Pred viac ako týždňom mi prišiel mail o tom, že je tovar na ceste ku mne, napriek tomu dopravca to ešte neprevzal. Tovar neprišiel, na mail nik nereagoval, nasledne mi bolo telefonicky ponúknuté nech spravím novú OBJ a znovú zaplatím vraj to bude rýchlejšie a keď sa pôvodná OBJ objaví tak mi vrátia peniaze. Odmietla som, dať ďalších 100eur a zatiaľ nemám nič. A kedy sa nájde pôvodná OBJ nikto netuší. Zatiaľ čakám. Doposiaľ som mala s týmto obchodom len dobrú skúsenosť.

děkuji za informaci.
    Moc mě mrzí Vaše zkušenost s naším obchodem.
    Kolegové Vám opravdu nabídli nejrychlejší řešení Vaší situace.
    Věřím, že při další objednávce bude již vše v pořádku.

Spokojná

• Objednane 2 páry topánok. Komunikácia az po výzve, termíny neplatia. Jedny topánky nie su skladom, po vyše mesiaci som nútená zrušiť celú objednávku. Obchod vôbec neinformuje priebežne co sa deje, az po mojich urgenciach.

děkuji za informaci.
    Omlouvám se za nedostupnost zboží na našem webu.
    Předal jsem vaše sdělení kolegům na příslušné oddělení, aby se lépe zaměřili na dostupnost zboží na našich stránkách.

• super cena
    • rychle dodanie a hlavne zadarmo (na pobocku zasielkovne)

katastrofa

Reakcia obchodu Bambino.sk

děkuji za informaci. Omlouvám se za nepříjemnosti.
    Bohužel v době Vaší objednávky docházelo ke zpoždění doručení z důvodu vytížení dopravců.

[email protected]

Tovar som objednala 15.11., mal byt doruceny do mallboxu, po dvoch tyzdnoch som na infolinke dostala informaciu, ze je problem s dorucenim kvoli kapacite boxu. Mam cakat. Na dalsi emailovy dopyt spolocnost nereagovala. 13.12. Mi na infolinke oznamili, ze objednavka bola zrusena, obchod o tejto skutocnosti neposlal ziadnu informaciu a este nevratil ani peniaze. Posledny moj nakup na tomto eshope.

děkuji za informaci.
    Velice mě mrzí Vaše zkušenost s doručením na Mall box.
    Vaši připomínku jsem předal kolegům, kteří mají na starosti informovanost zákazníků, aby se tato situace již neopakovala.

Som spokojná.

• nedodanie tovaru podla zvoleneho sposobu dorucenia, tyzden ziadna odozva zo strany obchodu na moj email

Dobrý den
    děkuji za informaci a omlouvám se za vzniklé nepříjemnosti.
    Bohužel nedodání zboží v uvedené lhůtě bylo z důvodu přeplnění Vámi zvoleného odběrného místa.
    Vaši připomínku jsem předal kolegům, kteří mají dopravní oddělení na starosti, aby se tato situace již neopakovala.

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia

• tovar sa dá bez problémov vrátiť, na náklady obchodu - nesadla nám veľkosť čižmičiek, ale nemali sme s tým žiadne problémy, peniaze nám vrátili

žiadna

- výhodná cena
    - rýchle dodanie tovaru
    - zľava na prvý nákup

Tovar objednany a vyplateny online 2.12., 3.12. email, ze tovar bol odovzdany dopravcovi. Preslo 10 dni a tovar neprisiel, eshop na opakovane emaily nereaguje. Obavam sa, ci este uvidim svoje peniaze. V minulosti som z tohto eshopu casto objednavala a nebol nikdy problem (az na neochotu doplnit dalsi tovar do nevybavenej objednavky, chceli aby som urobila novu objednavku a zaplatila dalsie postovne, hoci este balik neexpedovali). Uz tu neplanujem objednavat a ak tak len na dobierku.

Reakcia obchodu Bambino.sk

děkuji za informaci a omlouvám se za vzniklé nepříjemnosti. Bohužel k nepředání zboží pro doručení došlo z důvodu přetížení externího dopravce.
    Doplnění tovaru do již vytvořené objednávky nám bohužel neumožňuje náš systém.
    Peníze vracíme vždy v co nejkratší možné době od stornování objednávky.

[email protected]

• spokojnosť po každej stránke
    • žiadna

V obchode som nakúpila viackrát, doposiaľ mám dobré skúsenosti.

• prehladny eshop
    • možnosť výberu doručenia

Objednane 2.12. Doreraz nemam info kedy uz zaplateny tovar pride.

Reakcia obchodu Bambino.sk

děkuji za informaci. Mrzí mě, že s naším e shopem jste nespokojený.
    ke zpoždění Vaší objednávky došlo z důvodu vytížení dopravců a následnému nedoručení v oznámeném termínu.
    Vaši připomínku jsem předal na příslušné oddělení ke zlepšení služeb pro naše zákazníky a tedy i doručování objednávek.

• klamliva reklama
    • zavadzanie uzivatela
    • nedostupnost tovaru na skladoch
    • spamovanie zakaznikov

cele zle!!! reklama na webe o tom, ze tovar budete mat na druhy den, dnes je 13.12.2018 a tovar nikde (objednane bolo 2.12.2018)

děkuji za informaci.
    Velice se omlouvám za vzniklé nepříjemnosti.
    Mrzí mě, že Vámi objednané zboží nebylo skutečně skladem.
    Zřejmě došlo k nesprávném propsání informací o dostupnosti na našem webu.
    Vaše připomínka byla předána kolegům, kteří mají toto na starosti.

[email protected]

• Za tovar som vopred zaplatila, mal byť doručený nasledujúci deň, keďže sa tak nestalo koktaktovala som ich platenú infolinku, kde som sa dozvedela, že u nich v systéme objednávka neexistuje atď., vraj sa to bude riešiť, ďalší den žiaden postup a tak som objednávku zrusila a boli mi vrátené peniaze. Absolútna nespokojnosť s nákupom.

Dobrý den, Michaelo,
    děkuji za Vaše sdělení.
    Velice se omlouvám za vzniklé technické potíže s Vaší objednávkou.
    Vaše připomínka byla předána na naše IT oddělení ke zlepšení našich služeb zákazníkům, aby se toto již neopakovalo.

[email protected]

3 tyzdne cakam na tovar skladom, medzitym mi posielali upomienky na platnu na uz uhradeny tovar, komunikacia s nimi je komplikovana a zdlhava. Absolutne tento obchod neodporucam.

děkuji za informaci.
    Moc se omlouvám za vzniklé zpoždění s doručením vaší objednávky.
    Informace ohledně upomínky Vám byla zaslána z důvodu dvou stejných objednávek na Vaše jméno, kde jedna byla placená a druhá nikoli.
    V případě potíží, je vždy možné nás kontaktovat emailem nebo telefonicky.
    Rádi Vám cokoli pomůžeme řešit.
    Děkuji a přeji hezký den.

• Tovar bol rýchlo doručený

• Po 11 dňoch od objednávky tovar stále neprišiel. Na tovar ďalej čakáme uvidíme kedy a či vôbec príde.

děkuji za informaci.
    Velice se omlouvám za vzniklé nepříjemnosti.
    Zpoždění doručení vzniklo vytížením dopravců.