Vôbec nereagujú na mailové správy.Po troch písomných správach žiadna odpoveď.

Ahoj,

Ďakujeme za tvoju spätnú väzbu, no tvoja recenzia nás nepríjemne zaskočila. Na tvoje e-maily, ktoré si nám poslal (prvý 16.4. o 12:29 a druhý 12:30, ti kolegovia obratom odpovedali a to 16.4. 14:39 a 16:13). Následne sme ťa kontaktovali telefonicky a chceli ti pomôcť riešiť vzniknutú situáciu ,no ty si nemal záujem a hovor si predčasne ukončil. Z tvojho prístupu sme zmätení, pretože vždy máme ochotu každý problém hneď riešiť.

Veríme, že k tomuto nedorozumeniu došlo nedopatrením a správy od nás ti padli do nevyžiadanej pošty, alebo si ich omylom odstránil.

Tím GAFA AUTO

Expresné doručenie nie je celkom expresné pokiaľ Packeta nechá prázdnu schránku na prebratie a musíte potom obvolávať všetky zákaznícke linky kde sa stala chyba, po týždni od objednania tovar stále nedoručený - nikdy viac

Ahoj Andrej,

Veľmi nás mrzí, tvoja recenzia. Ako sme sa ti snažili aj telefonicky objasniť, k pochybeniu žiaľ došlo u prepravcu, ktorý ti zásielku doručoval a pri vkladaní balíka do balíkoboxu zlyhal ľudský faktor. O to viac nás to mrzí, pretože z našej strany celý proces prebehol v deklarovanom čase, aby si mal diely, čo najskôr na adrese. Pevne veríme, že tvoja nasledujúca objednávka prebehne bezproblémovo. Pokiaľ si nebol s kuriérskou spoločnosťou spokojný u nás máš na výber viaceré doručovacie spoločnosti, aby si si vybral dopravcu, ktorý ti bude maximálne vyhovovať.

Ďakujeme za spätnú väzbu a prajeme všetko dobré.

Tím GAFA AUTO

bol dodaný iný diel ako bol objednaný

Ahoj,

Veľmi nás mrzí tvoja skúsenosť s objednaním v našom obchode. V objednávke si mal produkt, ktorého číslo sa nezhodovalo s označením na krabici. Jednalo sa však o jedinečné výrobné číslo dielu, ktoré nie je možné porovnávať s označením tovaru na obale. V každom prípade, ak ti dodaný tovar nevyhovuje, môžeš ho k nám kedykoľvek vrátiť. Kontaktuj prosím naše reklamačné oddelenie. Kolegovia ti ochotne pomôžu.

Prajeme ešte pekný deň.

Tím GAFA AUTO

• Už, bohužiaľ, nevidím žiadnu výhodu
    • Tovar objednaný v pondelok 8.4. a po týždni stále čakám. Pri produktoch stálo, že budú doručené o tri dni. Neviem, asi začnem objednávať z Číny, kvalita bude rovnaká a zrejme by som to už mal doma.

Ahoj Peter,

Ďakujeme za tvoje hodnotenie. Mrzí nás, že ti tovar nebol doručený podľa tvojich očakávaní. V čase tvojej objednávky sa tovar vypredal a bolo potrebné ho naskladniť. To spôsobilo menšie zdržanie. Veríme, že nám dáš druhú šancu a tvoja ďalšia objednávka bude bezproblémová.

Tím GAFA AUTO

• Tovar doručený po mesiaci, bez žiadneho upozornenia

Ahoj,

Ďakujeme za recenziu. V tvojej objednávke bol produkt s dlhšou dobou dodania a zrejme nedopatrením si túto informáciu prehliadol. Ak budeš mať otázky nie len o dobe dodania, kedykoľvek nás kontaktuj na infolinke.

Kolegovia ti vždy ochotne poradia.

