• Tovar nekompletné, rohože nepresné... typ auta bol vybratý, nuž za menej peňazí aj menej muziky...

Ďakujeme, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie a pracujeme na náprave.

Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste.

AUTOvybava.sk

Autovaničky pre šoféra a spolujazdca v predu OK.
    Zadné autovaníčky nemajú požadovaný tvar podľa podlahy - sú väčšie.
    Materiál by mohol byť tiež kvalitnejší - rýchlo sa špinia.

Reakcia obchodu AUTOvybava

Neevidujeme od Vás žiadnu sťažnosť ak ste nespokojný tovar môžete do 14 dní vrátiť.

AUTOvybava.sk

• nepresný a zavádzajúci popis výrobku

nepresný a zavádzajúci popis výrobku , predávate poťahy, v popise nie je jasne, pre aký typ auta poťah pasuje

Reakcia obchodu AUTOvybava

Mrzí nás vaše hodnotenie. V popise je jasne uvedené že ide o univerzálne poťahy a vysvetlené čo to to znamená. Nepíšete pravdu v hodnotení.

• Zlá komunikácia s kupujúcim

Až po dodaní tovaru som zistil,že ak sa mi nezatvoria okná na aute,tovar nemôžem vrátiť.Prečo to nepíšete pri objednávke?

Reakcia obchodu AUTOvybava

Vôbec nepíšete pravdu, táto informácia je na webe priamo v popise produktu. Taktiež je prikladaná v balení ku produktu.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Poťahy boli ponúknuté látkové, no neboli to látkové.

Nespokojnosť.

Reakcia obchodu AUTOvybava

Vôbec vášmu hodnoteniu nerozumieme. Poťahy ste mali latkové a latkové boli odoslane.

Objednávku sme skontrolovali. Nechápeme ani prečo ste nás nekontaktovali ak ste mali problém alebo prečo ste tovar nevrátili. Vaše hodnotenie je žiaľ klamstvo.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Ochrana dverí, hrôza -nepoužitelne, krátke ani 10 cm, tvrdý plast na lepenie, čo môže poškodiť lak auta pri odpadnutí, Rozmer a materiál v ponuke nebol podľa mňa napísaný.

Ďakujeme, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie.

Žial eshop nemôže za to, že si nesprávne objednáte produkt. Na webe sú aj reálne fotografie produktu. Pokial nie ste spokojný do 14 dní môžete tovar vrátiť. Mohli ste nás aspoň kontaktovať ale nám ste sa vôbec neozvali, že máte s produktom problém. Tohoto produktu sa už predali 100ky kusov a je to prvá negatívna reakcia. Nepochopili ste o aký produkt ide, myslím že vy ste chceli niečo iné.

AUTOvybava.sk

• Ten kryt kapoty na Vitaru.By som im obuchal o hlavu.Poškrabaný..krytky šrobiek nesedia.

Reakcia obchodu AUTOvybava

Je to jedna z možností riešenia problému, ale skôr by sme preferovali nejaké slušnejšie a inteligentnejšie riešenie.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Ceruzka na opravu laku urobila je o nicom,nahradite ju bezfarebnym lakom na nechty. Autopotah je Polska kvalita okrem toho som objednal na Toyotu Rav4 2019 a priel mi na Yaris( vypisane od vyrobcu) takze nepasuju.

Dobry den,

treba si poriadne citat co nakupujete, aby ste potom nemuseli klamat.

1. Ceruzka funguje presne tak, ako je uvedene v popise a vyrobky Quixx patria medzi top kvalitu.

2. My nepredavame zjadne potahy na mieru, ale vsetko su univerzalne potahy. Takze ste nemohli objednavat na Rav4 a ani vam nemohlo prist na Yaris. Objednali ste univerzalne a prislo vam univerzalne. V popise je riadne vysvetlene co to znamena univerzalne potahy.

V druhom pripade vam vadi polska kvalita, prvy vyrobok je nemecky a ani s tym nie ste spokojny, aka krajina by vam vyhovovala? Alebo zeby problem nebol v krajine vyrobcu?

