nákupu

• neviem
    • dodacia doba

neodporucil by som ziadneho znameho na nakup

• siroky sortiment
    • Neskutocne klamu a zavadzaju.

Tovar mi po telefonickom prislube mal byt dodany stvrtok 2.7. Nic nedoslo, v piatok mi poslali mail, ze tovar uz zaslali postou. Kedze v pondelok som balik nedostala kontaktovala som obchod aby mi povedali podacie cislo balika. Pan mi najprv povedal, ze nie je pri pocitaci, ze zavola neskor. Volal o chvilu, ze to nevie v pocitaci najst, ale o 17:00 pride kolegyna a posle mi v sms cislo balika. Sms nedosla. V utorok rano som opat volala do obchodu co je s tym cislom, pan povedal ze sa spyta kolegyne a zavola. Viac nevolal, poslali mi sms, ze v stredu mi to privezie kurier. Ziaden kurier nedosiel. Objednavku som zrusila, obchod je velmi neseriozny.

• lacnejsie produkty
    • uplne ina cena prisla platit ako bolo na fakture
    • neustale omyly

Stranka ponuka lacnejsie produkty ale v skutocnosti faktura nezodpovedala skutocnej platbe.
    Neodporucam- neadekvatne riesenie objednavky

• + Nizke ceny
    • -Nasla som najvyhodnejsiu ponuku na kolotoc do postielky, ktory som chcela, tak som ho objednala. Dostala som hned sms, ze prijali moju objednavku. Cakala som 2 tyzdne a nic, tak som tam vcera zavolala. Povedali mi, ze dnes budu naskladnovat tovar, tak sa mi ozvu, ci ho budu mat. Nikto nevolal. Tak som zavolala opat. Ten kolotoc nemaju, cele leto bude odstavka, tak mi poslu na mail ponuku s inou alternativou. Neposlali mi nic. Tak som to objednala inde. Zajtra to budem mat doma.
    • -Vobec neodporucam, komunikacia ziadna, vybavenie ziadne. Takto seriozny predajca urcite nefunguje. Moja najhorsia skusenost. Nikdy viac.

NEODPORUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Nic
    • neodporúčam,nakoľko na tovar čakám uz 20 dní a stále neprišiel,najprv neni na sklade,potom to už poslali,zaujmave že nič nechodí. Najlepšie asi bude zrušiť objednávku,a od nich viac nič objednávať!!!otras

Vôbec neodporúčam....

• ziadne
    • v prvom mailu pisane neplatit pokial nebudete kontaktovany a za 3 dni pride smsm ze som neuhradil objednavku, po uhradenie ziadna odpoved pokial som im nepisal ja. Nejaky cinan odpisoval lamanou slovencinou ze to nemaju a asi mat nebudu ci nechcem autosedacku s hnusnou farbou. Cakam do pondelka a ak ju nebudu mat rusim objednavku.
    • uz vzivote odtial nekupim nic
    • najhorsi obchod z akeho som kedy nakupoval

v prvom mailu pisane neplatit pokial nebudete kontaktovany a za 3 dni pride sms ze som neuhradil objednavku, po uhradenie ziadna odpoved pokial som im nepisal ja. Nejaky cinan odpisoval lamanou slovencinou ze to nemaju a asi mat nebudu ci nechcem autosedacku s hnusnou farbou. Cakam do pondelka a ak ju nebudu mat rusim objednavku.
    uz vzivote odtial nekupim nic
    najhorsi obchod z akeho som kedy nakupoval

Patrícia Lašová
    Prvom rade ste si objednala Poľskú autosedačku bola Vám ponúknutá namiesto tmavo sivej, sivo čierna farba podobná ako máte vy objednávke autosedačku a došiel Vám email o dostupnosti. Vaše vyjadrenie svedčí len o tom ako sa živote pravdepodbne správate asi aj Vašom okolí. Ak niekto nie je spokojný napíše slušne nebol som spokojný . Pri objednávke ste videli dostupnosť a na Váš dotaz bolo odpovedané slušne bez agresivity .Pri objednaní Vám došiel email kde bolo napísané ak sedačka nebude do 14 dní budete informovaný .

Batolata.sk