• velky vyber tovaru,caste akcie na rozne druhy tovaru

S obchodom som velmi spokojna. Dorucene ako bolo napisane a kedze preberacie miesto mam blizko prace som si dala osobne vyzdvihnutie a tam tiez vsetko prebehlo bez problemou

• Na osobne vyzdvihnutie som mala 7 dni. Na treti den mi poslali sms aj mail, ze ak si tovar nevyzdvihnem objednavku zrusia. Ostavali mi 4!!!!dni a bombardovali ma ako keby uz mi horelo pod ritou.

• Rychle dodanie, super komunikacia

• Rýchlo vybavená objednávka
    • Žiadne komplikácie

Odporúčam všetkým a ďakujem za rýchle vybavenie

Tovar nebol doručený, keď som sa mailom informovala, v akom stave je objednávka, tvrdili mi, že mi bola 100 % doručená. Až po telefonickom oslovení zákazníckeho centra som sa dozvedela, že tovar bol poškodený, vracia sa späť k ním, objednávka z ich strany nebude realizovaná a peniaze mi budú vrátené po zaevidovaní storna do systému. Som zvedavá, ako dlho im to bude trvať.

Dobrý den, Andreo,
    děkuji za informaci. Omlouvám se za chybně sdělenou informaci ohledně stavu Vaší objednávky.
    Bohužel se informace propsala chybně již od dopravce, který Vaši zásilku měl v přepravě.
    Peníze vracíme zpravidla do pěti pracovních dnů zpět k zákazníkům.
    Prosím tedy o vyčkání.

[email protected]

Tocar dodany na druhy den

som spokojná s rýchlosťou dodania na výdajné miesto

• Storno bez problemov
    • Neseriozny z pohladu dodacej doby

Obchod nedodrzal uvedenu dodaciu dobu. Alibisticky len napisal mailom ze tovar neodoslali a budu ma kontaktovat kedy poslu. Neprisla ziadna dalsia info. Po niekolky negativnych recenziach a zisteni ze ide o mall som objednavku zrusila. Plus maju len za zakaznicku linku. Pani bola prijemna mila, bez otazok objednavku behom minuty stornovala. Peniazr vopred som neplatila.

děkuji za informaci.
    Omlouvám se za vzniklou situaci s Vaší objednávkou.
    Děkuji za pochvalu zákaznické linky.
    Vaše sdělení bylo předáno kolegům.
    Děkuji a přeji hezký den.

[email protected]

• objednávka sa stratila v systéme, takže som nedostal požadovaný tovar

děkuji za informaci.
    Moc mě mrzí stav Vaší objednávky.
    Objednávka se nepropsala z technického důvodu do našeho systému.
    Tato chyba je již opravena a mělo by být vše v pořádku.
    Děkuji a přeji hezký den.

[email protected]

Dakujem za komunikaciu ohladne topanok ktore ste nemali na sklade a ja som ich objednala.
    Prosim stiahnite ich z ponuky aby to nespravili aj dalsi.
    Nove objednane prislu velmi rychlo. Dakujem.

Po 12 dnoch nekomunikacie mi pani na call centre povedala, ze si to mam objednat znovu.

děkuji za informaci.
    Moc mě mrzí stav Vaší objednávky.
    Věřím, že při dalších objednávkách bude již vše v pořádku.

[email protected]

Úsmevné vysvetlenie mi napisali, nepodarilo sa im tovar doručiť, objednávku stornujú, ale ak tovar chcem môžem si ho ZNOVA objednať

Dobrý den, Siso,
    děkuji za informaci.
    Velice se omlouvám za vzniklé nepříjemnosti.
    V případě, že je objednávka stornována, není bohužel možné zboží znovu odeslat a tedy rada o vytvoření nové objednávky byla správná.

• veľmi rýchlo
    • bez problému

Kvalitný tovar, prijateľné ceny, rýchle dodanie. Veľká spokojnosť.

Tovar vraj skladom, objednany a zaplateny kartou 3.12. Dna 14.12. je objednavka stale otvorena a na mail, ktory som posielala pred 3 dnami mi zatial neprisla odpoved... je to moj prvy nakup cez bambino a neviem, ci nebude posledny...

děkuji za informaci.
    Velice se omlouvám za vzniklé nepříjemnosti.
    Bohužel ke zpoždění odpovědí na emaily docházelo z důvodu velkého množství dotazů od zákazníků a naše emaily jsou zpracovávány postupně dle doručení na naši emailovou adresu.

• Vybavené do pár dní
    • Tovar nepoškodený
    • Spokojnosť maximálna

Dobré ceny a rýchle dodanie

• Rychle dodanie

Na stranke bolo uvedene “Mozte mat uz o 2 dni”. Na dalsi den skoro rano mi prisiel mail, s tym, ze objednavka je kompletna a s cislom zasielky u kurierskej sluzby. Ani do tyzdna nebola objednavka dorucena. Dozadovat informacii k stavu som sa musela ja na infolinke, s tym, ze mi bolo opakovane, ze sa s tym neda nic robit, iba stornovat objednavku (hoci bola uz zaplatena). Nakoniec sa musela objednavka stornovat, vystavit nova a po 10 dnoch som si mohla ist pre nu fyzicky do mall.sk. Mrzi ma tato skusenost, lebo s mall.sk som doteraz bola velmi spokojna.

Dobrý den, Michaelo,
    děkuji za informaci.
    Omlouvám se za vzniklé komplikace s Vaší objednávkou.
    Vaši připomínku jsem předal kolegům ke zlepšení služeb pro zákazníky.