Ak ste teda nesuhlasili s popisom uvedenych tovarov naco sluzia, vsetko je detailne popisane na webe nemali ste robit nakup. Ak ste aj napriek tomu nakup urobili do 14 dni mozete neposkodeny tovar bez udania vratit. Namiesto toho vsak cakate na formular aby ste popisali klamstva. Uz ste mohlo mat peniaze spet na ucte.

AUTOvybava.sk

Ono je to zle nastavené a s človekom ktorým som môj problém Riešil nepozná ani autá objednal som si na Audi A6c6 sedan deflektory a prišli mi zle krále na Audi a 6c7

Reakcia obchodu AUTOvybava

Všetko je nastavené správne a jednoznačne uvedené na webe. Vám prišiel tovar presne taký ako ste si objenali. Problém je ale v tom že vy ste si objednali nesprávne, neviete identifikovať aké máte auto a zároveň ani po snahe vysvetliť vám problematiku stále neviete porozumieť ani základom čo je kombi, čo je sadan a čo to je model 1997-2004 a 2004-2011. Žiaľ za to, že neviete tomu porozumieť my nemôžeme.

Vysvetlim vam to ešte raz tu. Ak máte model auta 2004-2011 je uplne jasne že vám nebude pasovať doplnok na model 1997-2004 ktorý ste si objednali. Tak prosím neklamte.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Dobry den, neviem ako je to mozne, ale objednala som si dost drahe potahy na Seat Ibiza, prisli mi potahy, ale su bez otvorov na opierky hlavy, pre mna nepochopitelne??? Ako je to mozne ze za cenu 61E mam potahy ktore asi vratim????? SABOVA 0903127878

Reakcia obchodu AUTOvybava

1. Poťahy máte za 55 eur nie 61.
    2. Objednnávali ste univerzálne poťahy, nie poťahy šité na mieru, Všetko je na webe riadne uvedené. Žial tieto informácie ste si neprečítali a mohli ste sa vyhnúť problémom, kedže vy požadujete poťahy na mieru a nie univerzálne.
    3. Stačilo len zavolať a všetko by ste už mali dávno vyriešené aj paniaze za vrátený tovar by už boli na Vašom účte. No vy ste si zvolili že najskôr počkáťe na formulár hodnotenia z Heureky aby ste si povymýšlali neprevdivé veci namiesto slušného riešenia.

AUTOvybava.sk

Objednal som si autopoťahy trend line, autopoťahy sú otrasnej kvalite nato aká je ich cena, výrobca udáva že poťahy sú aj na delené sedačky ale nieje tomu tak výrobca zavádza obrázkom ktorý má na stránke určiťe neodporúčam kupovať a dúfam v čoskoré vrátenie penazí.

Ďakujeme, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie.

Objednali ste si tie najlacnejšie poťahy v ponuke. Takže cena zodpovedá kvalite. Nemôžete napr. od Dácie požadovať to čo od Mercedesu. Namiesto čakania na formulár od Heureky ako napíšete negatívne hodnotenie ste mohli Váš problém vyriešiť zaslaním poťahov spať a peniaze ste už mohli mať na účte.

Okrem toho ste ohodnotili:

Ako ste spokojný s dĺžkou dodacej lehoty?
    hodnotenie 0.5 z 5.

Kedy Vám bol tovar doručený?
    Nepamätám si presne

Ako hodnotíte kvalitu dopravy tovaru?
    hodnotenie 0.5 z 5.

Objednavka z 31.7. bola odoslaná 1.8., takže okamžite. Hodnotíte komunikáciu no vôbec ste nás ani nekontaktovali,.. pri doručení neevidujeme žiadný problém s kurierom ale boli ste s nimi nespokojný tiež.

Prečo toľko klamstiev?

Prajeme pekný deň.

AUTOvybava.sk

Tovar bol doručený v nie požadovanom termíne...čiže nebol prebrany!!!!

Reakcia obchodu AUTOvybava

Ďakujeme, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie, ale klamať ste nemuseli...