Na zakúpený tovar som musel konkrétne na stôl vymeniť dlhšie šróby, nakoľko od výrobcu boli príliš krátke(chytili asi 1.5 závitu).

Reakcia obchodu Avenberg.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. V prípade potreby prosím kontaktuje naše reklamačné oddelenie.

Tovar mal byt naskladneny 7.5. je 13.5. a nič ani z obchodu ani od dopravcu

Reakcia obchodu Avenberg.sk

v systéme som vyhľadala Vašu objednávku, objednaný tovar je naskladnený, takže objednávka sa už začala spracovávať, a bola k nej vystavená faktúra. O spracovaní objednávky posielame e-mailové notifikácie, ak ste notifikáciu nedostali, odporúčame si prezrieť spam alebo hromadnú poštu. Bližšie informácie o vybavovaní objednávky Vám poskytneme na našej zákazníckej linke na čísle +421 233 889 030.
    Avenberg.sk

• Objednávku vybavovala spoločnosť avenberg.cz, ale priamo z jej stránky sa na Slovensko objednať nedalo
    • Predražená preprava
    • Podľa sledovania zásielky je tovar už 5 dní na depe v Trenčíne a nič s ním nerobia
    • Na otázku kedy mi bude tovar doručený odpísali ráno z SDS (slovenská doručovacia služba) že dnes a že pošlú sms. Nemám ani sms, ani tovar, je 21:50 hod.

Objednávala som prvý a zároveň poslednýkrát z tohto obchodu. Česká stránka je na úrovni, ale slovenská sa môže hanbiť.

Reakcia obchodu Avenberg.sk

ďakujeme za spätnú väzbu. Objednávky s doručením na územie Slovenska vieme prijať len zo stránky avenberg.sk. Mrzí nás, že nie ste spokojná s prepravnou spoločnosťou. Ak ste ani dnes neobdržali tovar, prosím, kontaktujte nás na našej zákazníckej linke +421 233 889 030 alebo na [email protected], aby sme túto situáciu čo najskôr mohli vyriešiť.
    Avenberg.sk

• Dva krat objednqny ten isty tovar a dva krqt prisiel poskpdeny

Reakcia obchodu Avenberg.sk

Ďakujeme za spätnú väzbu. V prípade potreby prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie.

S pozdravom:
    Avenberg.sk

• Veľké problémy s dodaním , Objednávku som musela vytvárať 3x. 1.krat tovar dodaný v poškodených krabiciach, 2.krat nedodany vraj som zásielku odmietla prevziať a konečne po 1,5 mesiaci mi tovar bol doručený a to vzhľadovo jednake stoličky no 2 druhy

Pracovníčka mi povedala že keď sa mi nepáči tak aby som objednávku zrušila a u nich nekupoval - " náš zákazník - náš pán" aspoň tak to kedysi platilo ale dnes je nová doba aj v prístupe k zákazníkovi

Reakcia obchodu Avenberg.sk

dňa 4.4.2024 ste volali na našu zákaznícku linku, kde Vám operátorka vysvetlila celú situáciu. Zásielka sa nám vrátila na sklad ako neprevzatá zásielka, v tomto prípade už zásielky opätovne neposielame, ale umožňujeme zákazníkom, aby si vytvorili novú objednávku. Operátorka Vám navrhla vytvoriť si novú objednávku, avšak Vy ste sa od nej opýtali, že to 1000-krát máte objednávať? Operátorka Vám povedala, že ak o tovar už nemáte záujem, nie ste povinná vytvoriť si novú objednávku. Následne na základe Vášho súhlasu Vám vytvorila novú objednávku. Chceli by sme podotknúť, že naša pracovníčka zákazníckej linky konala v súlade s našimi internými postupmi.
    Ak Vám bolo doručené niečo iné, než ste si objednali, prosím obráťte sa na naše reklamačné oddelenie.

Avenberg.sk

Obchod nekomunikuje neudava cas dodania tovaru

Reakcia obchodu Avenberg.sk

dňa 15.4.2024 ste volali na našu zákaznícku linku a operátorka Vám poskytla bližšie informácie o doručení. Inú komunikáciu, mail alebo prichádzajúci hovor od Vás neevidujeme.
    Avenberg.sk

Tovar nevoldodany komplet ako je uvedene v ponuke, vraj som nieco omylom vymazal, podla mna sa jedna o povodne praktiky obchodu,
    nedoporujujem nakupovat !