Tím GAFA AUTO

Z dvoch objednaných veci jedná nepasovala aj keď som zaslal Vín číslo takže 50% úspešnosť

Ahoj Paťo,

Ďakujeme za hodnotenie. Mrzí nás, že ti tovar nesedel na tvoje auto. Naši kolegovia sa snažia čo najpresnejšie vyhľadať kompatibilný diel, no nie v každom prípade je v našich silách. Dodaný tovar, s ktorým nie si spokojný, môžeš k nám vždy vrátiť. Na tvoje meno zatiaľ neevidujeme reklamáciu, preto ak chceš tovar reklamovať, kontaktuj prosím náš helpdesk. Budeme radi, ak sa celá situácia vyrieši k tvojej spokojnosti.

Prajeme pekný deň.

Tím GAFA AUTO

objednávku som poslal pred vyššie mesiacov a zatiaľ nič na email nik neodpovedá hlavne že pri objednávke bolo napísané že doručené do 3 až 3 dni.

Ahoj Mino,

Ďakujeme, že si sa podelil o svoju skúsenosť s objednaním v našom obchode. V objednávke si mal tovar s dlhšou dobou dodania. Zrejme si len nedopatrením prehliadol informáciu s termínom naskladnenia uvedeného pri produkte. V informačnom maili sa dočítaš, že dodacia doba je 2-3 dni, pokiaľ pri produkte nemáme uvedenú inú dobu. Preto nás mrzí tvoja negatívna recenzia. V každom prípade, tvoju objednávku sme expedovali a jej doručenie môžeš očakávať v krátkom čase. Ak by si mal akékoľvek otázky, obráť sa na našich kolegov na infolinke, ktorí ti vždy ochotne pomôžu.

Tím GAFA AUTO

Zrušil som objednávku, pretože po 2 týždňoch mi napísali že ešte mesiac to bude trvať! Radšej si objednajte niekde inde.

Ahoj Jojo,

Ďakujeme za spätnú väzbu. Veľmi nás mrzí tvoja negatívna skúsenosť s nákupom v našom e-shope. Zrejme nedopatrením si prehliadol, že v košíku máš tovar s dlhšou dobou dodania, čo si mal uvedené nielen pri produkte, ale aj v sumarizácií objednávky. Následne ťa kolega po siedmich pracovných dňoch od vytvorenia tvojej objednávky dodatočne informoval, že doba dodania sa predĺži. Nakoľko toto predĺženie dodania tovaru nebolo podľa tvojich predstáv, tak sme na tvoju žiadosť objednávku stornovali. Vždy pokiaľ máš akékoľvek otázky ohľadom doby dodania alebo iných informácií o produkte, môžeš kedykoľvek kontaktovať našich kolegov na infolinke, ktorí ti ochotne so všetkým pomôžu.

Tím GAFA AUTO

zavádzajúce informácie pri kontrole objednávky, doručený tovar ktorý som ani nepotreboval.

Ahoj,

Mrzí nás tvoja negatívna skúsenosť s dodaním nepotrebného dielu. Ak nie si spokojný s objednaným tovarom, môžeš ho k nám kedykoľvek vrátiť. Naši kolegovia na infolinke ti vždy ochotne poradia. Prajeme všetko dobré.

Tím GAFA AUTO

• Tovar bol iný ako som žiadal.

• Strašne dlhá doba dodania,už som to chcel vyrobiť ručne.

Ahoj,

Mrzí nás tvoja skúsenosť s predĺžením dodania. V objednávke sa nachádzal tovar s dlhšou dobou dodania, ktorý si zrejme nedopatrením prehliadol. V každom prípade, na tvoje požiadanie sme ti spravili novú objednávku, ktorá bola rýchlo spracovaná a odoslaná. Ospravedlňujeme sa za meškanie dodania a veríme, že tvoja ďalšia objednávka prebehne k tvojej 100% spokojnosti.

Tím GAFA AUTO

Zásielka mala prísť ešte pred sviatkami, kuriér písal, že tovar doručí. Následne prišla opačná správa, že zásielku rozdelili na 2 časti a nestihnú ju doručiť. dodnes ju nemám

Ahoj Michal,

Ďakujeme za hodnotenie a za to, že si sa snami podelil o tvoju skúsenosť. Objednávku sme spracovali a odovzdali kuriérskej spoločnosti v dohodnutom termíne. Na depe kuriérskej služby však došlo k nesprávnemu zatriedeniu. Celú situáciu sme si vyjasnili telefonicky a objednávka ti bude doručená v najbližšom možnom čase. Mrzí nás, že doba doručenia sa predĺžila a ospravedlňujeme sa za to.

