Je to podvod, za tovar som zaplatila a ziaden tovar neprisiel. Stranka uz preventivne nefunguje...

• Nic
    • Vsetko

Toto je co za obchod?tovar zaplateny, samozrejme nedodany.stranka uz ani neexistuje pre istotu, telefonny kontakt ziadny, na email neodpovedaju...otras! To uz idu klamat a okradat ludi na detskych veciach?!

• Neviem posúdiť, podľa prístupu obchodu žiadne.
    • Komunikácia....

Doteraz som tovar nedostal,(od mojej objednávky to už je 28.dní), nedostal som žiadne vyrozumenie od obchodu.písal som i mail,čo je s mojou objednávkou, nikto mi neodpísal-takže vďaka....

• nijaké
  • Jednoznačne NEDOPORUČUJEM. Tovar nebol dodaný, dovolať sa na uvedené číslo nie je možné, neodpovedali na maily.

• Žiadne, sú to klamari.

• Prijateľne ceny
    • Žiadna komunikacia o stave objednavky,prešiel mesiac od uhradenia objednavky a nemam vyjadrenie o stave

Nespolahlivy

• nízke ceny
    • žiadna komunikácia

Obchod batolata neodporúčam. Som rada, že som chcela platiť dobierkou, obchod nekomunikuje, nereaguje. Objednávku som zrušila. Ani vtedy nereagovali.

• dlzka dodacej doby

• nízke ceny
    • dlhá dodacia doba

• Dobra cena tovaru
    • Dlhsia doba dorucenia (v mojom pripade 11 dni, co mi ale nevadilo)

Spokojnost!

• len dobré ceny a poďakovanie firmy že ste im zaplatili vopred na účet ale kominikácia nulová a tovar nikde
    • žiadna komunokácia

• Dodacia lehota

• Žiadne, podľa mňa sú to podvodníci!!!
    • Nekomunikatívnosť!!!

Strašné!!!Ani po viacerých emailoch a volaniach sa mi nikto neozval!!!Už tu nikdy nebudem nakupovať!!!

• Moja objednávka bola robená pred mesiacom. Po dvoch týždňoch mi poslali mail, že tovar bol odoslaný, ale doteraz nič neprišlo. A neobtazuju sa zdvihat telefón.

• Komunikácia s klientom o objednávke, zavádzajúce informácie a dodacia doba.

Moja prvý nákup v tomto obchode a negatívna skúsenosť s nedodaním časti objednávky a chybná informácia, že mi tovar posielajú a asi po mesiaci zatiaľ nič neprišlo. A keďže išlo o veci, ktoré som chcela do pôrodu mať k dispozícii, radšej som si ich mohla kúpiť inde.

• jedine ceny
    • (ale tovar aj tak neuvidite, takze vam ceny su nanic)
    • Vôbec žiadna odozva na mail, kde som zadala aj cislo objednavky a datum objednavky. Tovat bol odoslany (aspon podla zaslaneho mailu) uz pred 15 dnami a telefon mi nikto uz tyzden nezdviha ani v case od 10.00-14.00, cislo maju vypnute. Na adrese dodania sme kazdy den, lebo je to adresa do roboty.
    • Tovar mal byt darcek a uz ubehne mesiac od objednavky. Cize my veci uz budu nanic. Totalne neschopny e-shop, my mame tiez e-shop, ale takto sa spravat ku svojim zakaznikom je totalne neunostne.
    • Som zvedava ci veci vôbec pridu a ked ano ci pride vsetko.

Uz nikdy viac!!! NEODPORUCAM!

• dobra cena
    • ziadna komunikacia

neodporucam

• Pisali mi, ze objednavka bola odoslana 11.9.2015 - doteraz nedosla, co je cca 9 dni. Na mail nereaguju. Esteze som si dala zaslat tovar na dobierku!
    • Neodporucam. Aj napriek tomu, ze maju dobre ceny.

Nikdy viac

• nizke ceny