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Bohužel při vytváření objednávky jste si z košíku vlastním přičiněním vymazal dárek - Automatický univerzální otvírač okna skleníku - toto si snadno můžete ověřit i v kopii objednávky, kde již otvírač nemáte uvedený.
    Pokud by otvírač byl standartně ponechaný v košíku, následně by se propsal i do našeho systému, a také by Vám byl zaslán, stejně jako ostatním zákazníkům.
    Avenberg.sk

Dobrý dne kurier tu bol piatok nedalo sa platiť kartou ..Tak som išla vybrať hotovosť stým, že povedal ze sa ozve a nič do teraz .. zajtra doobeda niesme doma už ... 0911089185 ..a zvonil ani nevolal nemám kontakt ..

Reakcia obchodu Avenberg.sk

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Chování řidiče nás velmi mrzí.
    Avenberg.sk

• Popis produktu farba a rozmeri nezodpovedajú ,farba je skoro čierna a nie hnedá , a lavica podľa rozmerov je kradcia o 7cm ,dvaja ľudia sa tam ledva zmestia

Reakcia obchodu Avenberg.sk

moc nás mrzí, že nejste s produktem spokojený. Set nábytku je prodáván v černé a tmavě hnědě barvě. Na obrázku u výrobku je vidět, že se jedná o tmavě hnědou barvu, ve světle hnědé barvě žádná fotografie u výrobku není. Proto není možné nábytek zaslat ve světle hnědě barvě, která není součástí naší nabídky.

Rozměry jsou vždy uváděny v nejširším místě výrobku, aby zákazník věděl, jak bude nábytek zabírat prostor. Pokud se měří pouze sedák, musí se počítat s tím, že jsou do rozměrů u výrobku zahrnuty také opěradla, která přidají nějaký centimetr navíc.

Pro případ, že nejste s objednávkou spokojený, příště nás prosím kontaktujte na [email protected] nebo [email protected], kde spolu vyřešíme vrácení zboží k Vaší spokojenosti.

Děkujeme,
    Avenberg.cz

• Hrozná kvalita.
    • Skôr dekorácia než použiteľný nábytok
    • Za tú cenu ale človek nemôže nič iné čakať
    • Skúsili sme, ale neodporúčame

Reakcia obchodu Avenberg.sk

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi. Moc se omlouváme za komplikace, pokud Vám zboží nevyhovuje, tak jej můžete vrátit do 14ti dnů od zakoupení. Nebo v případě reklamace se, prosím, obraťte na naše reklamační oddělení.
    Děkujeme moc za pochopení a ještě jednou se omlouváme.
    S pozdravem Avenbrg.sk

• Prisiel mi dotaznik na produkt, ktory mi zatial nebol doruceny, napriek enormne drahej uctovanej cene dopravy. Tak verim, ze ten dotaznik je len neporiadok firmy a dopravcu a tovar pride. Takze hodnotim len doterajsi stav mojej objednavky.

Reakcia obchodu Avenberg.sk

Dobrý den, velice Vám děkujeme za Vaši recenzi. Na Vaší spokojenosti nám záleží. Vzhledem k tomu, že vidím Vaši zásilku na DEPU, tak bude dopravní společnost doručovat v nejbližších dnech. Dotazník chodí automaticky podle data objednání. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení
    S pozdravem Avenberg.cz

Doba dodania tovaru ako z Číny

Reakcia obchodu Avenberg.sk

Dobrý den, velice se omlouváme za Vaši zkušenost. Doba dodání se odvíjí od zboží, které vyberete a zda je skladem v České republice.
    Děkuji moc za pochopení a ještě jednou se omlouváme
    S pozdravem Avenberg.cz

Tovar vyzera uplne inak ako na obrázku. Zavádzajúce fotky a informacie.
    Drahá doprava, asi preto aby ste potom tovar uz nechceli vratit spat a prisli tak o vela penazi! Trosku zvlastny biznis model a istým spôsobom klamu zákazníkov.