Veríme, že tvoja ďalšia objednávka bude doručená v stanovenej lehote a ty budeš maximálne spokojný.

Tím GAFA AUTO

Vobec mi neprišlo to čo som si objednal. Objednaval som ložiská kolesá tie najdrahšie od FAG a došli mi len krabice od FAG a v nich nejake kórejské loziska. Fuj takto odrbavať a zarábať je hnus.

Ahoj Peter,

Ďakujeme, že si sa podelil o tvoju skúsenosť. Veľmi nás táto situácia mrzí, pretože toto nie je náš štýl. Zasielame objednaný tovar od overených výrobcov v originálnych baleniach. Samozrejme ak nie si s tovarom spokojný, vždy ho k nám môžeš vrátiť na výmenu. Veľmi nemilo nás prekvapila tvoja negatívna recenzia, nakoľko doteraz neevidujeme žiadnu reklamáciu ohľadom tvojej objednávky. Ak máš akékoľvek pochybnosti s kvalitou tovaru, kontaktuj prosím našich operátorov na infolinke, ktorí ti ochotne pomôžu s tvojimi otázkami ohľadom doručeného tovaru.

Tím GAFA AUTO

Doručené boli diely nesprávneho rozmeru a zásielka nebola úplná. Keď som sa snažil dovolať asi 4 x na linku firmy, uvíta vás robot ktorému musíte povedať čo potrebujete potom začne zvoniť tlf s hudbou v pozadí a aj keď tlf zvonil cca 2 minúty nik ho nezdvihol. Po neúspešnom dovolaní sa na firmu som napísal na ich stránkach do chatu v čom je problém. Odkázali ma na reklamačný formulár. To už som dostal zlosť a napísal rovno na stránky firmy. Odpoveď bola pošlite klasicky poštou. Váha balíka 20 kg. Chyba nastala na strane dodávateľa prečo by som ja mal platiť prepravu. Keď som sa nakoniec dovolal po vyhrážkach na linku firmy chceli po mne poslať rozmer kotúčov čo poslali , lebo mi nechceli veriť že sú iné . Poslal som fotky utorok 26.3. ma kontaktovali tlf a mailom že mám nárok na vyzdvihnutie kuriérom. Keď som sa opýtal kedy to bude, odpoveď znela oni vás kontaktujú. Je štvrtok a nikde nikto.

Ahoj,

Veľmi nás mrzí tvoja nepríjemná skúsenosť s nákupom. V určitých časových úsekoch môže byť infolinka vyťažená a na spojenie s operátorom môžeš trvať trochu dlhšie. Avšak naši operátori spätne volajú na zmeškané čísla, čo si určite zaregistroval. Po preverení skutočných rozmerov diskov sme zistili, že dodávateľ uvádzal nesprávne rozmery. Tento popis sme upravili aj na našej stránke, aby do budúcna nedošlo k omylu. Za dodanie kotúčov nesprávnych rozmerov sme sa ospravedlnili a navrhli ich vyzdvihnutie kuriérom. Čas vyzdvihnutia si určuje kuriérska spoločnosť na základe ich harmonogramu a my nemáme možnosť zasiahnuť do tohto procesu. Preto je potrebné vyčkať, aby sa s tebou spojil priamo kuriér a dohodol možný termín na odovzdanie zásielky. Tovar z tvojej objednávky k nám bol doručený a my sme ti vyplatili sumu za vrtátené diely. V každom prípade, ďakujeme za spätnú väzbu. Aj vďaka tomu, vieme skvalitňovať naše služby.

Veríme, že ďalšia objednávka prebehne k tvojej maximálnej spokojnosti.

Tím GAFA AUTO

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

V CASOCH MINULICH DOBRY . OD KEDY MATE POCITAC ZLI S KOMUNIKACIOU A SKUSIL SOM TOVAR NA POBOCKU A TOVAR ZIADNY.
    ZIADNA SPRAVA ZE TOVAR PRIPRAVENY K ODBERU NA PREDAJNI.

