• Nepresný tovar, treba prispôsobovať,

Reakcia obchodu AUTOvybava

Pred hodnetením ste nás aspoň mohli kontaktovať, že máte s tovarom problém.

• Z Ciny to pride skor.

Reakcia obchodu AUTOvybava

Po preverení objednávky sme zistili, že ste mali objedanný tovar s odosielaním do 7 precovných dní. Objednávka bola odoslaná za 6 dní. Takže tak ako uvádzame. Ak ste s touto podmienkou nesúhlasili nemali ste vytvárať objednávku, ale kedže ste ju akceptovali potom nás vaše hodnotenie mrzí. Z našej strany bolo splnené čo sme slúbili.

• ziadna
    • tovar "skladom" nevedia dodat
    • asi nejaky wannabe eshop co len objednava inde

asi zase nejaky pivnicny eshop-prepredajca, objednanu vec "skladom" nevedia dodat

Reakcia obchodu AUTOvybava

1. Pri objednanom produkte nebolo uvedené na sklade, ale odosielanie do 2-5 prac. dni... zrejme treba lepšie čítať.

2. Objednáte si nejaký produkt a do poznámky uvediete auto na, ktoré daný produkt nepasuje.

Myslíte, že tisíce kladných hodnotení a 98% spokojnosť zákazníkov je náhoda? Tak kto tu závadza?

AUTOvybava.sk

Pri zatvárani okien, mi vracia okna preto, že naráža na hranu mali byť zbrusené aby mali hladký najazd a je to dosť problem.

Reakcia obchodu AUTOvybava

Hodnotili ste skôr produkt ako obchod. Pri danom produkte je uvedené upozornenie na problém ktorý popisujete.

• Doručený nesprávny tovar

Reakcia obchodu AUTOvybava

Vážený zákazník stačilo napísať len pravdu.

Telefonicky ste nás kontaktovali po dodaní tovaru. Vysvetlili sme Vám že sme dodali tovar presne podľa vašej objednávky. Chybu ste urobili vy že ste si objednali tovar na nesprávny ročník. Tovar ste už skúšali montovať napriek tomu sme vám tovar zobrali späť a vrátili ihneď peniaze. No vy aj napriek našej maximálnej snahe vyriešiť problém vo Váš prospech, mate potrebu ešte KLAMAŤ.

Prajeme pekný deň.

AUTOvybava.sk

• Drahý výrobok nízkej kvality, bez návodu a označenia jednotlivých dielov. Pri zakladaní potrebujete detektíva.

Reakcia obchodu AUTOvybava

V prípade nespokojnosti môžete tovar do 14 dní vrátiť. To čo popisujete je váš subjektívny názor. Ak požadujete inú kvalitu treba samozrejme aj voliť inú cenovú kategóriu. To že máte problém sa dozvedáme až teraz, ak by vám išlo o jeho riešenie mohli ste nás kontaktovať mailom, alebo telefonicky a nemuseli ste čakať týždeň na formulár.

AUTOvybava.sk

Stalo sa mi to, čo nikdy v živote: predajca ma nazval klamárom! Objednal som si tovar, u ktorého predávajúci uvádzal, že tovar dodá do 5-7 pracovných dní (pravda je, že som ho zo začiatku mylne osočil, že je uvedené, že tovar je na sklade, čo nebolo presné).
    Po objednaní som obdržal e-mail kde mi spoločnosť zdieľa, že nakoľko tovar je z Ruska, dodanie môže potrvať aj mesiac a viac. Na tento mail som odpovedal, že považuje za nefér, že uvádzajú niečo iné než je skutočnosť ohľadne stavu tovaru a dodacej lehoty. Obchodník mi okamžite odpovedal, že si vymýšľam, nič takého nie je, objednal som si tovar ktorý je vedený, že je momentálne nedostupný! Nikdy v živote som neobjednával nedostupný tovar, preto som sa pozrel na stránky opäť a už skutočne boli výrobky označené ako nedostupné. Zarazilo a urazilo ma jednanie obchodu, preto som im napísal, že si zo mňa robia hlupáka: vymenia rýchlo stav tovaru s vedomím, že nie som schopný dokázať, že pred tým bol stav dodania 5-7 dní!
    Na toto mi obchodník zavolal a označil ma za klamára a že si vymýšľam! Toto zopakoval aj v maily čo mi napísal po tom, že som mu po týchto slovách položil telefón. Pravda je aj to, že nakoniec mi napísal mail, že sa ospravedlňuje, pokiaľ ma urazil, ale ja už som na to nereagoval.
    V živote nikdy od tejto spoločnosti si nič neobjednám!

Reakcia obchodu AUTOvybava

Stačí len hovoriť a písať pravdu.. viac to asi netreba komentovať sám ste sa priznali (pravda je, že som ho zo začiatku mylne osočil, že je uvedené, že tovar je na sklade, čo nebolo presné)... a bolo tých neprávd viacej čo ste narozprávali..

Naša snaha bola situáciu hneď slušne riešiť vy však potrebujete neustále vyvolávať len konflikt namiesto riešenia.

Tovar prišiel poškodený.
    Po vybaleni deflektorou som zistil že sú doškriabané!

Reakcia obchodu AUTOvybava

Nerozumiem prečo ste nás nekontaktovali po zistení že sa niečo také stalo. Tovar máte už 2 týždne doma ale žiadnu reklamáciu ste nenahlásili. Namiesto toho tu píšete po 2 týždňoch. Deflektory sa odosielajú zabalené v zaliatej fólií a pevnej krabici mohla ale nastať chyba vo výrobe.