Reakcia obchodu Avenberg.sk

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi. Na Vaší spokojenosti nám záleží. V případě potřeby prosím, kontaktujte naše reklamační oddělení.
    S pozdravem Avenberg.sk

Tovar mi prišiel nekompletný a pri reklamácii obchod mi nebol schopný tovar doručiť poslal len finančnú kompenzáciu

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    V systému vidím, že kromě finanční kompenzace Vám byla nabídnuta i možnost odvozu celého zboží a vrácení kupní částky.
    Vy jste vybral variantu finanční kompenzace.
    Náhradní díly bohužel opravdu nemáme k dispozici.
    Za způsobené komplikace se Vám samozřejmě velice omlouváme.
    Avenberg.sk

Katastrofálna komunikácia. Drzí, arogantný. Bez odpovede, vraj ona je len operátor. Tak ma prepojte do obchodu nech mi niekto dá odpoveď. Že čo si to dovoľujem dávať také otázky.

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Na základě Vašeho hodnocení jsme si vyposlechli všechny Vaše hovory na naši zákaznickou linku.
    Všechny Vaše dotazy ohledně zahradního domku/garáže, dopravy, platby apod. byly dle našeho názoru v pořádku zodpovězeny.
    Váš hovor ze dne 5.10.2023 týkající se expedičních nákladů, kdy jste se na operátorku rozčiloval ohledně výše těchto nákladů a kdy Vám bylo sděleno, že je to bohužel takto systémově nastaveno a že ona jako operátorka s tím bohužel nic udělat nemůže, protože částky ona netvoří, není dle našeho názoru katastrofální komunikace, není to ani drzé a arogantní chování. V hovoru Vám nikdo neřekl, že co si to dovolujete dávat takové otázky. Částka expedičních nákladů je pevně stanovena a je čistě na zákazníkovi, zda částku akceptuje či nikoliv.
    Avenberg.sk

Tovar nebol v poradku zle sedeli diely

• Tovar nebol 100% stave.
    • Kupovaní tovar mal nejaké závady .
    • Neuverejnili moju negatívnu hodnotenie na ich stránke

Páka vydáva hrozne zvuku.Potlač na páke zoškriabana .Kolieska sa lupu .

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Za doručení zboží v ne 100% kvalitě se Vám velice omlouváme, vždy se v takovém případě můžete obrátit na naše reklamační oddělení, kde s Vámi celou situaci vyřešíme.
    V systému bohužel nevidím, že byste naše reklamační oddělení nějakým způsobem kontaktoval.
    Avenberg.cz

• Neboli dodané šroby, chýbala jedna tyč a aj návod

Po reklamácii sľúbili že všetko pošlú

Reakcia obchodu Avenberg.sk

Dobrý den, velice Vám děkujeme za Vaši recenzi. Na Vaší spokojenosti nám záleží, proto nás velice mrzí, že nastalo nedopatření, které uvádíte. Reklamační oddělení jistě vše dořeší k Vaší spokojenosti.
    S pozdravem Avenberg.sk

• Neochota učtovnej operacie za učelom predaja tovaru

Reakcia obchodu Avenberg.sk

Dobrý den, velice Vám děkujeme za Váš názor.
    S pozdravem Avenberg.sk

• Písali že doprava zadarmo a keď som odoslala objednávku ,na ktorej nebola doprava rátaná,poslali mi email v ktorej bolo poštovné vyše 50€

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
    Na našem eshopu nikde neuvádíme informaci o tom, že bychom nabízeli dopravu zdarma. Výše dopravy se v našem eshopu odvíjí od velikosti, váhy a počtu objednaných kusů.
    Při vytváření objednávky je částka za dopravu viditelná celkem na 2 místech a to ještě před samotným odesláním objednávky. Částku za dopravu mohou všichni zákazníci vidět v kroku 2 Vyplnění údajů a dále v kroku 3 Kontrola údajů. V samotném kroku 3 je jasně viditelná i celková cena objednávky, která obsahuje cenu zboží + expediční náklady + dobírku.
    Tedy ještě před samotným odesláním objednávky máte možnost vidět částku za dopravu celkem 2x a dále vidíte i celkovou cenu objednávky.
    To, že zákazník tyto informace nevnímá či přehlíží, bohužel nelze z naší strany ovlivnit.