• Objednávku vybavovala spoločnosť avenberg.cz, ale priamo z jej stránky sa na Slovensko objednať nedalo
    • Predražená preprava
    • Podľa sledovania zásielky je tovar už 5 dní na depe v Trenčíne a nič s ním nerobia
    • Na otázku kedy mi bude tovar doručený odpísali ráno z SDS (slovenská doručovacia služba) že dnes a že pošlú sms. Nemám ani sms, ani tovar, je 21:50 hod.

Objednávala som prvý a zároveň poslednýkrát z tohto obchodu. Česká stránka je na úrovni, ale slovenská sa môže hanbiť.

• Dva krat objednqny ten isty tovar a dva krqt prisiel poskpdeny

Reakcia obchodu Avenberg.sk

Ďakujeme za spätnú väzbu. V prípade potreby prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie.

Avenberg.sk

rychle vybavenie objednávky a jej doručenie - bez problemov

Reakcia obchodu Avenberg.sk

ďakujeme za pozitívnu recenziu. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.
    Avenberg.sk

• Kvalitný tovar, rýchle dodanie,super som spokojná.

Dobrý deň!

Veľmi pekne ďakujeme za čas strávený hodnotením. Váš názor iste ocenia aj ostatní užívatelia.

Avenberg.sk

• Veľké problémy s dodaním , Objednávku som musela vytvárať 3x. 1.krat tovar dodaný v poškodených krabiciach, 2.krat nedodany vraj som zásielku odmietla prevziať a konečne po 1,5 mesiaci mi tovar bol doručený a to vzhľadovo jednake stoličky no 2 druhy

Pracovníčka mi povedala že keď sa mi nepáči tak aby som objednávku zrušila a u nich nekupoval - " náš zákazník - náš pán" aspoň tak to kedysi platilo ale dnes je nová doba aj v prístupe k zákazníkovi

Reakcia obchodu Avenberg.sk

dňa 4.4.2024 ste volali na našu zákaznícku linku, kde Vám operátorka vysvetlila celú situáciu. Zásielka sa nám vrátila na sklad ako neprevzatá zásielka, v tomto prípade už zásielky opätovne neposielame, ale umožňujeme zákazníkom, aby si vytvorili novú objednávku. Operátorka Vám navrhla vytvoriť si novú objednávku, avšak Vy ste sa od nej opýtali, že to 1000-krát máte objednávať? Operátorka Vám povedala, že ak o tovar už nemáte záujem, nie ste povinná vytvoriť si novú objednávku. Následne na základe Vášho súhlasu Vám vytvorila novú objednávku. Chceli by sme podotknúť, že naša pracovníčka zákazníckej linky konala v súlade s našimi internými postupmi.
    Ak Vám bolo doručené niečo iné, než ste si objednali, prosím obráťte sa na naše reklamačné oddelenie.

• Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Avenberg.sk

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

Rychlost dodania

Reakcia obchodu Avenberg.sk

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie. Veríme, že aj v budúcnosti budete s našimi službami spokojný.

• Rýchlosť dodania

Musím pochváliť doručenie, tovar prišiel naozaj v službenom čase, sedačka vyzerá ako na obrázku zatiaľ som s ňou spokojná... Bohužiaľ čo si zaplatíte to máte a na to prídete pri skladaní, keď Vám najskôr skryjú súčiastky do sedačky a nikde Vás na to neupozornia a potom nepasujú diery so šrobami... také "Dorob si sám". Pokiaľ máte doma šikovného chlapa a nástroje tak to nie je problém...

Reakcia obchodu Avenberg.sk

ďakujeme Vám za recenziu, sme radi, že ste spokojná s objednaným tovarom. V prípade potreby prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie.
    Avenberg.sk

Dobry prehlad a jednoduche nakupovanie. Tovar krajsi ako na obrazku a jednoducha a rychla montaz. Som velmi spokojna.

Reakcia obchodu Avenberg.sk

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom spokojná.

Spokojnosť

Dobrý deň!

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

• Výhodná cena produktu
    • Pomerne vysoké náklady spojené s dopravou

Reakcia obchodu Avenberg.sk

ďakujeme Vám za recenziu, na Vašej spokojnosti nám záleží. Expedičné náklady sú vypočítané na základe rozmerov, hmotnosti a počtu balíkov, a keďže väčšinou ide o nadrozmerné balíky, náklady na dopravu týchto produktov sú vyššie.

Dobrý deň!

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

Avenberg.sk

• Rýchla dodávka, dobrá cenová úroveň, výrobok je veľmi praktický

Doporučuje nakupovanie v Avenberg. sk pre rýchle vybavenie a doručenie objednaného tovaru. Výrobok je účelovo riešený a vhodný pre použitie.

Reakcia obchodu Avenberg.sk

Ďakujeme za odoslanie Vášho hodnotenia. Vďaka vašim názorom sa môžeme neustále zlepšovať a prinášať vám kvalitné služby.

Avenberg.sk

• rychle dorucenie, baliky prisli dobre zabalene - neposkodene, popis produktu zodpoveda realite, zatial nepostavene - takze ku kvalite produktu neskor

Reakcia obchodu Avenberg.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.
    Avenberg.sk

Tovar mi bol doručený v poriadku a včas.

Dobrý deň!

Ďakujeme za kladné hodnotenie.

Avenberg.sk

• Ceny za tovar sú primerané
    • Dost velké poštovné 25€ je trocha vela

Reakcia obchodu Avenberg.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.
    Expedičné náklady sú vypočítané podľa rozmerov, hmotnosti a počtu balíkov.
    Avenberg.sk

Všetko prebehlo v krátkej dobe .Zakúpený tovar zodpovedá opisu.

Dobrý deň!

Ďakujeme za hodnotenie. Veľmi si vážime Váš názor.

Rychle dodanie,kvalitny vyrobok

Dobrý deň!

Veľmi pekne ďakujeme za čas strávený hodnotením.

Dobrý deň!

Ďakujeme za kladné hodnotenie.

Avenberg.sk

Široký sortiment a cena oproti konkurencii

Reakcia obchodu Avenberg.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. Vaša spokojnosť nás veľmi teší.