Stačilo sa len ozvať a mohli ste to mať hneď vyriešené. Ak by sme vám reklamáciu neboli uznali tak by bolo vaše hodnotenie v poriadku, teraz ste ale dokázali že Vám asi o riešenie problému nejde, nakoľko keď nič nenahlásite my nemôžeme riešiť.

AUTOvybava.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Proces objednávky v poriadku, dodanie v uvedenom časovom rozpätí 6-15 dní
    • Vanička došla zrolovaná, čo spôsobilo, že sa na niektorých vyvýšených miestach ohla a keďže je to plast, na miestach ohybu trochu zbledla.

Reakcia obchodu AUTOvybava

Ďakujeme, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie.

AUTOvybava.sk

• Neskoré oznámenie o dodania tovaru.

Reakcia obchodu AUTOvybava

Mrzí ma vaše hodnotenie nakoľko ste klamár. Objednávku v hodnote 233 € ste ani neprebrali, nakoľko nemáte peniaze. Stačí povedať pravdu a nie si ešte vymýšľať. Termín bol dodržaný v súlade s podmienkami uvedenými na webe.

• Dodanie trvá dlho !

Reakcia obchodu AUTOvybava

Prečo klamete a nenapíšete pravdu?

Tovar ktorý ste si objednali má termín odosielania 8 prac. dní.

Od vašej objednávky prešli 4 dni. Ak ste s touto podmienkou nesúhlasili nemali ste dokončiť nákup.

• Reklamacne podmienky obchodu su nadstavene tak, ze vlastne nemozete tovar po rozbaleni vratit...

Reakcia obchodu AUTOvybava

Treba písať pravdu do hodnotenia a poriadne aj čítať.

AUTOvybava.sk

Pri zmene tovaru mi nebola uznana akcia ,musel som doplatiť 10 eur.

Dobry den,

Pane že sa nehanbite takto klamať. Objednali ste si akciové deflektory na druhý deň ste volali ze chcete iné na úplne iné auto. Upozornili sme vas že tie nie sú v akcii a s doplatkom ste suhlasili. Ešte sa tu aj s vaším klamstvom chváliťe. Hanbiťe sa.

• Rýchle dodanie tovaru jediná výhoda
    • Z drótených príchytiek je menej ako prišité gumá
    • Plocha sedadla trička je väčšia ako plocha sedadla v aute.
    • Bočné strany operadla nie sú zakryté ako na mont. obrázku
    • Látku na operadle nemám kde prichytiť
    • Píšete, že na ktoré autá sa dajú namontovať ale nepíšete, že ako po montáži budú pasovať
    • Montážný návod kreslí, že aj boky sú kryté ale len kúsok kryje a potom s gumami čo robiť ?
    • Vôbec sa to nedá pekne namontovať
    • Dlhá montáž a ešte ja mám rozmýšlať ako dokončiť aby neako pasoval.
    • Už toľko stačilo.

Ako mám hodnotiť obchod keď taký tovar predáva. Nehovorím že obchod je zlý ale tovar.

Reakcia obchodu AUTOvybava

Neevidujeme od vás žiadnu sťažnosť. Nerozumieme prečo ak niečo nechápete tak nezavoláte, ale čakáte týždeň aby ste radšej napísali negatívne hodnotenie. Evidentne ste ani nepochopili aký produkt nakupujete.

AUTOvybava.sk

• Nepáči sa mi bol zoškrabovať

Reakcia obchodu AUTOvybava

Nevieme čo ste chceli povedať vaším hodnotením. Neevidujeme od vás žiadnu sťažnosť.

AUTOvybava.sk

• Produkt je iba čiastočne zabalený v bulinkovej folii aj keď reklamujete že je každý kus zvlášť chránený tou istou.

Reakcia obchodu AUTOvybava

Z toho Vášho hodnotenia vôbec nevieme čo sa stalo. Vôbec ste nás nekontaktovali, že by nastal problém. Neboli by vhodné nás kontaktovať a vyriešiť problém? Namiesto toho čak8te týždeň, aby ste mohli napísať negatívne hodnotenie ...

AUTOvybava.sk

• Tovar mi prišiel rýchlo avšak poškodený

Reakcia obchodu AUTOvybava

Volali sme (dokonca mimo pracovnú dobu v čase 20:00) spolu a dohodli sme sa na riešeni. Ale vy ste tak vôbec neurobili. Vy ste prebrali krabicu ktorá bola poškodená, kuriérovi ste nič nepovedali a nás ste informovali až na ďalší deň ale aj napriek tomu sme sa dohodli že tovar vám vymeníme. Neviem čo sme ešte viac mohli urobiť aby sme vám vyhoveli. Vy namiesto toho aby ste riešili problém potrebujete len písať negatívne hodnotenia..

AUTOvybava.sk

autu trička nie su univerzalne nesedia na sedačke tak ako by mali a už pri nasadzovaní sa mi potrhaly gumičky ,,nič moc,,ale čo sa tyka kvality materialu je vyborna,auto mam OPEL MERIVA

Reakcia obchodu AUTOvybava

Pri produkte je jasne uvedené že ide o univerzálne trička a nie na mieru. Treba ich odskúšať a ak nepasujú do 14 dní môžete vrátiť. Tovar vám bol hneď odoslaný. Mrzí nás vaše hodnotenie že obchod neodporúčate nakoľko myslím že sme urobili maximum a nepochybili sme.

AUTOvybava.sk

• Strašne dlha doba dodania tovaru

Reakcia obchodu AUTOvybava

Poslali sme Vám vysvetlenie dôvodu meškania dodania.