• Proste su dobry

super

ok

• Rýchle vybavenie objednávky.

• Rychlo a odborné znalosti predavajúcého

Ahoj Oskar,

Jednou z našich priorít je rýchlosť spracovania objednávky. Preto sme veľmi radi, že si bol 100% spokojný s rýchlym vybavením, ale aj odborným poradenstvom našich kolegov.

Tešíme sa na tvoju ďalšiu objednávku.

Tím GAFA AUTO

Som veľmi spokojní zo službami.Richle vybavenie a dobré ponuky

Ahoj Roman,

Tešíme sa, že sme naplnili tvoje predstavy skvelého nákupu a vyhovovala ti nielen doba dodania, ale aj naše služby. Pre viac informácii o aktuálnych akciách sleduj naše sociálne siete.

Veríme, že aj s ďalšou objednávkou budeš maximálne spokojný.

Tím GAFA AUTO

• Rychle doručenie a skvela cena

Každy kto chce niečo lacne odporučam lacne a rychle doručenie.

Ahoj,

Veľmi nám záleží na tvojej spokojnosti, preto sme veľmi radi, že si vždy u nás našiel tovar za férové ceny s rýchlym doručením.

Pekne ďakujeme za najlepšie hodnotenie.

Tím GAFA AUTO

Rendkívül előnyös árak és gyors szálítás.csakis ajánlani tudom!

Szia,

Nagyon szépen köszönjük a kiváló értékelést. Örülünk, hogy tetszettek a termékeink fair árai és a szállítás ideje is megfelelő volt. Örömmel vesszük, hogy elégedettséged a kiváló értékelésben is tükröződik.

Bízunk benne, hogy a következő rendelésed is kellemes tapasztalatokkal fog szolgálni.

Üdvözlettel
    Tím GAFA AUTO

• rýchlo a spoľahlivo doručená zásielka

Ahoj,

Je výborné, že ti sadlo rýchle a bezproblémové doručenie objednávky. Budeme radi, ak sa nám ozveš s nápadom, čo by sme mohli vylepšiť, aby si bol 100% spokojný s nákupom v našom e-shope.

Ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Som spokojny.

Ahoj Ladislav,

Veľmi nás teší tvoja maximálna spokojnosť, ktorá sa prejavila v tvojej výbornej recenzii. Sme radi, že si mal s našimi službami pozitívny zážitok a veríme, že rovnakú skúsenosť budeš mať s ďalším nákupom v našom e-shope.

Tím GAFA AUTO

• Pri overovani dostupnosti obj.tov.ustretova komunikacia s zam.Jaroslavom

Ahoj Jaro,

Tešíme sa, že si bol 100% spokojný s ochotným prístupom nášho kolegu. Vďaka za najlepšie hodnotenie.

Ak by si niečo potreboval, vždy sme tu pre teba.

• Rýchlosť
    • Kvalita
    • Pomoc s výnosom do auta
    • Darček k objednávke
    • Diely sedeli presne podľa kritérií auta

Ahoj Annia,

Sme veľmi radi, že ti maximálne vyhovovala rýchlosť dodania, kvalita tovaru ale aj služba overenia kompatibility.

Ďakujeme za výbornú recenziu a tešíme sa na tvoju ďalšiu objednávku.

Tím GAFA AUTO

Dobrý deň, objednávku hodnotím negatívne z dôvodu že tovar vyzerá nekvalitné a z jednej strany je aj poškodený .

Aj po overeni cez VIN pri prisla zla suciastka, musel som objednat druhu

Ahoj,

Ďakujeme za tvoju spätnú väzbu s nákupom u nás. Mrzí nás, že súčiastka nesadla do tvojho auta. Kolega ťa informoval, že pod VIN číslom je zapísaných niekoľko typov, takže kompatibilita dielu sa nedala overiť. V takýchto prípadoch je nutné objednávať diel podľa OEM čísla. Ak by si mal akékoľvek otázky, vždy sa môžeš obrátiť na našich kolegov na infolinke, ktorý ti ochotne poradia.

Prajeme všetko dobré.

Rýchlosť,výber,komunikácia,ochota...

Ahoj Ricardo,

Sme radi, že si bol úplne spokojný nie len s dobou dodania, širokým výberom tovaru ale aj odborným a ochotným prístupom našich kolegov na infolinke.

Ďakujeme za výbornú recenziu.

• ok

Ahoj,

Pekne ďakujeme za pozitívnu recenziu. Veľmi nás teší, že ti sadli naše služby a bol si spokojný s celým procesom nákupu v našom e-shope. Ak by si mal nápad, ako by sme mohli vylepšiť naše služby, ozvi sa nám.

Veríme, že s ďalšou objednávkou budeš 100% spokojný.

YouTube SLOVENSKO ZHORA

Ahoj,

Veľká vďaka za najlepšie hodnotenie. Tvoja 100% spokojnosť je pre nás hnacím motorom.

Tešíme sa na tvoju ďalšiu objednávku.

Tím GAFA AUTO

• Ako vždy, keď som od nich objednal! rýchle doručenie, perfektná komunikácia

Ahoj,

Tešíme sa, že si bol opäť maximálne spokojný nielen s rýchlym doručením objednávky ale aj s perfektnou komunikáciou našich kolegov.

Ak by si čokoľvek potreboval, vždy sa na nás môžeš obrátiť na našej infolinke. Kolegovia ti ochotne poradia.

Super!

Ahoj Yevhen,

Sme veľmi radi, že si mal super skúsenosť s nákupom v našom obchode. Budeme radi, ak sa nám ozveš s nápadom, ako by sme mohli vylepšiť naše služby, aby si bol s ďalšou objednávkou spokojný na 100%.

• Kvalita

Ahoj Nickolas,

Vďaka za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ti sadli férové ceny kvalitných výrobkov v našom e-shope. Tvoja maximálna spokojnosť je pre nás potvrdením, že ideme správnym smerom.

Ceníme si tvoju prejavenú dôveru.