Tovar nebol funkčný v mojom vozidle, napriek tomu, že ho pracovníci predajne Gafa dvakrát objednávali pod VIN číslom môjho vozidla. Prvýkrát sa zistilo, že to je tovar na úplne inú značku vozidla ako mám ja a druhý krát bol tovar absolútne nefunkčný a vrátil som ho do predajne hneď po prevzatí. Tretí krát už pracovníci Gafa neobjednal nič a uviedli mi, že už nevedia aký diel majú objednať podĺa ich počítačového systému pre moje vozidlo, pretože im inú možnosť nedáva. Tak som si diel objednal inde.

Ahoj,

Veľmi nás mrzí tvoja negatívna skúsenosť. Nie vždy je v našich silách 100% overiť kompatibilitu dielu na základe VIN, pretože niektoré vozidlá majú túto podporu nedostačujúcu. Ak s dodaným dielom nie si spokojný, vždy môžeš využiť naše reklamačné oddelenie a diel k nám vrátiť alebo ho vymeniť.

Tím GAFA AUTO

Podložka pod špz bola malá.Nevošla mi do nej špz,takže nanič.

Ahoj Peter,

Mrzí nás, že si s nákupom nebol spokojný. Pokiaľ ti dodaný tovar nevyhovuje, vždy ho môžeš u nás vrátiť alebo vymeniť. Kolegovia na helpdesku ťa ochotne nasmerujú, ako postupovať v prípade vrátenia tovaru.

Ďakujeme za recenziu a prajeme ešte pekný deň.

Tím GAFA AUTO

Zavádzanie zákazníka lano na ťahanie nezaplatené ako má byť hamba časom to závesim na soc sieť nech vidia ten zaplet

Ahoj,

Ďakujeme za tvoju spätnú väzbu. Je nám ľúto, že doručený tovar nezodpovedal očakávanej kvalite. Náš kolega z infolinky ti v rámci reklamácie ponúkol niekoľko možností, ako riešiť situáciu (vrátenie peňazí alebo výmenu za iný tovar). Mrzí nás, že si nebol spokojný s navrhovanými možnosťami. Pre vyriešenie tejto nepríjemnej situácie k tvojej spokojnosti, sme sa snažili kontaktovať ťa opätovne , avšak tieto pokusy neboli úspešné.
    Ak by si zmenil svoj názor a uvažoval o vrátení tovaru, prosím, kontaktuj náš helpdesk. Naši kolegovia ochotne navrhnú možné riešenia.

Prajeme ešte príjemný deň.

Tím GAFA AUTO

• Vzhľadom k tomu, že som ešte nebol vyzvaný na osobný odber tovaru, nebudem písať či som s ním spokojný. Druhá vec - objednal som si 5 položiek, neviem prečo sa spomínajú v hodnotení iba dve. A keď pri online chate zadám môj email, aby sa vec vyriešila, tak sa dozviem, že mám neprávny email. Ďakujem pekne

Ahoj,

Ďakujeme za spätnú väzbu. Jeden z produktov ktorý si si objednal má dlhšiu dodaciu dobu, to je dôvod, prečo ešte nebola tvoja objednávka pripravená na prebratie. Dodacie lehoty sú transparente uvedené pri každom produkte. Zrejme si túto informáciu nedopatrením prehliadol. Objednávka by mala byť naskladnená v najbližších dňoch, a o odbere v predajni v BA ťa budeme informovať.
    Ako si napísal, v objednávke máš 5 položiek. S ohľadom na hodnotenie na portáli Heuréka, nemáme vplyv na výber počtu hodnotených produktov. Tento formulár zasiela priamo portál Heuréka. Tvoj mail je registrovaný v systéme a sú naň odosielané informácie o stave objednávky. Na online chate neevidujeme overovanie tvojej emailovej adresy.

Preto by sme ťa chceli požiadať, ak máš nejaké pochybnosti alebo potrebuješ pomoc, obráť sa na našu infolinku, kde ti pomôžeme a radi odpovieme na všetky tvoje otázky.